Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Biała kartka Listy białe jak opłatki chleba Płyną, płyną ze świata Ciepło ciała i Twój uśmiech Wszystko zapisane Gdy nie mogę nie mogę Uciec od siebie to wysyłam Biała kartkę ze swoim imieniem Barwne słowa zasuszone w książkach Serca lata Zaklejone podpisane Z tamtej strony świata Gdy nie mogę nie mogę Uciec od siebie to wysyłam Biała kartkę ze swoim imieniem Wierne słowa trwałe słowa Na zawsze pisane Czasem bolą czasem leczą Jak zielony atrament Gdy nie mogę nie mogę Uciec od siebie to wysyłam Biała kartkę ze swoim imieniem. Agata Budzyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś powietrzem,które drzewa pieści rękoma z błękitu Jesteś skrzydłem ptaka, który nie trąca liści Płynie Jesteś zachodnim słońcem pełnym świtów Bajką ze słów,które mówi się westchnieniem Czym Ty jesteś? Dla mnie - świeżą wodą wytrysłą na skawrnej pustyni sosną ,która cień daje drżącą osiką,która współczuje dla zziębnietych -słońcem dla konających-bogiem Ty rozbłysły w każdej gwieździe której na imię miłość... Halina Poświatowska cudowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BELA MARI Panno Walerciu, przypnę ci (bis) Przypnę ci różę do kapelusza, Bo w kapeluszu fajnie ci. Ref. O, bela, bela, bela Mari, Bela Mari, bela Mari, O, bela, bela, bela Mari, Bela Mari, o hej. Panno Walerciu, wąską masz (bis) Wąską masz wstążkę w swych pięknych włosach, Panno Walerciu, wąską masz. Ref. Panno Walerciu, rośnie ci (bis) Rośnie ci kępka, poniżej pępka, Panno Walerciu, rośnie ci. Ref. Panno Walerciu, kupię ci (bis) Kupię ci fiata za cztery lata, Panno Walerciu, kupię ci. Ref. Panno Walerciu, czarną masz (bis) Czarną masz szyję, bo się nie myjesz, Panno Walerciu, czarną masz. Ref.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po kielonku jak karnawał to się bawić.YYYYYYYYYYYYYYYY GORZAŁKA Gorzałka zawsze dobra jest Gorzałka zawsze dobra jest, Bo ją piją gospodarze I sprzedają za nią zboże. Gorzałka zawsze dobra jest, Gorzałka zawsze dobra jest, Bo gosposie ją pijają, Masło, jaja za nią dają, Gorzałka zawsze dobra jest. Gorzałka zawsze dobra jest, Gorzałka zawsze dobra jest, Bo chłopaki ją pijają, Jak popiją, to kochają, Gorzałka zawsze dobra jest. Gorzałka zawsze dobra jest, Gorzałka zawsze dobra jest, Bo ją piją też artyści, Bo gorzałka gardła czyści, Gorzałka zawsze dobra jest. Gorzałka zawsze dobra jest, Gorzałka zawsze dobra jest, Bo ją pije stara babka I przytula się do dziadka, Gorzałka zawsze dobra jest. Gorzałka zawsze dobra jest, Gorzałka zawsze dobra jest, Bo ją pije Franek, Felek I Polaków cały szereg, Gorzałka zawsze dobra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik.......
Heej, hej żyjecie.hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik.......
hej , hej, ale co to za życie.hahahahahha jak z kurami spać chodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik.......
zaraz mi tu się meldować , ano żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania.
melduje się , melduje się na rozkaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik.......
O grzeczna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania.
Dziki , ale już do wanny spadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik.......
hahahahahah, będziesz sie szorować , to szoruj hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania.
OK! JANOSIKU::) PA PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak trzymać
jak tylko umiemy to bawmy się "z walercią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak trzymać
granat super weselna melodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak trzymać
sory Granat i ta druga też fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
wow !i kieliszeczek był, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
, ze mnie tu wczoraj nie było, kielonki bym opróżnił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik...
Oczka nie puścimy... Bo się nie widzimy... Rączki nie podamy... Bo daleko mamy... Ale pozdrowienia SOBIE przesyłamy... hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik...
Dzień dobry! Bo widzisz tu są tacy którzy się kochają i muszą się spotykać aby się ominąć bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszą do siebie listy gorące i zimne rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało są inni co się nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął byliby doskonali lecz wad im zabrakło bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają - to znaczy już wiedzą miłości się nie szuka jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem jak bażanty co nigdy nie chodzą parami można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem Z POZDROWIENIAMI JANOSIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik...
