Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zrobić

NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA JAKIE USŁYSZELIŚCIE

Polecane posty

6 lat temu jak mi dziewczyna powiedziała ze kupiła bilety na finałowy mecz na zuzlu o Druzynowe Mistrzostwo Polski na mecz Włokniarz Czestochowa - Apator Torun Zdobyslismy mistrzostwo wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* na chwileczkę
te słowa mi sie podobały jesteś jak narkotyk można sie uzależnić 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdarzyło mi się przytyć i chciałam schudnać, powiedziałam mojemu lubemu: "No kochanie - powiedz coś żeby mnie zmobilizować" a on na to :"Kocham cie taką jaką jesteś :)" JEstem marudą. Jak wrociłam z wakacji na ktore pojechałam sama (on pracował) i zaczełam mu opowiadać, że pogoda była be, że jedzenie było be itp. on stwierdził "Jak mi brakowało tego twojego zrzędzenia :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka erotoman
"zrobic ci laske"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plpawlo
Ostatnio naoisałem list do tej mojej Wymazonej, zawierał on z 840 słów, na koniec dodałem, że mógłbym jeszcze więcej pisać o Tobie i dziękować Ci całe życie za to co zrobiłaś dla mnie:) Aktualnie tworzę następny list i opowiadam o dziewczynie, która miała chore serce i jej chłopak ją nie odwiedzał wogóle, po udanej operacji zmartwiona tym poszła do niego i pukała a nikt nie otwierał, gdy dostała się do środka, zobaczyła list od niego, że jego serce już nie bije dla niego, od tej pory bije tylko w niej:) Dla mojej Wymarzonej Patusi zrobiłbym dokładnie to samo, bo tak Bardzo Ją Kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczupiczu
Sms: 1.Kiedy jesteś przy mnie, jestem najszczęśliwszym facetem pod słońcem. Dla mnie nie ma lepszej dziewczyny. Jesteś wyjątkowa. Kocham Cię całą. Kiedy patrzę w Twoje oczy, czuję jakbym w nich pływał, czuję się spełniony. Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Jesteś jak oddech, jak bicie serca. Bez tego wszystko w koło zamiera. Żyj dla mnie. Kocham Cię. 2. Jesteś gorąca jak letni, plażowy piasek. Mięciutka i delikatna jak mleczko kokosowe. Kocham Cię całą, a gdy patrzę na Ciebie widzę muzę, nieskończone piękno, rajski owoc. Jesteś moją spełnioną miłością i niech każdy zazdrości mi takiego szczęścia. 5 lat prawie jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora....
wiecie co jak tak to wszystko czytam to aż łza mi się w oku zakręciła...nigdy nie myślałam że faceci mogą tak mówic ,pisac mam męża ale nigdy nie usłyszałam od niego czegoś takiego...BRAWO PANOWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni38
Mój mąż (16 lat stażu) kiedyś powiedział, że nie wyobraża sobie lepszej żony ode mnie. Bardzo utkwiło mi to w pamięci. Gdy pracował przez jakiś czas za granicą w nocy dostałam od niego sms o treści: kocham Cię i pragnę całym sercem, ciałem i duszą... Wiele takich słów słyszę i są one jak balsam na duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiaaaaaaaa
facet do mnie: Kochanie chce sie z Toba zestarzec,chce zostac ojcem Twoich dzieci,jestes dla mnie najwazniejsza i kocham Cie jak nigdy nikogo.Jestes moim aniolkiem,moja kruszynka,jestes najpiekniejsza najsliczniejsza i najcudowniejsza .Wiem ,ze jestes kobieta mojego zycia.Chce byc z Toba na dobre i na zle,chce dawac Ci szczescie i zabierac wszystko co smuci i martwi mojego Skarba......Za Toba pojde wszedzie,bo tylko Ty sie dla mnie liczysz.Kocham cie:* prawie sie poplakalam jak to wszystko uslyszalam......Pierwszy raz w zyciu czuje ze kocham i jestem kochana......... Zycze Wam tego samego,swiat od razu jest piekniejszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plpawlo
Wymarzona ma(Patuś) jeżeli czytasz to to wiedz, jak ja Bardzo Kocham Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plpawlo
A najpiękniejsze słowa niekiedy sa zamkniete w ciszy, nie słyszysz ich, ale czujesz je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plpawlo
Słowa, nie ważne jaką mają treść, liczy sie to, że zostały wypowiedziane prosto z serca:) Dla mnie słowa tylko jednej osoby są magiczne, tylko od Niej dochodzą prosto do serca:) Pragnę się z Nią zestarzeć, bo jest mym największym marzeniem jakie posiadam i nigdy z niego nie zrezygnuję:) Zawsze me mniejsce będzie zajęte tylko dla Niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiena
Tak w ogóle to nie jest mój facet, ale przyjaciel, w którym się zakochałam. "Jesteś niezwykła. Najbardziej liczy się dla mnie to, co czujesz". I teraz ciągle zastanawiam się, czy był to komplement "brata" czy mężczyzny. W ogóle nie umiem się w tym wszystkim odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleandriaa
