Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Jest takie słówko, słóweczko małe, co czasem starcza, na życie całe. Ono wyjaśnia, życia zawiłość. Małe słóweczko, brzmi ono PRZYJAŹŃ. Jest jedyny taki kwiat, za nim goni cały świat, i bogacze pragną go, a ten kwiat, PRZYJAŹNIĄ zwą. ... Milutkich snów Życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka: Budka Suflera "Takie tango" zaawansowane szukanie A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Pozostałe Tekstowo poleca: Pytajnia.pl zaproponuj tytul piosenki Wykonawca: Tytuł utworu: Zobacz poszukiwane teksty Widziana: 5493 razy Piosenka: Budka Suflera "Takie tango" Na sali wielkiej i błyszczącej Tak jak nocne Buenos Aires Które nie chce spać Orkiestra stroi instrumenty Daje znak i zaraz zacznie Nowe tango grać Siedzimy obok obojętni Wobec siebie jak turyści Wystukujemy rytm Nie będzie tanga między nami Choćby nawet cud się ziścił Nie pomoże nic Chociaż płyną ostre nuty W żyłach płonie krew Nigdy żadne z nas do tańca Nie poderwie się Bo do tanga trzeba dwojga Zgodnych ciał i chętnych serc Bo do tanga trzeba dwojga Tak ten świat złożony jest Zaleje w końcu Buenos Aires Noc tak gęsta jak atrament A gdy przyjdzie brzask Co było w naszych sercach kiedyś Kiedyś jak świecący diament Cały straci blask I choć będą znowu grali Bóg to jeden wie Nigdy razem na tej sal iNie spotkamy się Bo do tanga trzeba dwojga Zgodnych ciał i chętnych serc Bo do tanga trzeba dwojga Tak ten świat złożony jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K » Krzysztof Kiljański » Północ, pusty bar Północ, pusty bar, dzień wolno sączę Na dnie szklanki twarz Skądś ją znam Miło widzieć znów jej zielone oczy Pianista zaczyna grać Północ, pusty bar, dzień wolno sączę Ta piosenka coc przypomina mi Zagraj jeszcze raz Lecz smutniej trochę Chcę zostać z nią parę chwil Ta noc, ta noc Znów siedzę obok niej Jej głos, słyszę znów jej głos To wszystko czego chcę Północ, pusty bar, jej uśmiech znika Na dnie szklanki lód rozpuścił się Wiem dwa razy nic już się nie zdarzy I ona też o tym wie Ta noc, ta noc Znów siedzę obok niej Jej głos, słyszę znów jej głos To wszystko czego chcę Północ, pusty bar, dzień wolno sączę Na dnie szklanki twarz Skądś ją znam Miło widzieć znów jej zielone oczy Pianista zaczyna grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata Ostrowska » Dobranoc idę spać Nie było Ciebie tu tak dawno Ze noc do ziemi się chyli Czasami ktoś wpadł z wizyta Inni choć byli - nie byli Nie było Ciebie tu tak dawno Właściwie nigdy Cię nie było Wyrasta ze mnie jak z kiecki Ta moja głupia miłość A miałam tu dla Ciebie wszystko Miałam Niebo i Ziemię Patrz, schodzą tak jak stare farby Znudzone na ścianie cienie l możesz sobie iść do diabła Bo nic się nie wydarzyło Gdy patrzę tak na Ciebie - myślę Że nigdy Ciebie tu nie było ref: Dobranoc - idę spać Nawet ja mam już dosyć Dobranoc - idę spać Poza mną niech się toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę idę na zabawę karnawałową z mojej pracy. macie racje dziewczyny , ze jak się bawić to się.:) bawić na całego..Hi hi hi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różewicz Tadeusz, Śmiech Klatka była tak długo zamknięta aż wyląg się w niej ptak ptak tak długo milczał aż klatka otwarła się rdzewiejąc w ciszy cisza tak długo trwała aż za czarnymi prętami rozległ się śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Są takie noce od innych ciemniejsze, kiedy się wolno rozpłakać, wolno powtarzać słowa najświętsze, mówić o wróżbach i znakach, tylko nie wolno tej nocy pod różą okraść, okłamać, oszukać, bo się już będzie odtąd na próżno bezsennej nocy tej szukać... " Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymn wieczorów miejskich - Krzysztof Kamil Baczyński Miasto tańczy drżącego kankana w barwnym mleku świateł rozproszone dyszy niebo jak zgaszony dywan namarszczony z flandryjskich koronek asfalt ślisko ucieka przed światłem w łuk można bardzo cicho mówić można bardzo głośno krzyczeć latarniami miasto zgasi gwiazdy i dźwięk zacznie w banię nieba wnikać sam zostanę na czarnym asfalcie balansując krawędzią chodnika w skośny stół z matowej czerni księżyc wylał płytką rzeką szumią ciszą w szklany werniks gwiazdy spadłe niedaleko w gęstej nocy jak w akwarium płyną długie, śliskie ryby uliczkami gęstych podwórz szyby szorstką łuską wybić latarniami miasto zgasi gwiazdy i dźwięk zacznie w banię nieba wnikać sam zostanę na czarnym asfalcie balansując krawędzią chodnika gładzi zwilgłe srebrem ściany płynnych łysków miękki natłok i na stole rozślizganym czarny piesek gryzie światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam jedną kobietę o sercu gołębia jej oczy to czysta tajemnic głębia przy niej się goi każda ma rana taka jest właśnie ma Babcia kochana. WSZYSTKIM BABCIOM W OAZIE ŻYCZĘ POCIECHY Z WNUKÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek...
