Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Niedługo święta ... Dzis zarezerwowałam prywatna kwaterę w Zakopanem... Jedziemy cala brygada to znaczy 10 osób... Jestem bardzo zadowolona... miłych snów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakopane - Czarno-Czarni Piękna pani ukłon serdeczny dla na śle Piękna pani może już nie pamiętasz mnie Pomyśl, to rok już temu, Tyś niewiadomo czemu Pewnej nocy rzekłaś mi: Kocham Cię Czy pamiętasz tę noc w Zakopanem? Księżyc świecił srebrzyście jak stal Po kobiercu ze śniegu usłanym Nasze sanie gdzieś nas niosły w dal Cicha noc, śnieżna noc w Zakopanem Czy pamiętasz jak szybko mijał czas? Takie chwile są niezapomniane Taka noc bywa tylko raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jucz wam pisałam , ze ja z mężem spot kalam się na nartach właśnie w Zakopanem... DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
©(___________(© ---\....................\ -----\.....Pozdrawiam . .....\ -------\.... .. WBW.\ ---------©(__________(© (¨`•.•´¨) .`•.¸(¨`•.• ´¨ ) .. .. ×`•.¸.•´× (¨`•.•´¨) ....(¨`•.•´¨). ×`•.¸.•´× ... ×`•.¸.•´×*´¨) .................¸.• ´¸.•*´ ¨) ¸.•*¨) ................(¸.•´ (¸.•`< DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipko
Czas zleciał , już 24.00 idę do pustego łózką aha, jest tam kołdrą i poduszka.):):)):):):):):):):):) Do jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipko
Czas zleciał , już 24.00 idę do pustego łózką aha, jest tam kołdrą i poduszka.) Do jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Paappapappppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek oazo ! Ja pracuje i popijam kawusie , dla chętnych tez postawie parę kubaskow:!(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko, Zakopanego Ci zazdroszczę ! Juz niedługo w oazie zagości kolęda a póki co to znajdę coś ładnego... Dla ucha oczywiscie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wieczorka Bellon Wojtek, Przemijanie (śpiew Dinków) Kiedy w szarości pradawnego czasu Bóg czynił rzeczy Stworzył słońce: I słońce przychodzi i odchodzi i znowu wraca. Stworzył księżyc: I księżyc przychodzi i odchodzi i znowu wraca. Stworzył człowieka: I człowiek przychodzi i odchodzi i nie wraca nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn Ignaca wrócił z wojska i Ignac zaczyna szukać mu kandydatki na żonę. Poszedł do sąsiedniej wsi, a gdy wrócił, oznajmia synowi: - Znalazłem ci narzeczoną. - Ładna? - Jeszcze jak! Żebyś ty widział, jak szybko potrafi widłami słomę zrzucić z furmanki! Kuzyn z miasta odwiedza bardzo zaniedbane gospodarstwo rolne Antka. - Nic na tej ziemi nie rośnie? - A no nic - wzdycha Antek. - A jakby tak zasiać kukurydzę? - Aaa... jakby zasiać, to by urosła. Jechał chłop wozem i uderzył konia batem. Koń odwraca łeb i mówi: - Jak mnie jeszcze raz uderzysz, to ci tak z kopa oddam, że się w lustrze nie poznasz! Chłop zdziwiony: - Pierwszy raz w życiu słyszę - żeby koń mówił! - Ja też - przytaknął siedzący obok chłopa pies. W gospodzie Jasiek pije z kumplami wódkę. W pewnej chwili pryknął! Wie, że to nie wypada, więc wstaje i mówi: - Wyjdę na chwilę na dwór, bo mi od tego siedzenia noga zdrętwiała. - No, no - przytakują kumple. - Aż se musiała od tego siedzenia pierdnąć! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek mówi do kolegi: - W niedzielę wybieram się z teściową na giełdę staroci. - A ile chcesz za nią dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabadabadu...
Pozdrawiam wszystkie fajne babki w oazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DlaWas.....
Milego weekendu! Oazowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan......
Adamowicz Bogusław Senność Śpią lądy we mgle gęstej, która świat spowiła, Pod gęstą mgłą, co niebo zaciągnęła w górze; Śpią morza, niepojęta magnetyczna siła Ujęła oceany, ugłaskała burze. Śpią cicho na bezdrożach statki rozproszone, W niebiosach przewodnicze śpią nad nimi gwiazdy; Śpią orły, śpią podchmurną opuściwszy stronę, Umilknął nad skałami grzmot ich górnej jazdy... Śpią kwiaty, pośród kwiatów senne drzemią żmije... I tylko na jeziorach płaczą gdzieś łabędzie... A tu, przy chatach naszych, pies na księżyc wyje... I przez sen głupi kur obwieszcza, że...dzień będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Dzis był piękny zimowy dzień, patrzyłam na padający śnieg z taką radością... Potem oglądałam albumy z zimowymi fotkami , kiedyś to były zimy i rano trzeba było odśnieżać by wyjść z domu... Na jednej stoi mój mąż z wielką łopatą do odśnieżania a obok stoi mój 6 letni synek z łopatką i wiaderkiem pełnym śniegu. Jak ten czas zleciał to było prawie 30 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanna Łochocka BIAŁA JAZDA Siadły sobie raz na sanki sympatyczne dwa bałwanki i tak pędzą z górki w lesie, aż kurzawa w krąg się niesie. Jeden brzózkę trącił głową, zgubił czapę papierową, drugi gałaź musnął kosem marchewkowy skrzywił nosek. Nic to! Pędzą z dziarska miną, aż tu korzeń się nawinął... Pach! Saneczki suną drogą... Kogo wiozą? A, nikogo! Stoczyli się w śnieg podróżni. Któż od śniegu ich odróżni?... Kto ich znajdzie, ten dostanie nos z marchewki na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edward Szymański MRÓZ Chodził malarz od chaty do chaty, wszystkie szyby malował nam w kwiaty - wszystkie szyby malował srebrzyście w małe gwiazdki i w palmowe liście. A choć każdy z malarzem się spotkał, nikt go nie chciał zaprosić do chaty - nikt za pracę mu nie dał zapłaty ... Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×