"Myślę właśnie o Tobie i o tym jak świat może być piękny, nieprzewidywalny. Nie chce mi się wierzyć, że to przypadek sprawił to, że się poznaliśmy. Odkąd się poznaliśmy świat wizualnie jest inny, nie chce mi się myśleć o tym ,że to chemia. Widzę też przyszłość przed sobą, niezwykle barwną, intensywną, przejmującą, widzę tam Ciebie. Myślę, że jesteś kimś więcej niż inspiracją. Nawet jak nie będziemy ze sobą całe życie, to będziesz dla mnie symbolem, feniksem, odrodzeniem, nowym życiem. Myślę, że jesteś powodem, dla którego moje wnętrze poznało swoją wartość..." Z dzisiaj. Nigdy nie słyszałam nic piękniejszego. Ten człowiek jest, inny i zmienia też mnie na lepsze. Nie jesteśmy długo ze sobą. Ale spadł mi z nieba kiedy nie miałam nadziei na to, że potrafię się znów kimś zainteresować. Wiem ,że pewnego dnia zrozumiem, że go kocham. Tak na prawdę. Pozdrawiam Was dziewczyny. Czerpcie najwięcej piękna z Waszej miłości. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saveme...
W rozmowie... -Chciałbym się kiedyś przy tobie obudzić. Zacznę robić ci wtedy zdjęcia. -A dlaczego? -Bo piękna jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię! Jesteś jedyną, do której należy na zawsze moje serce, jesteś moją miłością:) To dla Ciebie determinuje moje życie. Jestem w Tobie po uszy zakochany i szczęśliwy. Mój piękny kwiatuszku. Powabna i słodziutka dziewczyno, delikatna Ty moja, Kocham Cię! Moja Ty rozkoszy... Nie zamieniłbym na nic żadnej przeżytej z Tobą chwili, Kochanie. Chce Cie wielbić po wsze czasy! Tylko Ty się liczysz w moim życiu. Bądź ze mną na zawsze! Jestem Twój! Przyrzekam Ci MIŁOŚĆ! Kocham Cię! Aż do bólu, jesteś jedynym sensownym wytłumaczeniem mojego istnienia. Tak Cię pragnę, że aż...! Tylko dla Ciebie i na zawsze. To są smsy, było tego więcej, a na żywo cały czas coś takiego słyszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juana567
ten z feniksem to byłam ja. z faciem już nie jestem bo się okazał wariatem po szpitalu. no comment sory za dygresje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybillarghy
wczoraj usłyszałem od mojego faceta, że jestem dla niego ideałem.. to mówi wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglubiona
*Jestes moja nadzieja.. *tak bardzo Cie kocham, ze nie chce Ci zycia zmarnowac..(mowione przez lzy) *Dziekuje Bogu za to ze dal mi Ciebie Wiele tego bylo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primulkaa
Zazdroszcze wam, ja tez do niedawna miałam wspaniałego faceta, tyle pięknych słow i czynów ale cuz - wszystko co dobre szybko sie kończy. gratuluje szcześcia i chciałabym też być kiedyś taka spełniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1992
Dla mnie mój Kuba napisał śliczny wierszyk, który rozłożył mnie na łopatki ;) Najpiękniejsze słowa? Kocham Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka86
najpiękniejsze slowa...." przy Tobie wiem że jej tak naparwde nigdy nie kochałam to Ty dajesz mi szczęście radośc i miłość... i to Bóg przeznaczył mi Ciebie na moją żone i matke naszych dzieci... to właśnie na ciebie czekałem te wszystkie lata Kocham Cie kochanie" dwa dni później oświadczył mi sie ... zupełna niespodzianka... ahhh ale ślubu jeszcze nie ma heheh ale juz są przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamieta sie tylko te zle
złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron de drift
ja wolę gdy kobiety krzyczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi powiedział
ktos, z kim nie mogę być i oboje o tym wiemy... Cholera...gdyby nie te Twoje oczy. Tonę w nich zawsze, za każdym razem kiedy na Ciebie patrze i nic nie umiem z tym zrobic. :) Miłe ale smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówił do mnie pięknie, pisał do mnie setki cudownych smsów i wiem, że było to w 100% szczere. Coś czuję, że czeka mnie bezsenna noc ;) po niezapomnianym dniu. Kocham Cię za to że jesteś :-* po prostu. Piękne słońce świeci ;) a moje Słońce leży w łóżku! Heh :-P Każde spotkanie z Tobą jest wyjątkowe ;) taak! Nasze! Jedyne i niepowtarzalne… Hm ;) trzeba być głupim, żeby Ciebie nie doceniać:* a że głupi nie jestem … :-P Konsumuję Twój tort, patrzę na Twoje zdjęcie, czuję Twój zapach, słyszę Twój oddech, trzymam Twoją dłoń i odpływam w błękicie Twoich oczu… :-* Hmm;) podczas naszych rozmów zapomniałem Ci przypomnieć o moim wielkim szczęściu z powodu tak wrażliwej dziewczyny oraz o tym, że nie chciałbym Cię skrzywdzić:* nigdy Skrzywdził. A kochałam go jak nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklaneczka 90
temat stary ale sie wypowiem,większość tu osób (nie wszyscy) mylą miłość z zakochaniem.Nie warto używac tego słowa gdy miłości jeszcze nie ma.A zanim ona przyjdzie musi upłynąć wiele czasu,miłości trzeba sie uczyć do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×