Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Ja ba da ba di
Nocą Bo nocą czarne niebo jest, I nocą trochę zimno, oraz smutno trochę jest I kiedy wbijasz głowę w swą poduszkę To oczy zamykasz i śpisz… A nocą gwiazdy świecą swoim blaskiem Szczęście niosą ludziom, radość i pomyślność! Nocą…Przyroda kołysze stworzenia do snu… Ach, nocą niech ten księżyc świeci blaskiem, mocą Niech ta noc spokojna będzie tak! Niech tej nocy blask obudzi nas następnego dnia! Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
halo! halo ! Czy tu już wszyscy śpią?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 56
U góry to ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 56
Poczytałam trochę i mi eis podoba ten swobodny styl pisania ... piękna poezja i piosenki które lubię . jednym słowem miluśko tu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 56
Napiszcie czy będę mogla was odwiedzać? , wpadnę tu wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. OSIECKA Życie nie stawia pytań, życie po prostu jest... Czasem zębami zgrzyta, a czasem łasi się jak pies. (...) A Ty, który wszystko znasz, terminy, święta i zagłady, powiedz nam - jak jest tam, po tamtej stronie lady? (...) Życie nie daje nagród, życie nie daje wiz, życie to trochę szabru i bardzo rzadko - czysty zysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 56
Dzieki za zaproszenie. Co oznacza ten skrót? WBW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAWDZIWY POSTĘP. Zaczął się nowy rok. Zaczął się już na dobre. Znów oczekujemy czegoś od niego. Pamiętajmy jednak: Dobrobyt i szczęście nie spadają po prostu z nieba. Dobrobyt może wyrosnąć z ciężkiej pracy, ale szczęście wyrasta wyłącznie z SERCA,DOBROCI i PRZYJAŹNI, jednym słowem z miłości bliźniego. Prawdziwy postęp nie polega na coraz lepszych sposobach komunikacji, biotechnice,technice genetycznej czy medycznej, lecz na tym,by ludzie żyjący na ziemi stali się lepsi,serdeczniejsi,szczęśliwsi. Bez miłości bliźniego kultura nie ma sensu. Bez miłości bliźniego jesteśmy,także w nowym roku, tylko dobrze odzianymi barbarzyńcami. Wyrwijmy nowy rok ze szpono egoizmu. Miłość bliźniego powinna wejść w modę, modę nowego roku. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
WITAM; WITAM:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha ..
# 13 stycznia - Przyjdzie Święta Weronika zniesie jajka kaczka dzika . # Weronika chustkę zrzuci wiosna od nas się odwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha ..
Jutro:) 14 stycznia - Ciepła izba marzeń szczytem i tak jakoś mija styczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
milo witam Wszystkich i o zdrowie pytam ... mam grypę i leże w łóżeczku. zaraz odwiedzi mnie córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
jak ten czas zleciał już prawie polowa miesiąca nowego roku ... Jeszcze około 50 dni i marzec , wiosenka zastuka do drzwi. Zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
jak ten czas zleciał już prawie polowa miesiąca nowego roku ... Jeszcze około 50 dni i marzec , wiosenka zastuka do drzwi. Zycze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 56
_____♥___/\ __♥ ___♥___\_`\/`_/__ ♥ _♥___(●)__ ♥ ___♥___/_,/\,_\__♥ _____♥___\/__♥ ____/\ __♥________/\ __♥ __\_`\/`_/__♥___\_`\/`_/__♥ (●)__♥(●)__♥ __/_,/\,_\__♥____/_,/\,_\__♥ ____\/__♥________\/__♥ ***DZIEŃ***DOBRY***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam oazę i jej bywalców. U nas dziś od rana pada, może dlatego boli mnie głowa i zwolniłam sie godzinkę o 14-tej jadę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam dziś upiec moim chłopakom ciasto. NAJŁATWIEJSZE CIASTO W ŚWIECIE muz. K. Kwiatkowska/ sł. A. Wojciechowska Żeby w domu było miło, tak, tak, tak, Żeby coś dobrego było, tak, tak, tak, By pachniało wakacjami, tak, tak, tak, Zrobię ciasto ze śliwkami, tak, tak, tak. Szklankę mąki, cukru szklankę, Zaraz wsypię do miseczki, Potem proszku do pieczenia, Dodam jeszcze dwie łyżeczki, I dwa jajka i na koniec Roztopionej margaryny I zamieszam tylko tyle, By się razem połączyły. Najłatwiejsze ciasto w świecie, tak, tak, tak, Nic, a nic się go nie gniecie, tak, tak, tak, Ty potrafisz także upiec, tak, tak, tak, Nawet, gdy nie jesteś zuchem, tak, tak, tak. Teraz śliwki poukładam, W natłuszczonej tortownicy I do pieca włożę ciasto Na około pół godziny, A gdy będzie już gotowe, Znaczy chrupkie i rumiane, To zaproszę koleżanki, Babcię, dziadka, tatę, mamę. Najłatwiejsze ciasto w świecie, tak, tak, tak, Nic, a nic się go nie gniecie, tak, tak, tak, Ty potrafisz także upiec, tak, tak, tak, Nawet, gdy nie jesteś zuchem, tak, tak, tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Stęskniłam się za wami i oaza. Dobrze , ze już niedługo wracam do polski , ale tylko na miesiąc... \"Lepszy rydz niż nic\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×