Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie siedze i mysle

Nie bolace piersi w ciazy??

Polecane posty

Gość tak sobie siedze i mysle

Okres spoznia mi sie jakies 5 dni,jeszcze testu nie robilam,czesto mi sie spoznia,wiec poki co nie panikuje.Jednak zawsze mialam bolace piersi i mimo,ze okres mi sie spoznial,to wiedzialam,ze niebawem nadejdzie.Teraz nic nie czuje,nie bola mnie piersi w ogole.Czytam topiki rozne i widze,zewszystkie przed ciaza mialyscie bolace piersi,jakby mialy eksplodowac ;) Oczywiscie zrobie test,ale jeszcze poczekam.Moje pytanie,to czy mial ktos tak kiedys,ze nie bolaly Was piersi,nie bylo jakis szczegolnych oznak ,a i tak okazalo sie,ze bylyscie w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było takkkkkkkk
oprócz braku okresu nie mialam zadnych objawów ciązy.Dopiero póxniej przyszedł ból piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wogóle nie bolały piersi, teraz też nie bolą choć to już 30 tc:) Co do innych objawów to miałam bardzo dużo białego śluzu i chciało mi sie spać. To wszystko. Także piersi w ciąży wcale nie muszą boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie siedze i mysle
No to mnie pocieszylyscie :) Powiem Wam,ze to moja druga ciaza ;) Mam juz dwulatka,ale powiem szczerze,ze w pierwszej ciazy bylo zupelnie inaczej. Mialam wlasnie bolace piersi,mocno widoczne zylki,ale w sumie kazda ciaze mozna przejsc inaczej,prawda?Nikt nie powiedzial,ze musi byc tak samo jak z pierwsza. ;) No wiec zrobie w piatek test,w sumie kilka dni opoznienia to dla mnie nie nowosc,;) raczej rzadkosc jak mam regularnie ;) wiec poki co nie ciesze sie. Ale chyba w piatek zrobie. Dziekuje za odpowiedzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie tam
w ciazy piersi ani nie bolaly, ani nie urosly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bola i rosną, co uwazam za dużą przesadę, bo przed ciązą miałam D, a teraz to chyba niedługo rozmiarówki zabraknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×