Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sondaż sondaż sondaż

Jakie są dominujące cechy w wyglądzie Niemców?

Polecane posty

Gość Załamana i zła
Starsi Niemcy chodzą jakby mieli pieluche w majtkach albo coś gorszego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam przed oczami Niemców - parkę, siwego dziadka i siwą babcię jak wychodzą z autokaru ubrani w: - dziadek - spodnie lniane lub jakieś materiałowe, nigdy dżinsy, jakaś jasna koszula i sweter plus zawieszony aparat na szyi plus wywalona sztuczna szczęka czasami ze złotym kłem. Znak szczególny: dziadziuś pozdrawia wszystkie małe dzieci kładąc im dłoń na głowie lub żegna ich charakterystycznym hitlerowskim znakiem... pokoju. - babcia - drobna, szczupła (lub przeciwnie, z wielkim tyłkiem) siwa a wręcz biała, spodnie marchewki materiałowe czyli zwężane bardzo nogawki, do tego jakaś jasna bluzka plus obowiązkowo przewiązany \"po marynarsku\" sweterek koniecznie w pastelowych barwach. Buty trzewiki plus przewiązana w pasie saszetka do pieniędzy. Znak szczególny: chodzi z rękami \"założonymi z tyłu\" jakby się wiecznie czemuś lub komuś przyglądała/dziwiła. Za dużo się naoglądałam wycieczek z Niemiec, serio :D
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisze przeciez że nie zazdroszczę Niemcom urody bo nie jestem facetem :o a są niesamowicie przystojni szczegolnie przystojny jest Gunther Verheugen naprzykład
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tych młodszych, tak średnia wieku 15 lat to jedyne co mi się kojarzy z ich wyglądem to... krótkie włosy z natury ciemne, pofarbowane na blond z widocznymi odrostami postawione na baczność :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tacy w wieku
20-30 lat jacy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka z piórkiem
krótkie spodenki, gruby bebech, piwo w jeden ręce a golonka w drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tacy w wieku
he, he...:D a jak jest rzeczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah co wy mozecie wiedziec
Bzdury gadacie, nie mozna uogolniac. Ja pracuje w wielkim niemieckim koncernie i takie ciacha tu chodza, ze az palce lizac:D. Niejeden wasaty, lub ogolony na lyso Polak niedorasta niektorym Niemcom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tacy w wieku
hmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah co wy mozecie wiedziec
a co ty sie tak uparlas na tych niemcow i drazysz bez przerwy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah co wy mozecie wiedziec
a co ty sie tak uparlas na tych niemcow i drazysz bez przerwy :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tacy w wieku
He, he:D nie jestem założycielką topiku, ale mnie to zaciekawiło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też bym pofikała z jakimś
fajni są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają ostrzejsze rysy twarzy , cienkie nosy , grube duze zęby, faceci , mała doopa szerokie plecy a nie jak u Polaków tylek zlany z ramionami a Niemki ,mają lepsze ciała niż polki ale brzydsze mniej delikatne twarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo typowe dla Niemców i niemek, paskudny surowy uśmiech , Polacy się uśmiechają ciepło i radośnie a Niemcy mają twarz robota przy uśmiechu u wywalaja te wielkie kwadratowe żeby fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy przystojni, polacy na szarym końcu na świecie pod względem urody są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Niemcy mają małe głowy w stosunku do reszty ciała , dzięki temu taki niemiec wygląda jak wyższego niż jest , u Polaków często proporcja ciała jest zmutowana przez większą głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachną ładnie, zadbani są nie używają jakichś tanich podróbek z biedronki tylko dbają o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kuzynke Niemke, chudziutkie ciało , malutkie stopki , wysoka , dosłownie ciało greckiej bogini , długie gęste blond włosy ale .... twarz , tego się nie da określić ale niemki mają taką "surową " urodę ,one nigdy nie wyglądają słodko i uroczo , seksownie tak , prowokujaco tak ale mają takie dorosłe "zaciekle " twarze a mię takie słodkie okrągłe słowiańskie ala dziecinna twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych ktorych poznalam charakteryzuje jasna karnacja, blond wlosy/rude, surowe rysy twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blond włosy nie koniecznie , to raczej stereotyp , ale rysy twarzy mają takie inne , dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glen

Niemcy to piekne dorodne okazy dla wschodniej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi

Szeroka szczęka, twarz prostokątna, ostre rysy, szerokie proste nosy, szerokie usta, wąskie wargi, błękitne oczy, świńskie blond włosy, postura muskularna, wysoka, nieskazitelna, idealna, bo jak mawiał Fuerer prawdziwy Niemiec jest wysoki jak Adolf, inteligentny jak Himmler i przystojny jak Goering 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość fifi napisał:

Szeroka szczęka, twarz prostokątna, ostre rysy, szerokie proste nosy, szerokie usta, wąskie wargi, błękitne oczy, świńskie blond włosy, postura muskularna, wysoka, nieskazitelna, idealna, bo jak mawiał Fuerer prawdziwy Niemiec jest wysoki jak Adolf, inteligentny jak Himmler i przystojny jak Goering 😉

Adolf był niski więć pleciesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Adolf był niski więć pleciesz

Niski nie był. Miał 175 cm czyli nawet jak na dzisiejsze standardy wzrost średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu

Niski nie był. Miał 175 cm czyli jak na dzisiejsze standardy wzrostu średniego, a jak na pokolenie lat 40-tych należy go uznać raczej za wysokiego. Porównaj sobie pozostałych członków z kierownictwa III Rzeszy: Hermann Goering 178, Joseph Goebbels 165, Heinrich Himmler 174

Powyżej 175 jak na tamte lata to dużo coś jak dziś 185, także przekłamania tu nie należy się doszukiwać, Hitler jak na tamte lata był wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gościu napisał:

Niski nie był. Miał 175 cm czyli nawet jak na dzisiejsze standardy wzrost średni.

Bardziej wiarygodne żródła mówią że miał 170 a są jeszcze takie które podają 165cm, były nawet piosenki z czasów wijny z czasów wojny które mówią że Hitler był mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu

Może bardziej chodziło o to że Hitler miał manię na punkcie wielkości vide znaczenia swojej osoby, a te szydercze piosenki mówiące że był mały należy tak na prawdę rozumieć że był nikim.

Jeżeli według standardów lat 40-tych uważany miałby być za małego to musiałby mieć coś od 165 w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gościu napisał:

Może bardziej chodziło o to że Hitler miał manię na punkcie wielkości vide znaczenia swojej osoby, a te szydercze piosenki mówiące że był mały należy tak na prawdę rozumieć że był nikim.

Jeżeli według standardów lat 40-tych uważany miałby być za małego to musiałby mieć coś od 165 w dół.

Dokładnie było odwrotnie, nie wiem dlaczego tego nie wiesz ale już w szkole podstawowej nauczyciele od historii mówili że Hitler był niskiego wzrostu, a to że miał mamie wielkości nie znaczy że był wysoki, szydercze piosenki mówiły prawdę Hitler był niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×