Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ja was lubie
Za zdrowie pan za zdrowie YYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
ZA ZDROWIE PAŃ - Edward Hulewicz ZA ZDROWIE PAŃ PANOWIE ! ZDROWIE PAŃ ! ZA ZDROWIE PAŃ,ZA ZDROWIE, SZAMPANA PIJMY AŻ DO DNIA,PANOWIE ! ZA ZDROWIE PAŃ,ZA ZDROWIE, JEDYNY TOAST,KTÓRY NIECHAJ WIECZNIE TRWA. DZIEWCZYNY TREŚCIĄ SĄ NASZYCH SNÓW, DZIEWCZYNY DOBRE,DZIEWCZYNY ZŁE. CHOCIAŻ DZIEWCZYNA,MARNY TO PUCH, BEZ DZIEWCZYNY NIE MA ŻYCIA,ŻYCIA NIE MA,NIE ! ZA ZDROWIE PAŃ,ZA ZDROWIE, SPEŁNIJMY TOAST JESZCZE RAZ,PANOWIE ! NIECH WIEDZĄ,ŻE BEZ NICH KAŻDA CHWILA, TO UTRACONY JUŻ NA WIEKI WIEKÓW CZAS. ZA ZDROWIE PAŃ,ZA ZDROWIE, SZAMPANA PIJMY AŻ DO DNIA,PANOWIE ! ZA ZDROWIE PAŃ,ZA ZDROWIE, DLA DZIEWCZYN NIECH W SZAMPANIE,DZIŚ UTONIE ŚWIAT ! DZIEWCZYNY TREŚCIĄ SĄ NASZYCH SNÓW, DZIEWCZYNY DOBRE,DZIEWCZYNY ZŁE. CHOCIAŻ DZIEWCZYNA,MARNY TO PUCH, BEZ DZIEWCZYN NIE MA ŻYCIA,ŻYCIA NIE MA,NIE ! ZA ZDROWIE PAŃ,ZA ZDROWIE, JEDYNE,ZA CO WARTO PIĆ,PANOWIE ! A JEŚLI KTO NIE CHCE,LUB NIE MOŻE, TO NIE ZMUSZAMY,ALE JAKŻE PRZYKRO NAM ! ZA ZDROWIE PAŃ,ZA ZDROWIE, JEDYNE,ZA CO WARTO PIĆ,PANOWIE ! A JESLI KTO NIE CHCE,LUB NIE MOŻE, TO NIE ZMUSZAMY,ALE JAKŻE PRZYKRO NAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¨¨¨¨¨¨, - , ¨__¨¨¨ /¨ ¨ \\¨ ¨ __ (¨ ¨` \', \\ ¨ ¨ / , \' ´ ¨ ) ¨\' - , _ , ( ;;; ), _ ,- \' ¨, - \' ¨¨ ,`\"´¨, ¨ `- . (__ , - \' /¨ ¨ \\ `-,__) /) _ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨\\¨ ¨/\\ ¨ ¨ ¨/¨/ ¨ ) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ \' - \'¨|¨ ¨ ¨\\/ , - \' ) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ,¨ \' |¨ ,´ / \\ \', , ) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ | \\ ¨| /¨ ¨|¨ \\_) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ \\¨|¨|/¨ ¨ \\_/ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨¨|¨\\ / ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨\\ |/¨ ¨ _ , ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ /¨ __/ ¨/ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨| _/¨_ , ´ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨|/__/ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ \\ ~ Dla wyjątkowych kobiet Niech dzień będzie radosny By marzenia się spełniły, by cały roczek chłopcy Was wielbili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
witajcie !!!!! Co u was nowego? Bo u mnie stara bida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! U nas wszystko po staremu:) żyjemy , jemy i pijemy :) hi hi hi ! Pożartowałam sobie , proszę mi nie brać tego za złe:) Ja dziś tak się objadłam kaszaneczki swojskiej , ze ledwie dysze,może dlatego tak mi wesolutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
JA tez dziękuję za piękne kwiaty .. Pozdrawiam was miluśko WBW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani , miłego dnia WBW :) Wpadnę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadaba ..
.WTOREK Za Poniedziałkiem zjawił się Wtorek Przyniesie Ci dzisiaj Dobry Humorek Śpieszy już z Uśmiechem obficie Poczujesz się dziś znakomicie Póżniej zawita Wieczorek-leń Przyjdzie sobie wolno krocząc I odejdzie jeszcze przed Nocą Zajrzą także inni przyjaciele Księżyc i Gwiazdek wiele Na końcu odwiedzi Cię Dobranoc A Sen ukaże swoją moc Obudzi Cię rankiem Środa No i znów od nowa..... I tak dalej upływa czas Staruszek Weekend zbliża się powoli do nas....itd. Pozdrawiam wszzystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Halo . Halo ! Kaska wita WBW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________.e$$$$$$.____ _______._______e$$$$$$$$$____ ____e$$$$e____$$$$$$$$$$$$___ ___$$$$$$$u__u$$$$$$$$$$$$___ __e$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$___ __$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$___ __$$$$$$$$”__$$$$$$$$$$$$____ __$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$”____ __$$$$$$$_____$$$$$$$$$______ ___$$$$*_______*$$$$*”_______ _$___________________________ _$e__________________________ _”$$______________________e$_ __”$$u_________________.e$$__ ___”$$$e.___________.e$$$*___ _____*$$$$$eeeeee$$$$$$$”____ _______”$$$$$$$$$$$$$*_______ ___________”"***”"”__________ POZDRAWIAM CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×