Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość hahahahaha...
WITAJ SAMOTNY !KAWAŁY SUPER !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja.
hallo! to ja wasza znajoma :) pozdrowionka przesyłam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja.
Bal ze złamanym sercem Lidia Nowosad Chcę być na tym balu na tym balu nad balami na tym balu na tej sali na tej sali nad salami chcę tańcować chcę wirować zachwyt wzbudzać nawet zazdrość Zabierz mnie na ten bal na ten bal nad balami na ten bal w tej pięknej sali w tej sali nad salami zatańcz ze mną wiruj ze mną zachwyt wzbudzaj nawet zazdrość Dzięki za ten bal za ten bal nad balami za ten bal na tej sali na tej sali nad salami za ten taniec szalony za te wiry niepojęte za zachwyty wyzwolone I to jedno złamane serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja.
Ja w karnawale Jan Lutobarski Karnawał chcę przeżyć codziennie z humorem chcę tańczyć i śpiewać karnawału być wzorem Nieważne jak ubrany w krawacie, czy w muszce najważniejszy wigor gdy z panną się puszczę To nie o to chodzi co zaraz myślicie w karnawale taniec nam umila życie Kiedy Cygan zagra na akordeonie ja szybkością tańca każdego przegonię W tangu argentyńskim czy fokstrota szale nikt tak nie zatańczy jak ja w karnawale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja.
Maryla Rodowicz "Niech żyje bal" Życie kochanie trwa tyle co taniec fandango, bolero, be-bop manna, hosanna, różaniec i szaniec i jazda i basta i stop. Bal to najdłuższy na jaki nas proszą, nie grają na bis, chociaż żal, zanim wiec serca upadłość ogłoszą na bal, marsz na bal Szalejcie aorty, ja idę na korty Roboto ty w rękach się pal Miasta nieczułe mijajcie jak porty Bo życie, bo życie to bal Bufet jak bufet jest zaopatrzony Zależy, czy tu, czy gdzieś tam Tańcz póki żyjesz i śmiej się do żony I pij... zdrowie dam! Niech żyje bal! Bo to życie to bal jest nad bale! Niech żyje bal! Drugi raz nie zaproszą nas wcale! Orkiestra gra! Jeszcze tańczą i drzwi są otwarte! Dzień warty dnia! A to życie zachodu jest warte! Chłopo-robotnik jak boa grzechotnik z niebytu wynurza się fal, wiedzie swa mamę i tatę, i żonkę, i rusza, wyrusza na bal. Sucha kostucha - ta Miss Wykidajło wyłączy nam prąd w środku dnia. Pchajmy wiec taczki obłędu, jak Byron, bo raz mamy bal! Niech żyje bal... T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM (`♥•.¸ (`♥•.¸♥¸.•♥´) ¸.•♥´) `•.¸(♥)¸.•´ MILUTKO (¸.•♥(¸.•♥´¨¨¨¨`♥•.¸)♥•.¸) . .Najpiękniejsze jest to, czego nie ma, na co czekasz i tęsknisz od lat. Bo najpiękniejsze są w życiu marzenia, bajkowy, kolorowy świat. Gdy doczekasz się marzeń spełnienia, nie będą one jak we śnie- bo najpiękniejsze są w życiu marzenia, które mają spełnić się. . .Miłej i słonecznej niedzieli życzę WBW .(.♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala.
Drobiazgi życia; czyjś uśmiech w pośpiechu przesłany, skwaszona mina, niezadowolenie, rachunek wygórowany... Każdy drobiazg ma znaczenie, czujesz wszystko, przeżywasz jak samotny kamień gdzieś za wioską, co leży w szczerym polu opuszczony, nie okryty troską... Samotnością życia karmiony... Tak czujesz, drobiazgi bolą, gdy ktoś bliski długo się nie odzywa... Omija Cię łukiem, gdzieś się skrywa... Czemu telefon, drobiazg ważny tak długo nie dzwoni? Nikt nie pamięta jak o kamieniu za wioską porzuconym...? (autor NIEZNANY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabababadu
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha ..
11 stycznia - Święta Honorata figle płata .Kiedy w styczniu rosną trawy Lipiec dla nas niełaskawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha ..
