Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Po zbadaniu staruszka lekarz mówi: - Picie alkoholu w pana wieku grozi tratą wzroku! - Nie dbam o to, doktorze. Tyle już w życiu widziałem... ---- - Na schudnięcie dam pani te 20 opakowań pigułek. - ja je zażywać? - 10 x dziennie rozrzuci je pani po mieszkaniu i pozbiera... Hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
Witam WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
Jakie tu fajne piosenki Krajewskiego super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
lalalalala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Modlitwa optymisty. Przeczytaj poniższy tekst i rozchmurz się !!! Dziękuję za: 1] bałagan, który muszę posprzątać po imprezie, bo to oznacza, że mam przyjaciół. 2] podatki, które muszę zapłacić, bo to oznacza, że jestem zatrudniona. 3] trawnik, który muszę skosić, okna, które muszę umyć i rynny, które wymagają naprawy, ponieważ to oznacza, że mam dom. 4] ubranie, które jest troszeczkę za ciasne, bo to oznacza, że mam co jeść. 5] cień, który patrzy kiedy pracuję, ponieważ to oznacza, że jestem na słońcu. 6] ciągłe narzekanie na rząd, ponieważ to oznacza, że mamy wolność słowa. 7] duży rachunek za ogrzewanie, bo to oznacza, że jest mi ciepło. 8] panią, która siedzi za mną w kościele i drażni swoim śpiewem, ponieważ to oznacza, że słyszę. 9] stosy do prania i prasowania, ponieważ to oznacza, że moi ukochani są blisko. 10] budzik, który odzywa się co rano, bo to oznacza, że żyję. 11] zmęczenie i obolałe mięśnie pod koniec dnia, ponieważ to oznacza, że byłam aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jababababa
ha ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
kakakakak BUUUUUUUUUuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Staff Leopold ELEGIA KONAJĄCEJ JESIENI Uspokojona, uspokajająca Rozdzierającym smutkiem wyrzeczenia, Jesień, w przewlekłym konaniu gasnąca, Zbladłym wspomnieniem lata opromienia Wód wyczerpanie i złoci ich chłody Snem beznadziejnej, bezsilnej pogody. Senne błękity niebios, niedołężnie W bezmyślny uśmiech wysilone, chore, Tęsknią, jak jeno w szarą zmierzchów porę Tesknić umieją kobiety i więźnie. Zbłąkana w modrych oparów przeźroczu Światłość znużona, zmrużona, zbolała - Jak rozjątrzone spojrzenie bez oczu - Bezsenną kłótnią jaskrawych barw pała. Od włosów kobiet, schorzałych samotnic, Wzięły swe barwy drzewa twe, jesieni! Z ich złotopłowych warkoczy, z promieni Czół pięknych, młodych, pobladłych suchotnic, Od bujnych włosów miedzianoczerwonych - Kobiet całunkiem śmierci naznaczonych. Przyćmiony mosiądz i brąz października: Bezduszne złoto pożółkłych jesionów, Dębow płomienność, rdzawość buków dzika, Błagalna żółtość topoli i klonów, Brzozowych liści bursztyn płakany, Nieuleczalna czerwień winogradu - Ronią wśród liści milczącego spadu W głuchego lasu spokój niezbłagany Muzykę brązu, mosiądzu i miedzi... Kruszczową dźwięczność barw zgasa od śniedzi Jesiennej w szelest nieżywy i suchy... A liście lecą jak sny i jak duchy. Lecz orgii złota jaskrawego dzikiej Błękit podrzuca się tłem i przetęża Podsyca liści żar, że jak trąb krzyki Żółtość ich bucha i słońce zwycięża!... I jeno z rzadka gdzie zieleń zgryźliwa, Jątrząc swe jady, pieśń złotą przerywa... O, i tych bogactw stubarwne przepychy Zaginąć muszą, to święto biesiadne Oczarowanych oczu!... Śmierci cichej Zdane, jesieni, twe piękno bezradne... O, że też wszystko, ku czemu ramiona Pręży tęsknota piękności spragniona, Jest najpiękniejsze dopiero, gdy kona... Zima jesieni skarb strwoni doszczętnie... Krasa nie broni przed śmiercią złowróżbną. - Umiera jesień i umiera smętnie, Że była piękna tak długo - na próżno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Co nowego w oazie ? Obadamy , poczytamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Jesień na wsi W polu gdy jestem czy jestem w lesie, Piękno podziwiam jesieni. Dopóki teatr barw gra muzykę, Dopóki szron scen nie zmieni. Liście czerwone, liście brązowe, Już ochra przebija w trawie. Lico zaś pieszczą: słońce z zefirem. Już lecą klucze żurawi. Swobodnie chodzę, lekko oddycham, Przenikam welony mgiełki. I babim latem skronie ustroję. Ciszy posłucham - miast zgiełku. Jan Krzysztof Misiuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria...
Cześć ja ba da ba du.! KRÓLEWSKI BŁAZEN Pewien Król miał swego nadwornego błazna, który umilał mu dni swoimi powiedzonkami i żartami. Któregoś dnia król powierzył błaznowi swe berło, mówiąc: - Zatrzymaj je do czasu, aż znajdziesz kogoś głupszego od siebie. Wtedy będziesz mógł mu je podarować. Kilka lat później król poważnie zachorował. Czując zbliżającą się śmierć, przywołał błazna, do którego w gruncie rzeczy był bardzo przywiązany i powiedział: - Wyruszam w długą podróż. - Kiedy wrócisz? Za miesiąc? - Nie - odparł król. - Nie powrócę już nigdy. - A jakie przygotowania poczyniłeś przed tą wyprawą? - zapytał błazen. - Żadnych - brzmiała smutna odpowiedź. - Wyjeżdżasz na zawsze - powiedział błazen - i wcale się do tego nie przygotowałeś? Proszę, weź to berło. Znalazłem wreszcie głupszego ode mnie! Jest bardzo wielu ludzi, którzy nie przygotowują się do tej "wielkiej podróży", która czeka każdego z nas. Dlatego ten moment wiąże się dla nich z wielką trwogą. "Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny", mówi Jezus (Mt 25, 13). Czy naprawdę przygotowujesz się do tego? Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jeszcze! nasza kołysankę:)... Sumptuastic » Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo ...... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powinien wiedziec student? - Wszystko! - Co powienien wiedziec asystent? - Prawie to wszystko,co student. - A adiunkt? - W jakiej ksiazce jest to, co powienien wiedziec student. - Docent? - Gdzie jest ta ksiazka. - A co powienien wiedziec profesor? - Gdzie jest docent... hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat Dnia Miłość jest kluczem, który otwiera bramy szczęścia. Oliver Wendell Holmes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DlaWas.....
10 listopada - Gdy w listopadzie wody się podniosą, to snadź w zimie deszcze roszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×