Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Adidaski, Pumki, RBK, Nike, New balance - co wybrac?

Polecane posty

Czesc, Chcialam sobie kupic buty w stylu miejsko-sportowym na chlodniejsze dni. Zastanawiam sie, od strony praktycznej, jakiej firmy buty u was sie sprawdzaja na akurat taka jesienna pogode? Ktore z tych wymienionych beda bardziej praktyczne? Czekam na odp.. I pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms kit--> widze, ze cena tych butow rownie wygodna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernGirl
dla mnie puma to cyf,moze takie bardzo drogie pumy nie sa syfem ale trpche tansze sie rozwalają szybko,wiem od znajomych ,dla mnie adidas i reebok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie Puma najlepsza ;) ;) zwłaszcza Klimki ;) normalnie jak kapcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ModernGirl --> aha od znajomych ale sama nie sprawdziłaś ? :O ja mam jedne PUMY już ponad 2 lata i absolutnie nic sie im nie dzieje a latam w nich non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ETC cena jest cena ale nie mozna porownywac cen w us i poslce. to bylo by nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się - pumki rulez. najeczki niestety się sypią dość szybko. mój 11 letni brat też tylko pumy nosi (ma nr buta 41) bo wszytsko inne rozpada się po maxymalnie miesiącu - więc jeśli chodzi o wytrzymałość to puma jest ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gorąco adidasy Pumy, chociaż Nike w moim przypadku też dobrze się sprawdza :) Za NB nie przepadam, nie podobają mi się ich wzory. :/ Miałam całkiem niedawno nawet takie tweedowe buty nike, ale nie mogę sobie modelu przypomnieć :/ Idealne na jesień były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×