Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Hania.
Stuk-puk. To znowu ja! Przyszłam Wam tu życzyć miłego:)Wieczorka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania.
``````````{\ ````````{\{*\ ````````{*\~\_______ ```````{```\`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania.
NIC NIE WYSZŁO...:(:):) DOBRE JUTRO.:) :):) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania.
Witam i zegnam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! „Życie to otchłań pełna radości i smutków, pełna przygód, marzeń i miłości. Całość polega na przeżyciu wszystkich ludzkich uczuć łez, żalu i utraty, która tak bardzo boli i zadaje rany , ale polega też na zapamiętaniu tych lepszych dni, życie jest wieczną nauką.. .” Miłego, spokojnego i słonecznego dnia życzę i pozdrawiam WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeń o które warto walczyć! Radości,którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć ....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam milutko Wstystkich
W oazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam milutko Wstystkich
Tu jak zwykle milutko , cichutko i przyjaźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
cześć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzechwa Jan Trzy prawdy Są prawdy, których nawet nie znają prorocy. Ja, strudzony tęsknotą, odkrywam je w nocy. Pierwsza prawda jest barwą, tą barwą różową, Co jak skrzydło anioła krąży nad mą głową; Druga prawda jest wonią. Ach, to woń jedyna, Której się nie pamięta i nie zapomina; Trzecia prawda to dotyk, co usta zamyka - Z niepokoju umiera, kto ciała dotyka. Te prawdy, których niebo poecie zazdrości, Stanowią właśnie kłamstwo o twojej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamień z serca Osiecka Agnieszka Ten kamień, który w sercu noszę, pozostaw mi, Panie. Nie daj by czas jak lekarz - morderca spłynął na moje posłanie i... kamień z serca! Tyleś mnie razy wywiódł z legowisk niekochanych, że dziś mi, po latach tylu, nie plaster daj, lecz... kamyk Nie pozwól z gorączki tej powstać. Nie kuruj zapomnieniem. Chcę czyjąś jeziorną postać na pustej przechować scenie. Ten, co mi kamień wsączył jak wino do krwi pustej, niczemu nie jest winien. Jest niebem i lustrem. Nie ratuj mnie, Panie, nie tul, nie ciągnij na wódkę, ja już właściwie nie - tu, zebrałam szmatki... suknie... Nie daruj mi w raju jabłek ni w celi - papieru i pióra. Ja Ci tak pięknie słabnę jak popołudnie w biurach. Ach, lekko kamień mój dźwigać... Lżej niż po innych - pierścionki. Z nim umknę, wniebowzięta, jak wniebobiorą skowronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staruszka Piotr Kleszcz 1. Zmęczony życiem wzrok Pomarszczona twarz Przeżyła wiele lat Los jej "szkołę dał". Odeszli wszyscy stąd Co kochali ją Została sama bo Kłopot tylko z nią. Ref.: Daj jej swój czas, wysłuchaj skarg Na życie i na chore serce. Choć odszedł świat Zatrzymaj czas. Ktoś potrzebuje cię. 2. Dziewczynką była też Każdy kochał ją. Biegała bawiąc się Marzeń miała "sto". Dziś trudno nawet wstać Słyszeć trudniej już A jednak w sercu jej Dusza dziecka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Uśmiech to prześliczny kwiat, ♥♥który z błękitów na ziemię spadł. ♥♥Uśmiech to piosenka,co w polu gra. ♥♥To porannej rosy perlista łza. ♥♥Sobie i innym osłodzisz dzień ♥♥zawsze gdy tylko uśmiechasz się.. Wysyłam Wam WBW uśmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
20 stycznia - Fabian i Sebastian gdy mróz dadzą srogą zimę przyprowadzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro:) 21 stycznia - Jak Święta Agnieszka wypuści śnieg z mieszka to go nie powstrzyma ani do Franciszka ( 24.01) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Milego wieczorku Wszystkim Oazowiczom życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
ZMIERZYĆ SIĘ Z ŻYCIEM Ciemniejącą stronę odsuwam w NIEWAŻNE bo już nie płonę a marznę gdy serca lodowiec wyciąga jęzory po wszystko co drogie było do tej pory gdy pustka ponura w beznadziei saniach niczym czarna dziura mnie wchłania - nie wystarczy jeden promień słonecznej pogody ni szarpnięcie w dłonie by roztopić lody nie wystarczy na orbicie ustawić zwierciadła i przez odbicie puścić wiązkę światła to bardziej zawiłe trzeba mi o świcie przyodziać się w siłę i zmierzyć się z życiem ! Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi mili, zbliża się koniec stycznia a już 25 lutego środa popielcowa ... wiec używajmy puki czas.hahahaha, bo tylko miesiąc karnawału zostali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×