Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Serdecznie dziekuje za zyczenia, mam dzis wesoly dzien bo wszyscy dla mnie tacy mili i zyczliwi ... Nie wiem czym sobie zasluzylam na takie wspaniale i mile zyczenia... Czuje sie tak zaszczycona, ze 10 centymetrow uroslam... A na powaznie, to naprawde milo mi sie kolo serduszka zrobilo... Kochani 50 okragla hucznie balowalam Natomiast teraz nie znosze lat swietowac Dlatego kto wpadnie na kawe to bedzie... \'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\'\' Jak te lata psiakość lecą, odkąd przyszło się na świat, dziś podrosło się co nieco,ma się te 56 lat, Mama martwi się i tato,jak tu uświadomić mnie Jutrno bo kiedyś zrobić trza to,a nie wiedzą przecież że... BASKA JUŻ WSZYSTKO WIE ******************************************* A od 6 lat robimy juz to samo ... I dzis ten sam rytual... O 18:00 spotykamy sie u naszego Greka Tam zjemy uroczysta kolacje w gronie samych najblizszych.. To znaczy:MAZ, ZONA: SYN, SYNOWA I NASZA WNUSIA Hi hi ! Ale od rana drzwi sie niezamykaly,MM ma tu duza rodzine... Ale ciesze sie , ze zaraz czas spedze z najukochansza rodzina:) Sorry ! ze nie dziekuje osobiscie moze jutro... Aha, jutro MM siostra obchodzi urodziny... byla dzis u mnie wiec i ja musze do niej jutro :( pozdrawiam i sciskam Wszystkich mocno👄 Za moje zdrowie:-D http://www.strykowski.net/hiszpania/94_Sangria_1_hiszpania_3166.jpg http://www.neuform-international.de/img_recipes/l_buchweizen_preiselbeer_tort.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS...
Alisario👄 Rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia. http://www.darkpeakimages.co.uk/albums/misc/gerbera.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS...
60 siatko👄 http://www.janko.at/Fotos/Flora/Gerbera.jpg Dzień taki jak ten, raz do roku się zdarza. Minie on jak sen, co się nie powtarza. Pęk kwiatów pachnących i słońce na niebie, moc życzeń gorących z okazji imienin dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS...
Niebo " Bez nieba nudny byłby świat, pusta przestrzeń nad kulą pełną ludzi. Gdyby nie niebo, Ziemia miałaby więcej lat, Ono wszystko do życia budzi. Niebo często zadziwia swą barwą- od indigo przez lazur do bieli. Rozbłyśnie czasem złotą gwiazdą. Raz w heban, raz w Galadierę się wcieli. Imć niebo różne ma kaprysy. Co jest tego stanu przyczyną? Raz jak tulipan, raz jak irysy. Kiedy te nastroje mu przeminą? Różne niebo daje nam prezenty: niby jest takie dobre i hojne. Raz deszczyk, raz grad przeklęty. Szybkie , i niczym Cumulusy powolne. Wisi nad moim ogrodem ślepienie, co milion gwiazd się na nim osadziło. Tworzy starorzecza, wydmy, mierzeje. Teraz, wiosną , znów ono ożyło. Niebo zsyła jakieś dobroczynne wiersze, usypiają mą małą ojczyznę . Podśpiewują z nim świerszcze, co latały nad łąką i ojcowizną. W moim ogrodzie warto się położyć , na trawie, zielonej w seledynie. Warto ręce pod głowę ułożyć . I patrzeć na niebo - jedyne. Ono takie dalekie, tajemnicze. Nikt go nie dotknie; ulotne. Choć gwiazdy na nim płoną jak znicze, nic ich nie trzyma - wszystko niemocne. Ma to jednak czarodziejską siłę. Mocny urok, przez swój sekret. Kiedy już mrok dom mój spowije, pójdę spać , gdy mi się zechce. A rano i tak przecież wstanę, niebo będzie tam , gdzie zawsze. Uprzątnę codzienność i mieszkanie. Wyjdę na dwór. Będę patrzeć. Wola Mielecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
Erotyk W potoku włosów twoich, w rzece ust, kniei jak wieczór -- ciemnej wołanie nadaremne, daremny plusk. Jeszcze w mroku owinę, tak jeszcze różą nocy i minie świat gałązką, strzępem albo gestem, potem niemo się stoczy, smugą przejdzie przez oczy i powiem: nie będąc - jestem. Jeszcze tak w ciebie płynąc, niosąc cię tak odbitą w źrenicach lub u powiek zawisłą jak łzę, usłyszę w tobie morze delfinem srebrnie ryte, w muszli twojego ciała szumiące snem. Albo w gaju, gdzie jesteś brzozą, białym powietrzem i mlekiem dnia, barbarzyńcą ogromnym, tysiąc wieków dźwigając trysnę szumem bugaju w gałęziach twoich - ptak. Dedykacja: Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek, jeden gest - a już orkanów pochód, jeden krok - a otoś tylko jest w każdy czas - duch czekający w prochu. (Mojej najdroższej Basi - Krzysztof)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
