Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fgfdgfdg

najlepszy krem na ZMARSZCZKI POD OCZAMI- to takie proste,jestem w szoku!

Polecane posty

Gość gość
dla mnie najlepsze są kremy naturalne-zarówno do twarzy jak i pod oczy- po co szpikować się chemią i za kilka lat mieć problemy zdrowotne? moim ulubionym kremem pod oczy jest krem firmy EkoKrem (kosmetyki naturalne) Regenerujący krem pod oczy z kofeiną- ot-czysta natura! z czystym sumieniem nakładam go co dzień rano i wieczorem i cieszę się nawilżoną i rozjaśnioną skórą wokół oczu za niewielkie pieniądze. Świetna marka- szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena84_
Używam tego Perle Bleue. Trochę drogi, ale działa. Ma tę algę śnieżną i to chyba ona robi całą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta_47
Jestem w szoku, ale to naprawdę jest proste! Mój aboslutny hit na zmarszczki i obwisłą skórę pod oczami (nie tylko pod oczami, równie dobrze działa na całą twarz) to Perle Bleue z algą śnieżną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie go kupiłaś? Ja szukam, ale trudno go dostać w atrakcyjnej cenie. Ktoś? Coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz podac namiary na ta stronkę. Gdzie przyjmuje wspomniana przez Ciebie na dr Dmytrzaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illlonka
To prawda, krem Perle Bleu u mnie też jak na razie się sprawdza! a zwłaszcza serum z alg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwill
Na zmarszczki dla mnie najlepszy jest krem Anti Aging Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hadgehodga
Ja używam serum pod oczy z serii zatrzymać czas od Avy. Krem działa bardzo dobrze :-) Skutecznie nawilża, wygładza no i oczywiście spłyca zmarszczki pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze niż krem jest moim zdaniem serum pod oczy bo wygładza i dodatkowo nawilża. Zamawiam ostatnio ze strony Apteki pod Smokiem serum firmy GAL i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu będzie pasował inny krem bo każdy ma inną skórę Chociaż z doświadczenia wiem, że sporo kobiet lubi kremy od eldan cometics. Służą, nie uczulają i do tego działają. Także jeśli ktoś szuka dla siebie najlepszego kremu to dobrze zerknąć własnie na tę firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla uzyskania jędrnej skóry twarzy staram się ją dokładnie oczyścić, potem nałożyć krem wysokiej jakości ze składnikami, które przynoszą skórze ukojenie. Moim odkryciem jest serum witaminowe od lab one. Serum posiada kompleks witamin A, E i F oraz kwas hialuronowy. Moja buźka zakochała się w nim od pierwszego użycia. Serum ma lekką konsystencję, nie obciąża skóry ale zapewnia jej dogłębne odżywienie i nawilżenie. Zawsze stosuję go na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby krem działał na zmarszczki mimiczne musi działać podobnie jak botox. Na rynku kosmetycznym jest kilka preparatów z argireliną- białkiem działającym podobnie jak botox. ja mam przekonanie do jednego : c-quence eye gel environu, jest drogi, ale wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaz36
moja kochana, jak masz 24 lata to możesz się zmarować kremem bambino :) ja mam 36 i mi to nie wystarczy, choć od czasu do czasu nakładam coś tłustego, co zatrzyma mi wodę w naskórku. kiedyś używałam kwasów i environu i efekty były na prawdę super. teraz mój portfel troszkę ucierpiał bo pojawiła się kruszynka więc są inne proiorytety. Będę musiała chyba zacząć odkładać do skarbonki bo czas ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kremu z Resibo. Niweluje zacienienia i obrzęki a do tego ujędrnia i nawilża cerę pod oczami. Nadaje jej blasku i świeżości i zostawia przyjemnie pachnącą;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi77
Ja stosuję Perle Bleue Visage Care Moisturise na calą twarz, także na skore pod oczami. Sprawdza się swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka109
Perle Bleue Visage Care Moisturise to jeden z lepszych kremów, jakie kiedykolwiek stosowałam. Ma dobrą konsystencję, nawilża, a skóra po jego użyciu jest gładka i mięciutka. Co najważniejsze, działa przeciwzmarszczkowo i nie uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia0
Ja także mogę polecić krem Perle Bleue Visage Care Moisturise. Używam go już od roku i nie zamierzam zmienić na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jesteem zadowolona z perle bleue! używam regularnie od wielu miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy krem bambino a inni poważne kosmetyki. Dostałam od męża na urodziny krem pod oczy dr belter i choć nie tani bo to profesjonalny kosmetyk, to zagości na stałe. Trochę luksusu nalży mi się od życia ;)) Polecam, rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o tym kremie, szczerze mówiąc. Ale na moje zmarszczki pewnie już żaden krem nie zadziała :( Zastanawiam się nad laserowym usuwaniem zmarszczek. Czy jesteście w stanie mi coś polecić? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka zaczela mic male zmarszczki dopiero po czterdziestce. Lekarz jej przepisywal zastrzyki witaminy A . Ona mieszala te witamine A z kremem nivea. Na noc nakladala na twarz maslo kokosowe. Zastrzyki witaminy A nie sa wiecej przepisywne na recepty, ktore mozna wykupic w aptece. Przynajmniej w kraju w ktorym mieszkam. Mialam moze 35 lat, kiedy maz mi kupil krem Diora Resultante. Byl bardzo efektywny. Uzywalam go przez prawie rok. Odwiedzila mnie siostra (dermatolog) i powiedziala, zebym tym kremem posmarowala stopy i nigdy wiecej go nieuzywala. Jak przestalam uzywac to moja twarz wygladala jakbym miala 60 lat. Teraz nadal stosuje krem niwea na dzien i Perle Blue na noc. Raz w miesiacu chodze do kosmetyczki na zabieg dotleniania ozonem (pale papierosy). Drogi zabieg! Od czasu do czasu robie sobie maseczke z zoltka z oliwka. Moja twarz wyglada jak u 45-to latki i nikt nie zgadnie, ze mam 66 lat. Oczywiscie skora na calym ciele sie starzeje i w kostiume kapielowym wygladam na swoje lata. Nie stac mnie na taka pielegnacje calego ciala i tez mi sie nie chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda skora toleruje zabieg laserowy, ktory moze wywolac poparzenia po ktorych pozostaja blizny. Trzeba sie porzadnie zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość zabiegów laserowych są też na blizny, więc nie wywołują poparzeń. oczywiście trzeba najpierw umówić się na konsultację, żeby lekarz/kosmetyczka mogła stwierdzić czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu. Ja byłam na zabiegu Maximus i są o wiele większe efekty niż po kremach, nawet tych najdroższych. Skóra jest gładsza i bardziej elastyczna i pani która wykonywała zabieg była bardzo ostrożna i do żadnego poparzenia nie doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na zabiegu Surgen, który jest nie tylko na zmarszczki, ale też na blizny :). Mają bardzo dobry sprzęt w Gdańsku w Klinika Cosmetoliogica. Usunęłam zmarszczki pod oczami i skóra też się ujędrniła. lepsze są zabiegi niż kremy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka84
Też tak myślę :D A Ten surgen co to jest? Jak taki zabieg wyląda? Bo ja nadal się nie mogę na nic zdecydować ale już jestem umóiona na bezpłatne konsultacje w Cosmetologice tam na Aniołkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×