Ż Y C I E Na tym świecie nie ma prawdziwej doskonałości, którą by można oddzielić od dobrego życia. David Jordan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosik...
CZAS NA BYCIE SZCZĘŚLIWYM Zostaw sobie trochę czasu na BYCIE SZCZĘŚLIWYM Jestes Zywym Cudem, ktory istnieje na Ziemi. Jestes niepowtarzalny, jedyny, niezastąpiony . Wiesz o tym? Dlaczego sie NIE DZIWISZ, nie zachwycasz, nie cieszysz sie z Siebie, z Innych wokol Ciebie? Czy to takie oczywiste? Czy nie widzisz w tym nic dziwnego, ZE ZYJESZ, ze dany Ci czas na spiew, na taniec, czas na bycie szczesliwym . Po co wiec go tracic na bezsensowna pogon za pieniedzmi ? Po co zamartwiac sie o to ,co bedzie jutro, pojutrze? Po co sprzeczac sie, po co sie nudzic? Po co zapobiegliwie, bez sensu sie krzatac, po co spac , kiedy slonce jeszcze wysoko na Niebie? Spokojnie zostaw sobie czas na bycie szczesliwym. CZAS TO NIE ULICA SZYBKIEGO RUCHU miedzy Kolyska a Grobem, ale miejsce do parkowania na słoncu. Dzis Zyj! Dzis sie usmiechaj! Dzis badz szczesliwy! Daj sercu wolnosc! Twoja radosc zycia, twoje szczescie nie musza zalezec od tysiecy blahostek . ***Phil Bosmans***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem... dziś był dżdżysty i wietrzny dzień ... Mimo to poszłyśmy z kolezanka na komedii w kinie... Potem wstąpiła do mnie na kolacje, a teraz bierze prysznic , zdecydowała , ze zostanie na noc, nie będzie się wieczorami tłuc tramwajami ... Ale się ciesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez w najbliższą sobole idziemy do klubu seniora na bal karnawałowy... Granatkuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był raz bal na sto par, Pan wodzirej wprost szalał po sali: "Koszyk raz! Kółko dwa!" A pod oknem samotnie bez pani Siedział pan, smętny pan, Taki, co to nie pije, nie pali. A tłum szalał, Hiszpański walc cud ten wyprawił I wszyscy śpiewali go tak: Cała sala śpiewa z nami, Tańcząc walca - walczyka parami, Na tym balu nad balami takim, Co się pamięta latami. Gdzieś Hiszpania za górami, A tu zima, karnawał jest z nami. Raz się żyje, zakręćmy walczyka ten raz, Hiszpański walczyk w sam raz. Więc ten pan, smętny pan Zdenerwował się, proszę państwa, okropnie. Pojął, że właśnie on Może życie przesiedzieć przy oknie. Nagle wstał, ruszył w tan, Walc hiszpański mu dodał odwagi. Z tłumem szalał, Hiszpański walc cud ten wyprawił I wszyscy śpiewali go tak: Cała sala śpiewa z nami ... Jerzy Połomski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdy już kończe moje śpiewanie, wtedy się boje co się stanie, bo wszyscy muszą coś tam sądzic, żeby mieć jakieś swoje zdanie, przeciesz wiadomo, że piosenka sądzona bywa dziś surowo. Wybaczcie mi, że tu nie klękam gdy śpiewam swe ostatnie słowo. Ref. Na swą obrone mam tylko tyle, że chciałam ładnie i najmilej, chciałam łagodnie jak motylek i z apetytem i ze stylem. A jeśli się z nienadzka wkradł nieładny skrzyc, nieładny łotr, niech skarze mnie na pare lat. Jakiś przystojny, wysoki zsądz. 2 A kiedy słońce jutro wstanie, każdy już będzie miał swe zdanie i będzie można coś tam sądzić, przy towarzyskiej zdań wymianie. Bo wiemy wszyscy że piosenka nie od dzis sprawą jest gardłową. Pozwólcie choć się bardzo nękam powtórzyć mi ostatnie słowo. Ref. Na swą obrone mam tylko tyle, że chciałam ładnie i najmilej, chciałam łagodnie jak motylek i z apetytem i ze stylem. A jeśli się z nienadzka wkradł nieładny skrzyc, nieładny łotr, niech skarze mnie na pare lat. Jakiś przystojny, wysoki zsądz. Nie musi być właściwie taki wysoki, nie musi być też taki przystojny, ale ważne żeby był bardzo ale to bardzo sympatyczny. Monika Brodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×