DLA BASIEK👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️WBW! Ja właśnie wróciłam od BASI:-D A Jas jak to Jaś jak zwykle nadąsany! Bo BASIENKA z babińca dziś robiła babiniec z imieninami:-D Posiedziałam tylko 4 godzinki i wyszłam pierwsza... Z chłopami to najlepiej wychodzi się na zdiecju... Ale zaraz mu przejdzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sława Przybylska » Królowa Barbara To było przed wiekiem, przed wiekiem, przed wiekiem Jeszcze przed wiekiem to było, Król jechał na łowy przez ranek lipcowy Gdy serce w nim młotem zabiło Zobaczył ją nagle w pasiece pod lasem , Gdzie miody brunatne i płowe A była jak żywa i śmiała się czasem jak wszystkie prawdziwe królowe A była jak żywa i śmiała się czasem jak wszystkie prawdziwe królowe To nie ona , to nie Barbara To nad wodą schylona lipa z chłodem w konarach To nie ona ,nie ona to cień na drodze A na cieniu korona ,cień podobny nie (bodze?) Więc zatrzymał w tych stronach konia swego i patrzy To nie ona nie ona, serce pęka z rozpaczy A niech krzyczy niech płacze, niech się rzuca na miecze Rzecz to królów i władców by mieć serce człowiecze To było przed wiekiem... ...gdy serce w nim młotem zabiło. W niebieskiej sukience a biała jak łania, Tam stała nad rzeką w porohach Król się zatracił od tego kochania, To dobrze gdy król się tak kocha I król się zatracił od tego kochania, To dobrze gdy król się tak kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
życzę szczęścia i zdrowia Basiom👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALISARIO👄60 siatko👄 Z całego serca życzę WAM:-D Z całego serca życzę ci Spełnienia marze najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dokąd nas prowadzi czas Nie próbuj drogi naszej nazwać Żyjemy chwilą, która dla nas trwa Tak zapisane było w gwiazdach Z całego serca życzę ci Spełnienia marzeń najskrytszych Jest tyle piękna w słowie mym Tyle barw, nagłych tęcz i słodyczy Z całego serca życzę ci Uśmiechów słońca na twarzy I jak najwięcej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatek
DLA WSZYSTKICH BAS , BASIEK I BARBóREK 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄 Krzysztof Krawczyk » O tobie Wierze, że miłosc może wiecznie życ Jedyną prawdą, może dla nas byc (ooo tak) Nie wierze w bajki, to prawdziwa tresc Jak moje łzy, jak twój śmiech... Wierze w energie, ktorą dajesz mi Każdego dnia, kiedy budze sie Wierze w potegę, ktora bedzie trwac Za milion dni, milion lat... Ref. Jestes dla mnie, jak kilka prostych słów Zrozumiałem, że życie to cud Moja wiara, dla ciebie, ja wiem Jestes dla mnie jak woda, jak tlen.... To co prawdziwe, musi przetrwac noc Obiecaj mi, że tak własnie jest Nasze uczucia, mają wielką moc Są ponad kłamstwem i złem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Widze ze szampański nastrój na topiku!!! Granatku, a kogo częstujesz już granatami:-D Kto się tie naraził...ha ha ha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz jakaś taka małpa wyśmiewa się w naszej oazie!!! Załatwiam to już i chce to wiedzieć kto chce nam przeszkodzić ...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalej granatku dla ciotki!! Bo ty chyba mój :-D widzę z podobizny zalatujesz do cioci i i nazwisko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatek
ależ miła Granat jaka Ty jestes wybuchowa powitanie wszystkim i serdecznosci dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×