Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temperaturka jedna

*******TEMPERATURA A INFEKCJE

Polecane posty

Gość temperaturka jedna

Chciałam się zapytać czy grzybica lub inny syf może mieć wpływ na temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka jedna
??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka jedna
ale jest taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka jedna
bo jeden dzien po stosunku mam dziwny śluz oraz temp 36,9 oraz 37.. tra tojuz pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka możliwość - skoro to sprawa indywidualna, to znaczy, że u jednej tak będzie a u innej niekoniecznie.Poza tym zależy gdzie mierzysz tę temperaturę i czy spełniasz wszelkie warunki pomiaru, tj czy stosujesz metodę termiczną czy termiczno objawową.Jeśli mierzysz ot tak o różnych porach i do tego bez styku z błonami - to taka temperatura nie wychwyci raczej zmian zapalnych o niskim stopniu zagrożenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka jedna
mierze temp w pochwie o 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperaturka jedna
temp mierze w pochwie i zawsze o 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wrzuć tu rozpiskę swoich temperatur od początku cyklu. Podumamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieeeeeeeeee
ale chodzi o to ze mierze tylko od paru dni :( od 21 d.c zaczełam 21-36,9 22-36,9 23-36,9 24-37 25-37 co o tym myslisz? aha cykle mam długie i niereguraalne ostatni trwał 39 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niestety nic nie da się powiedzieć bo chodzi głównie o wyłapanie 6 przedwzrostowych i 3-4 po wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieeeeeeeeee
kurde szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że nie bierzesz tabletek?I napisz proszę jaki śluz miałaś przed stosunkiem (kolor, ilość, właściwości) .Śluzu nie sprawdza się do 24h po stosunku, bo jest niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieeeeeeeeee
przed nie pamietam jaki miałam.. :O ale raczej niepłodny.. i nie biore tabletek wydaje mi sie ze to infekcja bo co innego? chyba odrazu taki śluz "ciązowy" by niewystąpił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak śluz ciążowy.Po drugie - biały, grudkowaty i gęsty jak śmietana to naturalny śluz dla fazy poowulacyjnej - w każdym cyklu może być go mniej albo więcej ale ZAWSZE jest przy szyjce macicy.I jak pisałam - nie ma to nic wspólnego z ciążą a bardziej z fazą cyklu.Jak nie wędzi, nie piecze i nie pachnie brzydko - to nie ma postaw by sązić, że to infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka***
nglka a jak sluz jest w 9 dniu cyklu przezroczysty a jak wyschnie biały ,to co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieeeeeeeeee
to mnie uspokoilas :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieeeeeeeeee
ale dlaczego mam tak wysoka temp?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego jaka to faza. Dziewczyna z krótkimi cyklami i wczesną owulacją może mieć już śluz poowulacyjny. Tu nie chodzi o to jaki śluz jest w którym dniu cyklu- ale jaki śluz jest w jakiej fazie. Mamy 3 fazy w cyklu pod kątem płodności: faza niepłodności względnej (przedowulacyjna - estrogenowa), faza najwyższej płodności i faza niepłodności bezwzględnej (poowulacyjna - progesteronowa, inaczej zwana lutealną).W I fazie (estrogenowej, przedowulacyjnej) mamy różne typu śluzu o cechach mniej płodnych (potocznie zwie się śluzem niepłodnym). TA FAZA NIE MA OGRANICZEŃ JEŚLI CHODZI O DŁUGOŚĆ TRWANIA - może trwać 5 dni, 10 dni a nawet 90 dni. Co nie znaczy, że każda długość jest prawidłowa, ale znaczy tyle, że nie ma granicy.W II fazie śluz ma choćby jedną z tych cech: przejrzystość, rozciągliwość, wodnistość, śliskość, uczucie mokrości. Morze to być śluz o właściwościach takich jak białko kurzego jaja - a może wyglądać jakby wyciekała.. woda.W III fazie śluz zmienia swoją konsystencję - staje się nieprzejrzysty i przechodzi w biały, staje się gęsty i czasem grudkowaty. W sytuacji gdy progesteron wydzielany jest w dużej ilości - śluzu może być na prawdę dużo i dla osoby, która nie obserwuje cyklu - może być to zjawisko dziwne i będzie niepotrzebnie kojarzyć z infekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnieeeeeeeeee -> być może jesteś po owulacji, po niej temperatura wzrasta, każdy ma swój pułap. u mnie jest 38,6-36,8 a u koleżanek 37, 37,2 a nawet 37,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnieeeeeeeeee
ngLka jesteś kochana!!!!!!!!!!! Dziekuje za wszystko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×