Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska..
❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool: ❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
jutro:) # 21 lutego - W zimie piecze - w lecie ciecze, a co zima przychłodzi - lato wynagrodzi. # Miesiąc luty w lód okuty, czasem zaś i pełen pluty. # Gdy luty zimny i suchy, sierpień będzie gorący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze, nie mam piersi... - Ajajaj... :) Przychodzi baba do lekarza: - Pani ma chyba nadżerkę... - A to świnia... mówił, że tylko poliże. :) Przychodzi ciężarna baba do lekarza: - Panie doktorze, dziewiąty miesiac mija, a ja nic... - A bóle Pani ma? - A co to Pan doktor ślepy...? :) Przychodzi baba do lekarza... zielona i z antenkami na głowie. - Co Pani jest? A ona jemu: - Q*.*a nie z tej ziemi! :) Przychodzi baba do lekarza i pyta: - W jakich porach pan przyjmuje? - W sztruksach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie żałuj czasu na przyjaźń -to droga do szczęścia. Nie żałuj czasu na marzenia -to pojazd unoszący Cię do gwiazd. Nie żałuj czasu na to, by kochać i być kochanym -to przywilej bogów. Nie żałuj czasu na uśmiech -to muzyka duszy.\" Do usłyszenia.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek...Wszystkim. Pogoda fatalna , głowa mnie boli i ciśnienie coś mi skacze dziś poleżę w łóżko... niech chłopaki poskaczą dziś przy mnie...hhi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....11111
.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....11111
_Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć." ______ / Michel Quoist /_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
zbliża sie marzec:) Staff Leopold Znów wiosna Dzień marcowy przepeiny uroku! Wiosna boskie zlewa na mnie czary Czterdziestego któregoś tam roku! O, cudowne wy, najsłodsze dary Mej jesiennej, tak wiosennej wiosny! Więc nie jestem stary! Więc nie stary! Bom otuchy pełen, bezżałosny, Choć mnie gnębił tak zimy cień szary! Myśl uderza w ton jasny, radosny! Cóż to? Nowe zamysły, zamiary W ożywionym krwi budzą się tętnic? Spod popielisk wstają świeżo żary? Boskie słońce! Nieznużcnic, skrzętnie Pól dymiących pijące opary! Ukochane gorąco, namiętnie! Już baziami wierzb śmieją się jary, Już z pokrywy śniegowej ni śladu! Szumią wiatru ciepłego pogwary! Cały jestem uszami wywiadu, Kiedy zaczną się świry i swary, Gdzie któremu jaskółek lec stadu. Czymże wszystkie dziś serca ofiary, Czymże straty, porażki i klęski, Czym stracone marzenia i mary? Tyś zwycięskie, więc i jam zwycięski, Słońce! Zniosłem sprawiedliwe kary Za dzień każdy mój, co był niemęski. Wiosno, wiosna, co szczęścia bezmiary Skupiasz w mego serca szczęśliwości, Ze świat cały wziąć mógłbym za bary! Daj mi brzemię nędz, mąk, doległości, Lecz z dzisiejszą, cudną pełnią wiary, Która wraca mi skarb mej młodości: Bo się cieszę! Więc nie jestem stary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Jutro :) # 22 lutego - Gdy mróz w lutym dwudziestym drugim, dzień straszy nas mrozem długim. 23 lutego - Po suchej zimie, wiosna bez deszczów nie minie. # Silne wiatry przy końcu lutego, spodziewaj się zatem lata żyznego. # Po lutym marzec śpieszy, koniec zimy wszystkich cieszy. # Jak w lutym rosa pada, nocne przymrozki w maju zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Milej niedzieli WBW życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
**Dobranoc rzekł księżyc i zamknął swe oczy, Gwiazdy także życzą Wam miłej nocy.** DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Milo pozdrawiam Wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
ostatnia sobota karnawału:) wiec tańczmy:) Przetańczyć z tobą chcę całą noc - Anna Jantar Przetańczyć z tobą chcę całą noc Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na krok Czekam jak we śnie, abyś ty objął mnie Więc teraz już wszystko wiesz Przetańczyć z tobą chcę całą noc Niech na nas gapią się, no i co? Już każdy wie, że ty kochasz mnie Więc wszystkim na złość przetańczmy tę noc Bo życie tak krótkie jest Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni kto szczęście swe śnił Stąd taki gest dzisiaj mam Przetańczyć z tobą chcę całą noc Wirować jak twój cień cały rok Niech inni idą spać, a my tak razem w takt Wraz z nocą odchodzimy w świat Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni kto szczęście swe śnił Stąd taki gest dzisiaj mam Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na krok Czekam jak we śnie, abyś ty objął mnie Więc tak jak chce los, przetańczmy tę noc Bo życie tak krótkie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Staruszek świat Nasz zalatany świat z siedemdziesiątych lat niewiele czasu sam dla siebie ma. A po zamknięciu bram po dyskotekach gra. Bo młody rytm, beat, nie beat, porywa go. Skąd on to zna? Co wieczór to przynosi z dnia. Staruszek świat nie wygląda na tyle lat Staruszek świat jeszcze w klapie by nosił kwiat. Staruszek świat lubi wspomnieć niemodny czas, choć