Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

B » Bank » Karnawał trwa Tańczyli swój ostatni taniec Już brak im było sił Nikt z nich muzyki już nie słyszał To dziwny taniec był Niepewnych kroków coraz więcej Przygasł dla nich blask To ktoś pomyślał, że ta cisza Nie może dłużej trwać Nagle tłum zaśmiał się Śmiechem złym Każdy kto to zrozumieć mógł Śmiał się z nim Nagle mur w proch rozsypał się Legł u stóp Cały świat okrzyk wzniósł Z nowych słów Nim umilkł okrzyk ponad wiatrem Nim z echem poszedł spać To ktoś pomyślał, że ta cisza Nie może dłużej trwać Już pierwszy tancerz pląs zaczyna Aż nagle stąpnął źle Potrącił werbel.. i od nowa Karnawał zaczął się...He...He...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryla Rodowicz » Karnawał raz w życiu Kup kilka róż i wiązankę złóż, każdy w życiu ma karnawał i pan i stróż. Kup nowy nos i piękniejszy głos, każdy w życiu ma karnawał, gdy minie post. Och, ho koronę na głowę włóż, och, ho koronę na głowę włóż. Płyń w górę rzek, na ostatni brzeg, tam zaczyna się karnawał, co rok, co wiek. Gdzieś na dnie dna, też bal wielki trwa, każdy w życiu ma karnawał, i ty i ja. Och, ho koronę na głowę włóż, och, ho koronę na głowę włóż. Niekochani i kochani, odtrąceni i wybrani, lokatorzy cudzych marzeń, bohaterzy wielkich zdarzeń. Dzieci ziemi nieserdecznej, w samotności niebezpiecznej, raz popłaczmy się, jak baba, no i basta i karnawał. Góralu, czy, czy ci nie żal, każdy w życiu ma karnawał, choć też na bal. Niech kwitnie len, jak niebieski sen, niech nam kwitnie na karnawał błękitny trel. Och, ho koronę na głowę włóż, och, ho koronę na głowę włóż. Niekochani i kochani, odtrąceni i wybrani, serca błyszczą, jak kolczyki, jedźmy prosto do Afryki. Nie czekajmy na pierwszego, zróbmy wszyscy coś głupiego, raz popłaczmy się, jak baba, no i basta i karnawał. Nie czekajmy na pierwszego, zróbmy wszyscy coś głupiego, raz popłaczmy się, jak baba, no i basta i karnawał. Nie czekajmy na pierwszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod Budą "Piosenka na karnawał" Jeszcze jeden za nami rok i kolejna bitwa przed nami to karnawał pręży się jak kot to karnawał kochany Panie Przyjdzie balów szalonych krąg korowodów pijanych często Podawane od lat z rąk do rąk przy kim wreszcie zostanie zwycięstwo Popatrz gwiazda jakoś nie tak nie brakuje tego na niebie może gwieździe nie bardzo w smak że się chcemy wybrać dla siebie A jeżeli wybrać da los to z dwudziestu jeden butelek triumfalny salut wystrzelę w moją dobrą wyśnioną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Jeżowska "Owocowy karnawał" Uwaga, wszyscy fani! Marzymy i po chwili Marzenia nas przeniosą Do słonecznej Brazylii. Tam w Rio de Janeiro Przez cudne dni i noce Tańczą dzieci, dorośli, Zwierzęta i owoce. Owoce mango chcą tańczyć tango, Awokado wprost przepada za lambadą. Znam maracuję, która rapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
....._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} Wszystkich pozdrawiam .{..\'-`.._;..-\'; ....`\'--.._..-\' ........,--\\\\..,-\"-. ........`-..\\(..\'-...\\ ...............\\.;---,/ ..........,-\"\"-;\\I KWIATKA DLA WBW ......../....-\'.)..\\\\ ........\\,---\'`...\\\\ ....................Z O S T A W I A M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Buziaki tez👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Mam tez gumę do żucia miętową.:):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
HEJ DZIEWCZYNY : POZDRAWIAM SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoka
Koleżanko ! to cudowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek jest szczęśliwy wtedy,kiedy nie ugania się za szczęściem jak za motylem, lecz jest wdzięczny za wszystko, co dostaje. Jeśli poszukuje szczęścia zbyt daleko, to ma sytuację podobną jak z okularami. Nie widzi ich, a ma je przecież na nosie. Tak blisko! Jakże możemy być kiedykolwiek szczęśliwi, jeżeli zawsze wszystkiego oczekujemy od innych? Bóg dał każdemu człowieku coś, czym potrafi innych uszczęśliwić! Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Księżyc na niebie ¦ Uśmiecha się do WBW Gwiazdki migają ¦ Ode mnie Was ściskają... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
JUTRO:) # 18 lutego - Jaka pogoda w dzień Bożego Narodzenia, taka też będzie od Ignacego (01.02) po Szymona umęczonego. # Czasem luty tak się zlituje, że człek boso w pole wędruje. # Gdy mróz w lutym długo trzyma, wtedy już niedługa zima, lecz gdy w lutym z dachów ciecze, zima długo się przewlecze. # Kiedy luty schodzi, człek po wodzie brodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
A pojutrze:) # 19 lutego - Kto w niedzielę jarmarczy, temu na sól nie starczy. # W Świętego Konrada, zima nie rada. # Luty, szykuj buty, bo nadejdą deszcze, pluty. # Kiedy w lutym tajanie, szykuj chłopie sanie. # Zimę uśmierza wiosna, wiosnę lato niszczy. # Gdy muszki w lutym latają, to w marcu w ręce dmuchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia
przesyła Gienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia
byłam na topiku 50 tek ale to porąbane babsztyle... tylko dlatego ,ze jestem z wioski to mnie kota pognali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia
moze i nie mam takiej oglady jak inni , bo juz mam prawie 60lata , ale tez jestem czlowiek jak inni,bede do was wpadac pozwolicie . tu taki spokojny watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia
_______._______e$$$$$$$$$____ ____e$$$$e____$$$$$$$$$$$$___ ___$$$$$$$u__u$$$$$$$$$$$$___ __e$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$___ __$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$___ __$$$$$$$$”__$$$$$$$$$$$$____ __$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$”____ __$$$$$$$_____$$$$$$$$$______ ___$$$$*_______*$$$$*”_______ _$___________________________ _$e__________________________ _”$$______________________e$_ __”$$u_________________.e$$__ ___”$$$e.___________.e$$$*___ _____*$$$$$eeeeee$$$$$$$”____ _______”$$$$$$$$$$$$$*_______ ___________”"***”"”__________ wysylam do was usmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
pijcie za moje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ! Witam was kochani i oznajmiam , ze zaraz będę robić paczki , bo juto tłusty czwartek.... niech tradycji stanie się zadość.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×