Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja123

Wszytko po porodzie!!!

Polecane posty

Gość pergaminka
nie, niczego takiego nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Jeszcze nie. Mieszkam w Irlandi i tu lekarze nie mowia. Tu wogole jest chory system. W nastepnym tygodniu jade do Polski, wiec ide sprawdzic. W grudniu przyjade i juz zostane do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
mysica mnie ugniatala brzuch przy porodzie zeby krasnal wyszedl, pozniej tez zeby odchody zeszly ale nie wspominam tego tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Moj Malzonek twierdzi, ze mam takie dwie mleczarnie, ze polwsi tym wykarmic mozna :) Chociaz czasem to chyba nie ma znaczenia. Moja znajoma ma malenkie piersi. Normalnie nawet nie nosi stanika. W ciazy miala troszke wieksze a miala tyle pokarmu, ze karmila mala rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po porodzie polozyli malego na brzuchu, pierwasza moja reakcja bylo sprawdzenie czy to naprawde chlopiec i nie wiem jak to sie stalo ze zobaczylam cipuszke :-P - serio nie wiem szok czy co? maly nie plakal, co jedynie kwilil troche, mialam b dlugiiiiiiiiii porod zaraz urodzilam lozysko, polozne zabraly dziecko do wazenia, mierzenia itp w tym samym czasie zawolaly mojego meza zeby byl przy tych czynnosciach obecny :) a ja lezalam cala w skowronkach i co chwila patrzylam co z moim szkrabem sie dzieje, nic mnie nie bolalo juz mialam zejsc z fotela, cieta nie bylam, nie peklam, ale jedna z poloznych zauwazyla ze jedno obtarcie przy cewce mocno krwawi i trzeba bedzie szyc, psiknely znieczuleniem i zalozyly 3 szwy, nic nie bolalo, trwalo to pare sekund pomogly zalozyc mi podklad, sama wstalam i sama poszlam do sali :) nawet nie krwawilam az tak mocno jak to sobie wyobrazalam, polozylam sie do lozka, po ok 15 min przyniesli malego, powiedzialy ile dostal punktow, ile wazy itp, pomogly prztlozyc do cycka, jadl 10 min i zabraly go na reszte nocy a ja z M poszlam spac (mielismy osobny pokoj) o 6 byl kapany i wtedy dostalam go juz na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
ja tez mam teraz spory ten moj bar mleczny ale to rzeczywiscie nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Tutaj np. od razu po porodzie jak tylko wyciagna Babelka przystawiaja go do piersi. W sumie tez jestem za tym. Wogole to nie rozumiem kobiet ktore nie chca karmic piersia a tu wiekszosc irlandek nie karmi. Lekarz byl ostatnio zdziwiony jak mu powiedzialam, ze wpolsce to prawie kazda karmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Ja zawsze mialam spore, bo 75 D ale teraz sa wieksze. Na szczescie w tym kraju grubasek nie problem kupic sliczny WIELKI biustonosz, za grosze podkreslam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
karmienie nie tylko jest dobre dla brzdaca, mamuski tez na tym korzystaja,szybciej dochodzi sie do wagi sprzed ciazy ale jak to juz w zyciu bywa nie kazdej dane jest karmienie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
No wlasnie. Czytalam w mojej bibli ciazowej, ze wazne jest nastawienie psychiczne. Mam nadzieje, ze bede mogla karmic. To jest taki komfort. Nie musisz wstawac w nocy i rozbudzac sie idac do kuchni, tylko podpiac Brzdaca pod mleczarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Kurcze!! A ja znowu to kibelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Jestem!! Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
juz jestem, musialam zrobic zupke i piciu krasnalowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
no karmienie piersia to na pewno komfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
ja mam o tyle dobrze ze mlody przesypia mi nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Ja mam u siebie teraz taka 4,5 letnia dziewczynke.Jest taka smieszna. W tej chwili je cytryne i mowi, ze mam bardzo kwasne cytrynki. Ostatnio pytala czy tez bedzie miala kiedys takie bimbolki jak ja, bo mama przeciez takich nie ma.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Super!! Taki dzieciak to Skarb!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
hehe dobra jest a co do plci to masz choiaz jakies przeczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Cos mi tak mowi, ze to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
ja tez mialam od poczatku takie przeczucie ale za to moja kumpelka jest tereaz w ciazy, wyglada na chlopaka i takie tez miala przeczucie,poszla na usg i okazalo sie ze to dziewuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
No wlasnie. Najwazniejsze, zeby bylo zdrowe ale przyznam sie szczerze, ze chcialabym chlopca pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
ja tez chcialam chlopaka, moj maz jeszcze bardziej bo "trzeba przedluzyc nazwisko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Wiem, wiem. Moj to mowi, ze dziewczynki sa denerwujace. I, ze niechce nastepnego dziurawca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
A pewnie jak bedzie dziewczynka to bedzie jego ksiezniczka i bedzie ja rozpieszczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pergaminka
oki ja musze uciekac (obowiazki wzywaja) jak bedziesz jeszcze chciala kiedys pogadac to uderzaj gg 5887109 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Ja tez uciekam bo mnie juz plecy bola. Nie mam gg ale jak cos to pisz na poczte ania.a24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×