Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pozdrawiam ciebie oazo! Tak mi smutno , ze wszyscy olali ciebie:-D ha ha ha :) Tylko jam Ci wierna poddana... Piekę na jutro dużego torta, bo będę miała cala chałupę gości... Juz nie mogę doczekać się na prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Jutro mamy imieninki:( A KOGO SABINKI................:) Wpadnę jurro na torta i złożę Ci piękne życzenia... SABINKO:)KOCHANA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Kolory jesieni Jesień, to szał kolorów, finezja natury, piękne hobby świata kiedy odpoczywa. Wszystko obrodziło, owoce wydało, schowane przed zimą. Zakończone żniwa. Teraz czas dla siebie chwilę zatrzymany sięga do poezji barw nie z tego świata, od brzasków prześwieżych, przez lasów dywany, po łuny wieczorne w jedno piękno splata. Mgły mdleją rankami płacząc rosą po nocy, słońce płonie w bukach a w brzozach się złoci. Chmur fantazjom słońce blaskiem dodaje cieni, aż je spali w zorzy, w nocny popiół zamieni. Braknie wyobraźni i słów nieporadnych, by nadać znaczenia dziełom niebywałym, nie opiszę piękna ni zapachów żadnych, lecz taka jest jesień, taką ją widziałem. Autor: Henryk .O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Znowu jesień, znowu jesień polska, Żółte liście na ulicach Wrocławia, Kowalskiego wzięli do wojska, Zamachowski zacier nastawia. Przyszedł sąsiad i gada po lwowsku (choć urodził się koło Gorzowa) - Patrz pan, jakiś ziomkostwa na Śląsku, Nie daj Boży si zaczni ud nowa. W domu pachną prawdzi**i i śliwki, Na obrazie ginie książę Pepi, Całe wojsko ma mieć rogatywki, To już wtedy nas nikt nie zaczepi. Ucieszyli, ożywili się starsi: - Jednak jest równowaga na świecie, Kiedyś był przymusowy marksizm, Teraz muszą na religię iść dzieci! Chłopskie wozy w obłokach kurzu, Dalej Nysa, za Nysą świat... Tylko stary ułan na wzgórzu Ciągle pełni swój biedny zwiad, Tylko panna Hortensja we dworze Plan kampanii ustala po cichu: - Panie Maćku, tu się rannych położy, A CKM ustawicie na strychu. Babie lato leci wzdłuż ulicy Kocur drzemie na grządce z petunią... - W razie gdyby oprócz Niemców bolszewicy, To gdzie szukać granicy z Rumunią? Znowu jesień, taka śliczna znowu, Wieczór ciepły jak wtedy, w przeddzień... - Chodź, przejdziemy się z psem Jaworową, Wnuki rosną... E, jakoś to będzie. Andrzej Waligórski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
NARA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
OK! zaraz je wszystkie ziem:-D ha ha ha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala.
Witam was po długiej nieobecności... Byłam bardzo zajęta... I jeszcze nie wyrabiam nawet dziś w niedziele grzeszyłam, bo prałam bieliznę... W pracy nawałnica , zbliżą się koniec roku... Co zrobić , żeby mieć papu trzeba z siebie wszystko dać... Nie mam czasu was czytać , a w piątek wieczorem jadę do bliskich na groby... Te dwa dni przenocuje u cioci...(mamy siostra) A w niedziele na obiedzie będę już w domu... Tylko pierw muszę zrobić ten obiad ... Dlatego w środę nagotuje gar flaków...Bo maż jedzie do swoich a ja do swoich , tylko syn sam zostanie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala.
Milego wieczorku i przyjemnych snów ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Milego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 55
sabinko kochana , ja tez jestem. nie zawsze moge w tej germanii pisac , ale jestem.rzeczywiscie smutno zrobilo sie w oazie , ale my trwamy .!!!!!!!!!!!!!! JESTESMY I BEDZIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
{{{{}}}} ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ღ♥♥♥♥ღ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨{{{{{{{{}}}}}}}}}} ¨¨¨¨¨¨¨¨{{{{{{{{{{}}}}}}}}}} ¨¨¨¨¨¨¨¨{{{(/¨¨¨a¨¨a¨¨¨\)}} ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨}}}\___*___/{{{ ¨¨_____ooo__(¨¨¨=¨¨¨)______ ¨¨/¨¨¨¨¨¨SABINKO¨!¨¨¨''-.____.-'¨¨¨¨¨¨\ ¨''|" Dużo zdrówka i wszelkiej | ¨''|" pomyślności w życiu > ... osobistym i spełnienia ... | ¨''|¨.... marzeń .... ¨''|¨¨¨ Uśmiechu i pogody¨¨¨¨| ¨''|ღ♥ ducha w każdym dniu. ღ♥| ¨¨\____ooo_____________ooo___/ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨\____|____/ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨''\___|___/ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨''|___|___| ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨'|__ | __| ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨'/---''''-\ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨'(___/ \___)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 lat
To ja zapominaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
cichutko: dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
Chwali się Kowalska Nowakowej: -mój mąż ma nowego malucha -no coś ty kupił sobie? -nie, przyciął drzwiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
Alpinista spada w przepaść. Koledzy krzyczą: - Piotr, żyjesz? - Żyję - Ręce masz całe? - Całe - Nogi masz całe? - Całe - To wstawaj - Nie mogę. Jeszcze lecę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
CICHO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
fajne tu wiersze czytałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×