Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agi212

kiedy drugie dzieciątko? jestem pełna obaw...

Polecane posty

Gość agi212
za granica?? sama w domu z dzieckiem ?super Nie to ze cie strasze ale ja bym sie chyba wprowadzila do kogos obok zeby nie byc sama:)A gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
co do cesarki to nic fajnego Ja musialam miec bo coreczka nie chciala sie obrocic Miesiac po jeszcze bylam nie do zycia Boje sie ze majac drugie dziecko bedzie to samo I co wtedy z coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
mieszkam w Anglii ja sie nie boje byc sama w domu tylko sie boje, ze zaczne rodzic bedac sama i co wtedy z corcia? nie mamy tu nikogo do pomocy boje sie, ze zapomne ja z taksowki wyciagnac jak pojade do szpitala hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
no wlasnie nasluchalam sie o tym dochodzeniu do siebie po cesarce ale moze byloby ok moja sasiadka urodzila pierwsze dziecko CC a drugie SN wiec moze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
dlaczego wyjechalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
maz dostal kontrakt nasza corcia miala 6 miesiecy zajmowalam sie jej wychowywaniem planowalismy drugie dziecko wiec po co ja mialam byc w |Polsce a maz tutaj? rodzina musi byc razem a teraz widze same plusy z wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
wielu moich znajomych wyjechalo Ja bym sie na to nie zdobyla Ale gdyby moj maz mial wyjecac to juz bym dawno spakowala manatki Nigdy nie pozwolilabym rozdzielic nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
ja nie narzekam mamy sliczne mieszkanko w Polsce splacamy hipoteke ja tu sie ucze mam czas dla dziecka (niedlugo dla dzieci ) jak juz troszke podchowam moje maluszki to moze wrocimy do Polski narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
a mnie szkoda byloby wyjezdzac Tutaj mam dom znajomych rodzine Dziecko ma dziadkow...No i przede wszystkim nie musze Moze wtedy patrzylabym na to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,bardzo rzadko zabieram tutaj glos.Mieszkam we Wloszech,w miasteczku i tutaj prawie wszyscy maja po 2-3 dzieci,a nawet i wiecej.Jeszcze dopisze,ze jesli chodzi o zazdrosc,to lepsza wieksza roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
teoretycznie my tez nie musielismy jakos dalibysmy rade nie powiem, ze jest rozowo ale nie robie tez z tego histerii zawsze sobie powtarzam, ze czasem mieszkajac w Polsce jest sie dalej od rodziny niz za granica a podroz nie jest taka straszna nam zajmuje max 10 godzin od wyjazdu z domu w UK do przyjazdu do naszego domu w Polsce skype chodzi caly czas wiec mala dziedkow widzi codzien wiem, ze to nie to samo co real ale takie zycie wybralismy - nie ma co sie uzalac nad soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
ja bardzo chcialabym miec 3 dzieci ale mysle ze nie zdaze bo za pozno sie zabralam do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
hihi ja podejrzewam, ze za jakies dwa lata znowu bede zazdroscic jak bede widzial na ulicy ciezarne kobietki ale tez chyba na 2 zakoncze :D tez za pozno sie postaralam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
najlepiej pewnie ze tak Najwazniejsze ze jestescie razem a znajomych mozna nabyc:) ale mnie jest dobrze w moim domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
czy ty tez zazdroscisz kobietom w ciazy? myslalam ze tylko ja mam takie jazdy!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
hehe dokladnie - a znajomi juz nabyci :D najwazniejsze zeby bylo nam dobrze - niewazne jak i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
moja droga a myslisz, ze dlaczego jestem w ciazy skrecalo mnie z zazdrosci jak widzialam te brzuszki na ulicy hehe teraz mam swoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
nie ciesz sie tak bo za chwile nie bedziesz go juz miala:) i zazdrosc powroci A moze ja wtedy bede miala brzuszek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
oczywiscie brzuszek byl planowany ale dopuki sie nie pojawil to zazdrosc mnie brala jak jasna cholera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
nie ciesz sie tak bo za chwile nie bedziesz go juz miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
no wlasnie chociaz teraz bardziej sie ciesze, ze juz niedlugo sie go pozbede :P bo naprawde ciezko ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
a maz to pracuje w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dylemat taki jak w temacie Mam córcie ma 5 lat i ciagle sie waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
nieee ale akurat w tym tygodniu ma druga zmiane do 23 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
gabi - do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
gabi z tego co tu obserwuje to chyba tylko my mamy taki dylemat Nikt sie nie oddzywa Same zdecydowane matki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
matko!! jak wy to sobie wyobrazacie ?? powiedziec do meza :Dzisiaj robimy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
powiem wam tak ja postanowilam (oczywiscie konsultujac sie z mezem) ze do 30 -stki drugie dziecko musie sie urodzic :) narazie sie mieszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
ja tam powiedzialam, ze produkcje czas zaczac ;) z tego wszystkiego to produkcja najfajniejsza hihihih :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
ja juz mam 30 to sie nie wymieszcze:) koncze za 2 tygodnie to nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×