Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemke

Gra Elefun-dla dzieci

Polecane posty

Gość lemke

chce kupic mojej córeczce ta własnie gre..kosztuje ona ok 100zł wiec chciałabym zasięgnac opini na temat tej zabawki..wydaje mi sie bardzo ciekawa..tylko zastanawia mnie czy ten słon wydmuchyje powoili te motylki czy odrazu wszystkie naraz bo wtedy wydaj mi sie ze nie zdarzyła by złapac wszystke..tu wklejam link jak wyglada owy elefun:) http://www.krainadziecka.pl/Gra+Elefun_p981.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *olik
ja kupilam swojemu dziecku tego slonia jest do niczego wchodza tam trzy baterie i na nich slon prawie wogole nie chodzi maz dorobil akumulatorek zabawka byla uzywana moze z 10 razy i sie zepsula strata pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
o kurcze to mnie zmartwiłas bo troche sie napaliłam na niego:/ wydawał mi sie bardzo fajnaaa zabawka ...moze jeszcze jakies opinie...z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *olik
mi tez wydawala sie to super gra zrecznosciowa ale taka nie jest ... zostala wyzucona na smietnik a razem z nia 100 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
:(:( no i co ja mam teraz kupic..:/ zeby była zrecznosciowa i taka fajna do zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabuska
Moze Pan Wiaderko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimki
Szczerze powiedziawszy ja rowniez mam podobne doswiadczenie z ta gra co *olik. Na bateriach wylatuje tylko czesc motylkow a reszta zostaje w srodku. Baterie koncza sie bardzo szybko doslownie po 2-3 wlaczeniach. Nie polecam tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
fajny ten pan wiaderko..moze jeszcze jakies propozycje co do gier zrecznosciowych?? myslałam o dentyscie z ciastolina..co mu sie zeby robi albo krokodyl u dentysty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wiaderko
to zabawka dosłownie na kilka razy. Dziecko szybko się znudziło a ganianie za piłakmi to żadna frajda, a też kosztuje kupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemke
prosze podpowiedzcie cos..zalezy mi ma dobrej i fajne zabawce której nie rzuci w kat po kilku zabawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojemu synowi bardzo podoba się gra Elefun. Bawimy się nią całą rodziną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×