Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

hahaha, ale zebrało mi się na młodość... Co zrobić nieraz pomarzyć warto:) Bo przecież" nie z każdej maki będzie chleb, z każdego jabłka wino"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
» Seweryn Krajewski » Przemija uroda w nas Pomiędzy ustami a brzegiem, pucharu głębina a niebem, pomiędzy szaleństwem a złem jest czas na zadumę i sen. Przemija uroda jak sława, a cnota pozostać nie rada. I nie wiem, co po nas na dnie, na pewno nie diament, o nie. Przemija uroda w nas, w zdumieniu i w oczach gwiazd, Przemija uroda jak nagła pogoda, jak zima w La Paz. Pomiędzy oddechem a śniegiem, pomiędzy zadyszką a biegiem, pomiędzy intrygą a grą jest czas na wytchnienie, na dom. Przemija uroda i zdrowie, ławeczka w Łazienkach nam w głowie. Zapytasz, co po mnie na dnie, na pewno nie feniks, o nie. Przemija uroda…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pada u nas śnieg , kurcze zima jeszcze nas nie opuszcza a ja się o wiośnie rozmarzyłam, ale marzenia przecież po to są.. I marzenia jak ptaki szybują po niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenia jak ptaki szybują po niebie Na pewno potrafisz wśród nich znaleźć siebie I wierzę, że kiedyś odgadniesz z tych marzeń Że chciałbym się z Tobą zobaczyć naprawdę Znamy się tylko z widzenia I jedno o drugim nic nie wie Przez ulicę szeroką jak rzeka Uśmiechamy się czasem do siebie, do siebie Znamy się tylko z widzenia . . . Znamy się! Znamy się! Znamy się! Znamy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja kocham te piosenki ... Zycze miłych i kolorowych snów WBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala...
Dobry wieczór! Pozdrawiam WBW ... I ja czekam na wiosenkę Sabinko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala...
"Gesty dobroci są jak letnie kwiaty wsunięte między kartki książki: uczucia z nimi związane ożywają nawet po latach." /Pam Brown/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)> Kawa z rana jak śmietana.hahaha zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyczony wóz, wlókł się trząsł i chwiał, ale przecież wiózł, tam gdzie wieźć nas miał. Nim dwudziesty wiek, jak zapałka zgasł W Monte Carlo już nie było nas W drodze do Fontainebleau nawet nam nieźle szło, pół europy przejechał stary grat. W drodze do Fontainebleau szampan był bito szkło, zawrót głowy to było właśnie to. Dwie walizki bzdur, mamy stamtąd lecz Nie dosięgną chmur, bagaż dla dwóch serc A gdyż jakiś most, prosto w niebo wiódł Zawsze bliżej był motelu chłód. W drodze do Fontainebleau nawet nam nieźle szło. pół Europy przejechał stary grat W drodze do Fontainebleau szampan był, bito szkło, zawrót głowy, to było właśnie to. x3 Krystyna Gizowska & Bogusław Mec "W drodze do Fontainebleau"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marian Kociniak "Powtórka z rozrywki" Gdy wszystko wciąż płynie i mija pomału, gdy w krąg rosną ludzie i brody kawałów, przychodzi nostalgia i chwyta w sieć nas - wspominać, wspominać choć raz! Choć kawał odgrzany podobno nie w cenie, lecz silny jest bezwład i przyzwyczajenie Choć kontekst ulata, jak łezka od rzęs, to dowcip po latach ma sens. Więc śmiejmy serdecznie się bez uśmiechu źle. Niech bawi nas to, co jest, skąd wziąć dziś nowy tekst? Powtórka z rozrywki, powtórka z rozrywki. Skoroszyt przypomnień, przeszłości wyrywki. Tu żart odkurzony, tam dowcip sprzed lat, rozrywka z powtórki? A jak! Powtórka z rozrywki, z rozrywki powtórka słuchają jej biura, słuchają podwórka. A czas sobie płynie banalnym tik - tak... rozrywka z powtórki? O tak! Więc śmiejmy serdecznie się bez uśmiechu źle. Niech bawi nas to, co jest, skąd wziąć dziś nowy tekst? Powtórka z rozrywki, z rozrywki powtórka słuchają jej biura, słuchają podwórka. A czas sobie płynie banalnym tik - tak... rozrywka z powtórki? O tak! A jak? A jak? Tak, tak! Milego dnia WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
witajcie oazowcy. Granatku Y PIWKO z rana jak śmietana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Kogo suszy z rana? Samoobsługa hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam na bigosik z bułeczką i herbatę zieloną... Wczoraj niestety nie miałam czasu wpaść , (niespodziewani goście),,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się , ze z synem już dobrze i od rana mam dobry humor... Słonko świeci , śnieżek się topi, wiosna do okien zagląda... pogodnego dnia wszystkim koleżankom i kolegom w oazie życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
# 11 lutego - Kiedy luty pofolguje, marzec zimę zreperuje. # Gdy mróz w lutym ostro trzyma, tedy już niedługa zima. # Zwykle luty ostro kuty, czasem luty same pluty. # Luty miesiąc bardzo zmienny: pół zimowy, pół wiosenny. # Gdy w lutym topnieje, to na wiosnę mróz bieleje. 12 lutego - Na Świętego Ludwika na grudzie koń utyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
A w sobotę Walentynki. święto zakochanych i tych którzy marzą o romantycznej miłości. Tak jak ja ha ha ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha...
Pa, pa kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×