Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość hahahahaha ..
# 25 stycznia - Na Świętego Pawła połowa zimy przepadła. # Gdy na Wincentego ( 22.02) i nawrócenie Pawła pogoda świeci spodziewajcie sie dobrego lata dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha ..
Jutro:) 26 stycznia - Po styczniu jasnym i białym będą w lato upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha ..
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH I ŻYCZĘ MIŁEGO NOWEGO TYGODNIA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha ..
Władysław Orkan DUSZA MÓWI: Byłam przed wieki dziką różą, Byłam szumiącym smrekiem... Jakieś mi tajne szepty wróżą, Że stanę się człowiekiem. CZŁOWIEK: A przeto dusza musi się nawrócić, Musi być kwiatem, drzewem, Aby być znowu prawdą własną, Aby być ziemi śpiewem. ŚPIEW ZIEMI: O duszy swej któż powiedzieć może Prawdziwe słowo rzeczy? Zarówno w niej jest Bóg, który potwierdza, I Szatan, który przeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha ..
Maciek Maleńczuk "Tam gdzie rosną dzikie róże" Z czerwieni nadzieje wróżą, Z barwy zorz z barwy róż i krwi, Nazywają mnie tu dziką różą, Hej zawiej czy to ja czy ty ? Widywałem ją często lecz do chwili tej, była dla mnie usmiechem przesłanym z daleka, Nagle stały sie kwiatem - czerwonoustej, dziką róża co wrasta w urwisty brzeg rzeki. Gdy zapukał do drzwi i w objecia mnie wzioł, Rozkwitałam ze szcześcia w jego czułych ramionach, Nagle zmienił się świat bo był pierwszym co czuł, Że przez los, jestem mu przeznaczona... Z czerwini nadzieje wróżą, Z barwy zorz z barwy róż i krwi, Nazywają mnie tu dziką różą, Hej zawiej czy to ja czy ty ? Gdy na zajutrz przyniosłem jej czerwony kwiat, Była pięknem co w zapach sie skryło. Zapytałem - Czy chcesz odnalezdz róże swą ? Roże wolną i dziką - tak dziką jak miłość... Nastepnego dnia rzekł, podajac mi kwiat. Kwiaty są nie smiertelne - w roże się zamień... Piekny tak.... Z czerwini nadzieje wróżą, Z barwy zorz z barwy róż i krwi, Nazywają mnie tu dziką różą, Hej zawiej czy to ja czy ty ? Dnia trzeciego nad rzeke mnie zabrał i rzekł - Kwiaty są niesmiertelne więc w róże się zamień. Kład mnie czule całując pod kwitnący krzew, Gdy się schylił ujrzałam prze w ręce ma kamień... Ostatniego dnia no cóż, miałem w oczach łzy, Kiedy szliśmy nad rzeke by spełnic marzenia. Była piekną jak śmierć więc kwiat róży, W martwe usta włożyłem jej na dowidznia... Z czerwini nadzieje wróżą, Z barwy zorz z barwy róż i krwi, Nazywają mnie tu dziką różą, Hej zawiej czy to ja czy ty ? Hej zawiej... czy to ja... czy ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachursky "Jak anioł" Tych pięknych chwil nie zabierze mi nikt, One będą wiecznie trwać jak ja i Ty. I nawet wtedy kiedy jesteś sama tak jak ja, Nie pozwolę Ci się bać. Ja będę tam tak jak Anioł... Przez zamknięte drzwi widzę każdy Twój cień, Tak się zaczyna nowy dzień, I nawet wtedy kiedy jesteś sama tak jak ja, nie pozwolę Ci się bać , Ja będę tam tak jak Anioł... Nie bój się to ja, Będę zawsze przy Tobie. Nie bój się to ja, Będę zawsze przy Tobie, Będę tam. A kiedy będziesz daleko gdzieś, Ja ciągle będę przy Tobie dobrze wiesz, Nie bój się to ja, Będę zawsze przy Tobie,(3x) Nie bój się to ja, Będę zawsze przy Tobie, będę tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róże Europy "Nuda nuda nuda" Na rogu w kiosku wyje sprzedawca Rosną ceny szósty raz w roku Na produkty obowiązkowe czasopisma papierosy Czy byłaś kiedyś w bibliotece U Franza Kafki na kolacji Jeśli nie zapraszam przyjedź do mojego miasta tutaj Nuda nuda nuda absurd paranoja Większe niż arbuzy w Burkina Faso Poczty i szkoły urząd skarbowy Wylęgarnia nieporozumień Rozum strajkuje gdy państwowcy Manipulują naszą nadzieją Dziwne sytuacje żyjemy w kraju Z książek Gombrowicza i Franza Kafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny sen Asnyk Adam Dziwny sen miałem