Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modna moda

Kolor SZARY/ POPIELATY -- modny w tym sezonie!

Polecane posty

Gość modna moda

czy zakupiłyście sobie cos w tym kolorze? ja narazie klasyczny rozpinany cienki sweterek, ciemno szary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ide za moda, kupuje po prostu to co mi sie spodoba:D podoba mi sie zestawienie szarego z fioletem lub zoltym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam szary:):) odkryłam go rok temu:):) od tamtego czasu w mojej szafie zagościło wiele szarych rzeczy:):) wcześniej myslałam że w szarym wygląda się jak szara mysz:P:P i nie mierzyłam nigdy szarego:) a wtedy odkrywam ze bardzo mi pasuje i wyglądam w nim świetnie i bynajmniej nie tak jak myślałam. w szafie mam: ukochany szary golf:) seksowną tubę w biało szare pasy gruby podkoszulek w szaro białe pasy. 2 pary szarych spodni uwielbianą przeze mnie szaro stalową spódnice stalowa satynowa bluzkę srebro szare spodenki szary długi sweter :):) oczywiście szary nie pasuje każdemu i nie w każdej kombinacji wygląda fajnie ale z odpowiednimi dodatkami wygląda wprost cudownie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szarości lubię od zawsze i lepiej się czułam jak nie był to kolor na topie. Teraz wyglądam tak jak wszyscy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×