Gorące Pozdrowienia przesyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babciu nasza kochana Nie bywaj nigdy stroskana! Niechaj wdzięcznych wnucząt koło Zawsze widzi Cię wesołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z okazji dnia babć , wszystkim babciom dużo kochanych wnuków i wnuczek życzę... Moja pannica(wnuczka)podarowała nam( babci i dziadkowi )bilety do teatru...Kochany skarb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Babcia jest THE BEST, Moja Babcia jest THE BEST, moja Babci ciągle biega, moja Babcia wciąż gotuje, nawet dziadka nie opluje, tylko barszczyk ugotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Milo witam WBW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
MÓJ UŚMIECH Ja do Was się uśmiecham, jakbym trosk nie miał wcale, bo wiem: wolicie uśmiech, niżeli gorzkie żale. Świat smutne wieści snuje, bo jest ich przecież sporo, więc mówię: kysz, przepadnij, ty smutna świata zmoro. Człowiek zrodzony został, by życiem się radować, a nie by w własnym sosie, z wściekłości się gotować. Dlatego moim zdaniem, lepsze jest uśmiechanie, niżeli gorzkich żali, w przyprawy zawijanie. Mnie tu nie chodzi wcale, by kisić łyk goryczy, można go z siebie wylać, lecz na nim się nie ćwiczy. Pokażmy innym piękno, to przez nas dostrzegane, niechaj ono dla innych, zostanie też rozsiane. Żyjmy w zasięgu światła, łatwiejsze postrzeganie, bierzmy udział w spektaklu, gdy świata malowanie. Krzysztof Roszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
EDEN DZIEŃ SZCZĘŚLIWY Spotkałem kiedyś jeden dzień szczęśliwy, był piękny, barwny, nosił piękne stroje, szedł uśmiechnięty, otwarty dla świata, swoich salonów otwierał podwoje. Dzień nie był jeden, lecz było ich wiele, tylko nie wszystkie do mnie wstępowały, one wiedziały, że mam sporo szczęścia, i innych także uszczęśliwiać chciały. Gubią się nieraz nasze dni szczęśliwe, w pogoni jutra dla nas przychylnego, może należy zwolnić wyścig z czasem, aby nie gubić dnia nam przyjaznego. Nie zamykajmy drzwi dla dni szczęśliwych, niech przybywają i goszczą wraz z nami, jeśli się zdarzy, że im nie po drodze, to nie musimy zaraz trzaskać drzwiami. Na pewno dotrze do nas dzień szczęśliwy, na pewno przyjdą dni piękne radosne, spytacie kiedy, bo to także ważne: do jednych zaraz, do innych na wiosnę. Krzysztof Roszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Budka Suflera » Śnieżna kula Jesteśmy jak duże dzieci Tworzymy zabawek tłum Aż z ręki cos nam wyleci Coś spadnie i zrobi: bum! Szybując nad horyzontem W obszary nieznane nam Nie myśląc co będzie potem Liczymy na ślepy traf Niby śnieżna kula swiat się coraz szybciej toczy Nie łudź się, że wszystko pod kontrolą dawno jest Bo jak diabeł z pudła nieraz jeszcze coś wyskoczy I bez uprzedzenia skrzydła nagle urwą się Rozumiem wielką potrzebę By naprzód gnać ile sił Lecz gdyby zwolnić troszeczkę To ja bym jak człowiek żył Ufając potędze zmysłów Podziwiasz gadżetow kształt Pod formą źródełko wyschło Dla duszy pokarmu brak Niby śnieżna kula swiat się coraz szybciej toczy Nie łudź się, że wszystko pod kontrolą dawno jest Bo jak diabeł z pudła nieraz jeszcze coś wyskoczy I bez uprzedzenia skrzydła nagle urwą się Niby śnieżna kula swiat się coraz szybciej toczy Nie łudź się, że wszystko pod kontrolą dawno jest Bo jak diabeł z pudła nieraz jeszcze coś wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