spieszno mu, choć mu pilno do gwiazd. Nasz zwariowany świat z siedemdziesiątych lat zatańczy walca raz na jakiś czas. l pójdzie z rąk do rak za neonowy krąg. I raz, dwa, trzy, raz, dwa. trzy, pomiesza dni, pomyli sny. Staruszek świat nie taki zły. Staruszek świat nie wygląda na tyle lat Staruszek świat jeszcze w klapie by nosił kwiat. Staruszek świat, z nim na dobre i z nim na złe, z nim za pan brat, z nim na noce i dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Najtrudniejszy pierwszy krok - Anna Jantar Najtrudniejszy pierwszy krok Chociaż to zdarzenie przeżył każdy z nas, Chcę je opowiedzieć dzisiaj wam, hej, hej hej! Maj przystrajał ziemię w kolorowy płaszcz, Gdy poznał się z panią pan. Ref.: Najtrudniejszy pierwszy krok, zanim innych zrobisz sto. Najtrudniejszy pierwszy gest, przy drugim już łatwiej jest. Najtrudniejszy pierwszy krok, potem łatwo mija rok. Najtrudniejszy pierwszy dzień, sam jutro przekonasz się. Szybko mija wiosna, gaśnie lata żar, Jesień pożegnalne listy śle, hej, hej, hej! Dziś sie trzeba rozstać, rzucać bukiet barw, Lecz nie wiesz, jak żegnać się. Ref.: Najtrudniejszy pierwszy krok, zanim innych zrobisz sto. Najtrudniejszy pierwszy gest, przy drugim już łatwiej jest. Najtrudniejszy pierwszy krok, potem łatwo mija rok. Najtrudniejszy pierwszy dzień, sam jutro przekonasz się. Gdy samotnej zimy masz już całkiem dość, Czekasz, aż nadejdzie nowy maj, hej, hej, hej! Przyjdzie z nim ktoś inny, całkiem inny ktoś. I znowu wszystko jest naj! Laj, la, laj... Ref.: Najtrudniejszy pierwszy krok, zanim innych zrobisz sto. Najtrudniejszy pierwszy gest, przy drugim już łatwiej jest. Najtrudniejszy pierwszy krok, potem łatwo mija rok. Najtrudniejszy pierwszy dzień, sam jutro przekonasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Nic nie może przecież wiecznie trwać - Anna Jantar Nic nie może przecież wiecznie trwać Znajomy adres, te same schody I nagłych przestrachów drzwi A może to wszystko się śni Zwyczajne kwiaty na parapecie, Po kątach też zwykły kurz A jeśli to przepadło już . Lęk, głuchy lęk na dnie skryty gdzieś. Wtedy dziwisz się, że tak kocham cię przytomnie Jak by zaraz świat miał się skończyć Wtedy pytasz mnie: czemu rzucam się jak w ogień Wprost w ramiona twe, myślę sobie... Ref. Nic nie może przecież wiecznie trwać Co zesłał los trzeba będzie stracić Nic nie może przecież wiecznie trwać Za miłoć też przyjdzie kiedyś nam zapłacić. I tylko cisza, i nasze ręce i myśl gorąca jak cierń A jeśli tak naprawdę jest . Wtedy dziwisz się, że tak kocham cię przytomnie Jak by zaraz świat miał się skończyć Wtedy pytasz mnie: czemu rzucam się jak w ogień Wprost w ramiona twe, myślę sobie... REf. Nic nie może przecież wiecznie trwać Co zesłał los trzeba będzie stracić Nic nie może przecież wiecznie trwać Za miłoć też przyjdzie nam zapłacić. Nic nie może przecież wiecznie trwać Co zesłał los trzeba będzie stracić Nic nie może przecież wiecznie trwać Za miłoć też przyjdzie kiedyś nam zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Zawsze gdzieś czeka ktoś - Anna Jantar Zawsze gdzieś czeka ktoś Zimno jak sto diablow, leje deszcz, swiat uderzyl w placz Nawet kropli slonca, bury zmierzch, a w tym wszystkim ja Caly peron w swetrze z welny chmur, skulil sie jak pies Wietrzy gdzies wagonow sznur, zgubionych w mokrej mgle Zawsze gdzies czeka ktos, tak juz jest, tak musi byc Czy w pogodne, czy w deszczowe dni Zawsze gdzies czeka ktos i, by milosc mogla wejsc Trzyma dla niej wciaz otwarte drzwi Zly semafor milczy, patrzy w dal, lowi stukot kol Chcialby juz odpoczac, jak i ja, wejsc pod koldre snu Gdy podniesie ramie, co tam deszcz, co mi chmurny cien Bedzie to, Ty przeciez wiesz, najpogodniejszy dzien Zawsze gdzies czeka ktos, tak juz jest, tak musi byc...etc./2X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Zamiast słuchać bajek - Anna Jantar Zamiast słuchać bajek mówionych wieczorem, chodź ze mną tą dróżką, co biegnie pod borem. Zaprowadzę ciebie do takiego miasta, gdzie są domy z cukru, a ulice z ciasta! Zaprowadzę ciebie w taki kraj daleki, gdzie mlekiem i miodem płyną wszystkie rzeki. Zaprowadzę ciebie do takiej księżniczki, co ma własny zamek i złote trzewiczki! Jeśli będziesz grzeczny, przed zamkiem na błoniu pozwoli ci jeździć na prawdziwym koniu! Dobranoc kochani idę zatańczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oazo ! witajcie. na dworze pochmurno i płyną ciemne chmury po niebie , a mnie jakoś tak wesolutko na duszy ...... Bo patrze na tulipany czerwone , które wczoraj dostałam od męża... I czuje zapach wiosny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tej okazji , ze stronkę otworzyłam stawiam kawkę i pączusie , które właśnie odmroziłam , jeszcze z tłustego czwartku...hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
{cześć] odsypiam wczorajszy wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez leże dziś cały dzień... po wczorajszej prywatce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×