Jutro:) 12 stycznia - Kiedy ptaki w styczniu śpiewają to im w maju dzioby zamarzają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor : Słowik Radosław Tytul : Dzień i Noc Dzień staje się Nocą a Noc staje się Dniem Mogę osiągnąć wszystko czego pragnę, o czym śnię Teraz w samotności Nicość nie pokona mnie Życie jest zbyt krótkie by załamywać się. Dzień i Noc splatają swoje długie palce Dziś pokonam siebie w tej nierównej walce Moja mroczna strona odejdzie w zapomnienie Dzień stanie się Nocą na moje skinienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor : Asnyk Adam Tytul : Jedni i drudzy Są jedni, którzy wiecznie za czymś gonią, Za jakąś marą szczęścia nadpowietrzną, W próżnej gonitwie siły swoje trwonią, Lecz żyją walką serdeczną. I całą kolej złudzeń i zawodów Przechodzą razem z rozkoszą i trwogą, I wszystkie kwiaty zrywają z ogrodów, I depczą pod swoją nogą. Są inni, którzy płyną bez oporu Na fali życia unoszeni w ciemność, Niby spokojni i zimni z pozoru, Bo widzą walki daremność. Zrzekli się cierpień i szczęścia się zrzekli, Zgadując zdradę w każdym losu darze, Przed swoim sercem jednak nie uciekli, I własne serce ich karze! Gdy się potkają gdzie w ostatniej chwili Jedni i drudzy przy otwartym grobie, Żałują, czemu inaczej nie żyli, Wzajemnie zazdroszczą sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witajcie kochani! YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY dla WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Witam Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
:) Młoda góralka przychodzi do matki i pyta się: - Matula kochana, kiej tu chopa chycić i jaki on mo być? A matka odpowiada: - Pszede syćkim to musi łoscendny, letko psygłupi i nierusany. - Matuchna, jak to nie rusany? Jesce psyglupi to sie trofi, ale nierusany? Ni mo takich. - Sukoj to znondzies. Mija kilka dni. Do matki do kuchni wpada córka i mówi: - Matula kochana! Chopa znalozłam! Idealny, mój ci on bydzie. - To łopowiadoj kiej go chyciła. - W knojpie. - Jak to w knojpie? - A normalnie - psysiod sie do stolika, postawił gorzołke i Zaprosił do hotelu. - To łopowiadoj, bo ciekawie godos. A młoda góralka bez żadnego skrępowania mówi: - Jak weśliśmy do pokoju, to godoł coby dwa łóżka razem zsunoć coby drugiej pościeli nie zuzywać. - To łoscendny, ale cy psygłupi? - Psygłupi, psygłupi, matula, poduche zamiast pod głowe, to mi pod pupe podsunoł. - A nierusany? - Matulcia, cołkiem nierusany. Jesce mioł folijke na siusioku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
W wonnym sadzie mojej matki Kwitły bzy, kwitły róże, Polne maki i bławatki, I lilije - kwiatów stróże. Słowik dla nich śpiewał - jęczał Najpiękniejsze swoje pieśnie; Wiatr szeleścił - strumień brzęczał, Pół na jawie - na pół we śnie -Jak w dziecinnych moich latach, Z całym rajem w młodym sercu Biegał skocznie po tych kwiatach, Na jedwabnym traw kobiercu. -Dziś tułactwa twarde drogi I los gorzki w poniewierce Poraniły moje nogi, Zakrwawiły moje serce. A tam jeszcze dzisiaj może Kwitną maki i bławatki, I piękniejsze od nich róże w wonnym sadzie mojej matki. /Wincenty Berwiński/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Wszystkim ! MILUTKIEGO DZIONKA AŻ DO ZACHODU SŁONKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mile Panie
Pozdrawiam Was milo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIE ROZKWITA KWIAT RÓŻY KWIAT, NA GAŁĄZCE SIADŁ LOTNA PTAK. ZADRŻAŁ WŚRÓD LISTOWIA PURPUROWY PĄK, CZEMU SERCE DRŻY SULIKO. JEDZIE WRONY KOŃ SPOZA WZGÓRZ, JEŹDZIEC ZBLIŻA SIĘ WCHODZI W PRÓG. SPRAGNIONEMU DAJŻE WODY,WYJDŹ PRZED DOM, CZEMU KRYJESZ SIĘ SULIKO. PIĘKNIE PACHNIE CHLED,PACHNIE MIÓD, PROSZĘ NAPIJ SIĘ UCISZ GŁÓD. ALE NADAREMNIE ŚCIGA MNIE TWÓJ WZROK, INNA JESTEŚ JUŻ SULIKO. WIAM Z PRZĘDZY NIĆ DŁUGĄ NIĆ, Z NICI POWSTAŁ SZAL ZWIEWNY SZAL. SZAL DO PRZĘDZY NIEPODOBNY NIC A NIC, I TY JESTEŚ JUŻ NIE TEN SAM. POBLADŁ JEŹDZIEC I RUSZYŁ W CWAŁ, W LOCIE ZERWAŁ KWIAT RÓŻY KWIAT. ZDRADA RANI SERCE,KOLEC RANI DŁOŃ, ZAPŁAKAŁA W GŁOS SULIKO. BO UMIERA MIŁOŚĆ KIEDY STARGASZ JĄ, MÓWI STARA PIEŚŃ SULIKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×