WITAM WSZYSTKICH WIECZORKIEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Anna German » Zimowe dzwony W zimowym niebie dzwonią dzwony, Co wieczór dzwonią tak od lat Na płatkach śniegu w obce strony Głos ich niesie w mroźny wiatr To one znajdą Ciebie wszędzie I serce zbudzą Ci ze snu I będziesz smutny I będziesz w wspomnieniu błądzić aż tu Drogą pełną śniegu Polem pełnym wron Nocą bez noclegu jak zimowy dzwon Odszedłeś kiedyś stąd wieczorem Z piosenką niby z różą w świat Tym samym polem tym polem I dawno zginął twój ślad Dzwonią dzwony w śniegu, Puch opadł na sen Szuka tu noclegu bo już mija dzień Zimowe dzwony szczęście wróżą I szczęście wróżą nocne sny Z piosenką wrócisz jak z różą Z piosenką przyjdziesz pod drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
OT.TO » Sporty zimowe Zima to jest trudny okres dla natury Dzień w dzień w chłodzie, rzeki w lodzie Czarno-białe kontury. Mało słonka, jak mrożonka czuję się. Zziębłej ziębie nad przeręblem też jest źle. Na, na, na Narty na nogi, łyżwy na ręce I wskakuję na sanki Od razu robi mi się goręcej I nie przechodzą już ciarki. Narty na nogi, łyżwy na ręce Kij hokejowy chwytam Sporty zimowe bardzo są zdrowe Miga mi slalom gigant. Narty na nogi, łyżwy na ręce Skok, skrzyżowane deski Potrójny Lutz, poczwórny buc Spalony na niebieskiej. Narty na nogi, łyżwy na ręce Gogle, dzida, panczeny Szalonym szusem na krechę ruszam Proszę włączyć kamery. Zima to jest trudny okres dla natury Dzień w dzień w chłodzie, rzeki w lodzie Czarno-białe kontury. Mało słonka, jak mrożonka czuję się. Zziębłej ziębie nad przeręblem też jest źle. Na, na, na Narty na nogi, łyżwy na ręce I wskakuję na sanki Od razu robi mi się goręcej I nie przechodzą już ciarki. Narty na nogi, łyżwy na ręce Kij hokejowy chwytam Sporty zimowe bardzo są zdrowe Miga mi slalom gigant. Narty na nogi, łyżwy na ręce Skok, skrzyżowane deski Potrójny Lutz, poczwórny buc Spalony na niebieskiej. Narty na nogi, łyżwy na ręce Gogle, dzida, panczeny Szalonym szusem na krechę ruszam Proszę włączyć kamery. Narty na nogi, łyżwy na ręce Piruet na snołbordzie Gdy na bobslejach gramy w hokeja Możesz mówić mi lordzie. Narty na nogi, łyżwy na ręce I wskakuję na sanki Jak kaloryfer jestem gorący I nie przechodzą mi ciarki. Narty na nogi, łyżwy na ręce I zrywam się do biathlonu Sporty zimowe bardzo są zdrowe A jeszcze można, a jeszcze można A jeszcze można wyjść z domu. A jak spadnie śnieg, a jak spadnie śnieg A jak spadnie śnieg to... Narty na głowę, łyżwy na plecy I wskakuję do wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
spijcie słodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WBW! Stawiam kawkę z mleczkiem i kruche ciasteczka:-D (_)> (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy słyszysz śpiew - tam idź! Tam ludzie serca mają. Źli ludzie, wierzaj mi, nigdy nie śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×