Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest z

czy tak łatwo zachodzi się w ciążę?

Polecane posty

Gość S_25
Hej, jak to jest z ------> nie rycz, wiem że łatwo powiedzieć. Sama nie straciłam dziecka ale ostatnio kiedy dostałam @ to sama ryczałam jak bóbr. Trzymaj się i nie poddawaj złemu nastrojowi. U mnie całe szczęście nikt na dziecko nie naciska - tylko kiedy jadę do moich rodziców na wieś - cała społeczność patrzy mi się na brzuch :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtaktak
bardzo łatwo, jeśli znam swój organizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennnka
ja staram sie dwa miesiace o dziecko i nic juz mam rozne mysli ale nie podaje sie moze z czasem bede miala to upragnione beby ale wiem jedno jest ciezko zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennnka
ale zycvze kazdej kobiecie powodzenia pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennnka
ciezko jest zajsc w ciaze bo od dwoch miesiecy staram sie o dziecko a kocham sie z chlopakiem bez zabespieczenia i za kazdym razem saie spuszcza i nic i niem dzidziusia ale do tego trzeba dobrego dnia i czasu moze wkoncu spelni sie moje pragnienie na temat dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z
dziewczyny co tu taka cisza co u was słychać???ja zajęłam sięnarazie pracą i jakoś leci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale tak latwo sie nie zachodzi - szczegolnie jesli tego bardzo pragniecie . poczytaj sobie fora: \"pomocy-chce dziecko\" i \"pragne dzidziusia-nie chce o tym myslec\" to sie przekonacie same jak dlugo dziewczyny sie staraja i nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Nie pisałam tu chyba z 3 miesiące. Widzę, że Wy też zniknęłyście :( Nie wchodziłam na żadne fora o starankach, bo chciałam dać sobie trochę luzu i nie mysleć tyle o tym... Ale niestety u mnie bez zmian - upragnionej ciąży brak :( W miedzyczasie mąż zrobił badania i okazało się, że u niego wszystko ok, a nawet super. Ja teraz nastawiam się na HCG, bo jest możliwość, że mam niedrożne jajowody i to jest przyczyną, że nie dochodzi do zapłodnienia :( Może któras z Was jeszcze tu zajrzy... Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście miałam na myśli HSG , a nie HCG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest łatwo
kocham się codziennie, a w rzekomych dniach płodnych 2-3 razy dziennie i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooEvEooo
hejka laski mam problem,z ktorym nie jestem sobie sama w stanie poradzic...dzis bylam u gina,niby najlepszego w miescie,dowiedzialam sie ze w tym miesiacu nie mam owulacji i ze nie jestem w ciazy,choc 3 testy ciazowe wykazaly wynik pozytywny,bardzo mnie to zdziwilo,bo przeciez nie stwierdzil zadnych powaznych chorob kurde...nie wiem co mam o tym wszystkim myslec.a i jeszcze jedno w tamtym miesiacu byla owulacja a w tym nie ma-dziwne ! co o tym sadziecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mialas monitorowany
cykl,ze gin stwierdzil,ze nie bylo owulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooEvEooo
tak mialam i stwierdzil ze nie mam w tym miesiacu owulacji bo powinna byc teraz,no fakt powinna racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest mozliwe
zdarza sie ze w niektorych cyklach nie ma owulacji,tylko to ze 3 testy sa pozytywne to troche dziwne,gdzies czytalam,ze jak urosnie torbiel to moga mylnie wychodzic testy tzn pozytywnie,ale skoro mialas monitorowany cykl to lekarz nawet malutka torbiel by dostrzegl.A moze Ty zaszlas w ciaze w poprzednim cyklu,wtedy kiedy byla owulacja,masz jakies objawy?i jaka byla ostatnia miesiaczka?obfita,skapa,normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooEvEooo
to jest mozliwe ! tez mi sie tak wydaje ze w ciaze zaszlam w poprzednim cyklu,bo okres mialam dosc dziwny,dluzszy ale bardzo skapy,wogole mam takie objawy jakbym byla w ciazy no ale ginekolog dzis niczego nie wykryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest z
temat chyba umarł nikt się nie odzywa, ja znowu chciałaby zajść w ciążę mieć upragninego dzidziusia ale strasznie boję się teg co się stało żeby się nie powtórzyło jak przezwyciężyć ten strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to próbuj nie odpuszczaj
ja nie wyobrażam sobie, że mogłabym odpuścić i jestem w ciąży, a też poroniłam pierwszą ciążę Tobie też się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkkaaa
czy jak moj chlopaka nie doszedl moge zajsc w ciaze?? boje sie tego pomozcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noctua
olkkaa-zależy kiedy był seks.Zdarza się,że w preejakulacie też są plemniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam takie pytanie kochałam sir z chlopakiem i pekla gumka troszkę nasienia wpadlo i po jakiś 7 godzinach wzięłam tabletkę ellaelone i wymiotowalam po 7 godzinach i jestem ciekawa czy ta tabletka dziala bo spuźnia mi się okres już 7 dni i boje się ze jestem w ciąży a nie chce byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×