z wieczora, Trwał jakby przez wieczność całą - Tyś była falą jeziora, Ja byłem nadbrzeżną skałą. Nie żałowałem tej zmiany, Żem skałą, a nie człowiekiem; Marzyłem, żem jest kochany... A wiek przemijał za wiekiem - Nie żałowałem, że głuchy Głaz nic powiedzieć nie może... Mówiły ze sobą duchy, Jam niebo widział w jeziorze. Tyś zawsze padała drżąca Na moje piersi z granitu, Złączona wśród lat tysiąca Węzłami wspólnego bytu. Kruszyłaś kamienne łono, A jam się cieszył z zniszczenia, Bo przeczuwałem spełnioną Dolę zimnego kamienia. Wiedziałem, że gdy do końca Zamiary przywiedziesz zdradne - Żegnając gwiazdy i słońca, W objęcia twoje upadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę do okulisty , muszę sobie zrobić nowe okulary , bo coś widzę gorzej... MM śmieje sie ze mnie , ze w sklepie mnie oszukają .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZISIAJ SOBIE POPRASOWAŁAM A NAZBIERAŁO SIĘ TEGO. W sobotę będziemy świętować , wnuczki urodzinki... Kopiłam już jej na prezent lalkę barbie i bajkę na Cd, nie mogę się doczekać na jej buzie uśmiechniętą,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teksty » S » Sumptuastic » Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Pozdrawiam wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Wszystkiego najlepszego, szczęścia i radości moc, ciepłego słoneczka na co dzień, kolorowych snów co noc. Życzy nieśmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 50.
Każdy żyje pogrążony w snach lub marzeniach, to jest piekne życie ... tylko czasem budzimy się i widzimy, że nie wszystko jest takie kolorowe ..., że rzeczywistość jest szara ... i wtedy chcemy na powrót usnąć, ale to juz nie takie łatwe. Z pozdrowieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna 50.
Dostrzec przyjaciela Przyjaciel potrzebny, ale kiedy go nie ma, samotność się odczuwa... Modlitwa czasami nie pomaga, bo on cudownie się nie zjawia. Potrzebny w każdym momencie życia, lecz sny nie zawsze się spełniają. Nadzieję pokłada się w ludziach, lecz oni nie zawsze odwzajemniają, przyjaźń którą im się ofiarowuje. Może tylko raz, może tylko jedną szansę los daje, by dostrzec w kimś przyjaciela, nim on na zawsze się nie oddali, i nadziei kogoś na przyjaźń pozbawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Różyczko ! Ja się odzywam do ciebie! Skąd ty znasz takie superowe piosenki[serce ty moje] Cos mi brzmisz nostalgicznie , wywal z siebie ten zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
pozdrawiam WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy widzisz dobrego człowieka staraj się go naśladować Kiedy widzisz złego człowieka zastanów się nad samym sobą Konfucjusz Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego poniedziałku WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jest tak ciemno,że ogarnia mnie lęk ale są takie światła promyki to wy ,które mnie z ciemności wyciągają i zawsze,zawsze dobre słówko i uśmiech mają w to światło mnie wciągają i znika smutek i troski i znów świat jest jasny i taki radosny dziękuję wam ,że jesteście WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*ADAM ASNYK* Każdy szuka miejsca w sercu innego człowieka, choć nie wie, co na niego w tym sercu czeka. Tak bardzo potrzeba nam zrozumienia , czasami słów pocieszenia, czasem zwykłego milczenia. Trzeba nam tak niewiele, być sobą zawsze dla siebie, a dla kogoś być Przyjacielem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy nowy dzień jest kwiatem Który zakwita w naszych rękach Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc. Serce to cząstka człowieka, Które tęskni, kocha i czeka. [Adam Mickiewicz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
milo witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
hej, hej , co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Bo ja pije piwko !YYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×