Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 Waterlily
Pozdrawiam馃憚 偶ycz臋 WBW mi艂ych sn贸w馃憚 By艂am ze szkol膮 na praktyce 300 kilometr贸w od domu, nie mia艂am czasu nawet chwili by wpa艣膰 do Was; a nawet brakowa艂o mi waszych wpis贸w i oazy:-D Jakie pi臋kne kwiatki Weso艂ku鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Waterlily
Prosta kobietko馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Witam Waterlily:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Mario, wsz臋dzie ci臋 szuka艂am i znalaz艂em:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Waterliy , jeste艣 tam?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Posz艂y sobie spa膰:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Waterlily
Jestem,jestem czyta艂am :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Waterlily
ale woda mi leci skocze si臋 wymy膰:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
ha ha ha ha !!!!!!!!!!!!!! SUPER GRAJ SKARBECZKU:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny 60
Ale z ciebie fajna Baba Wyba艂uszona馃憚:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Smutna ta ko艂ysanka:) emuzyka.pl » teksty piosenek » Jacek Kaczmarski » Ko艂ysanka tekst piosenki Ko艂ysanka - Jacek Kaczmarski W sieroci艅cu po dziedzi艅cu Chodz膮 dzieci w ko艂o, A za siatk膮 wr贸bli stadko Bawi si臋 weso艂o. Roz膰wierka艂y w 艣wiecie ca艂ym - St膮d i ja wiem o tym, 呕e to wprawdzie sierociniec, Ale nie sieroty. - Moja mama jest w Pary偶u, a m贸j tata siedzi, Siostr臋 miesi膮c ju偶 w ukryciu trzymaj膮 s膮siedzi. Z 艂贸偶ka mnie nad ranem wzi臋li, kiedy tat臋 brali, M贸wi膮c: teraz my b臋dziemy ci臋 wychowywali. Twoja stara zwia艂a szczwana i niepr臋dko wr贸ci, Stary wyrok ma nagrany, tr贸jk臋 z karku zrzuci. I co pocz膮膰 z takim fantem, niech si臋 pa艅stwo g艂owi, Chcesz by膰, ma艂y, milicjantem? Popraw bro艅 wujkowi! Kim chc臋 by膰, ani ja my艣l臋 m贸wi膰 byle komu, Tylko martwi臋 si臋, kto przyjdzie mieszka膰 u nas w domu. W sieroci艅cu po dziedzi艅cu Chodz膮 dzieci w ko艂o, A za siatk膮 wr贸bli stadko Bawi si臋 weso艂o. Roz膰wierka艂y w 艣wiecie ca艂ym - St膮d i ja wiem o tym, 呕e to wprawdzie sierociniec, Ale nie sieroty. - Tata z mam膮 s膮 w obozie od pierwszej niedzieli, Im jest znacznie ni偶 mnie gorzej, bo nic nie wiedzieli. O tym, 偶e ja tutaj jestem, nie wie nikt znajomy, 呕ebym tak m贸g艂 chocia偶 jeszcze wys艂a膰 list do domu. Ulepili艣my ba艂wana w czarnych okularach, Obsikali艣my go z rana i stan臋li w parach. Baczno艣膰! Spocznij! M贸wi do nas dzi艣 Genera艂 Straszak! Wrona or艂a nie pokona, wiosna b臋dzie nasza... W sieroci艅cu po dziedzi艅cu Chodz膮 dzieci w ko艂o, A za siatk膮 wr贸bli stadko Bawi si臋 weso艂o. Roz膰wierka艂y w 艣wiecie ca艂ym - St膮d i ja wiem o tym, 呕e to wprawdzie sierociniec, Ale nie sieroty. - Tato by艂 w kopalni, kiedy wojsko sz艂o do boju, Opowiada艂 g贸rnik jeden, co uciek艂 z konwoju. Opowiada艂 mojej mamie, 偶e ich otoczyli, Tato z szufl膮 sta艂 przy bramie i tam go zabili. Mam臋 wzi臋li do szpitala i pod drzwiami stoj膮, Ale ja nie my艣l臋 wcale czeka膰, a偶 nas zgnoj膮. Gdy si臋 sko艅czy ju偶 to wszystko, gdzie艣 oko艂o lata, B臋d臋 antysocjalist膮 - takim, jak m贸j tata. W sieroci艅cu po dziedzi艅cu Chodz膮 dzieci w ko艂o, A za siatk膮 wr贸bli stadko Bawi si臋 weso艂o. Roz膰wierka艂y w 艣wiecie ca艂ym - St膮d i ja wiem o tym, 呕e to wprawdzie sierociniec, Ale nie sieroty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kopok
oj samotny----->prostakobieta b臋dzie zazdrosna:D 偶e komplementujesz inne...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
100 lat dziewczyny馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Waterlily
Dziewczynki 偶ycz臋 wam wszystkiego najlepszego!!!馃憚 馃憚 Niech Wam gwiazdka pomy艣lno艣ci nigdy nie zaga艣nie.... 100lat 100lat niech 偶yj膮 , 偶yj膮 nam ..... A kto ? DWIE BASKI... Alisaria i 60 siatka...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×