Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny 60
Przykro mi , ze tak szturmowo reagujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Przykro mi , ze tak się zdenerwowałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Kochanie ja nie myślałem i tobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Mari , twoje imię dużo mówi za siebie, takie kobiety jak ty są delikatne jak kwiatek róży👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Nie rozumiem, przecież ty nie bywasz na forum klubowiczek? A ja tam wpis te Alisarki znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Tam wyzywano ja od czarownic:-D I tu takie wpisy się 2 pokazały!!! Myślę ze to jakaś klubowiczka tu do Oazy przychodzi , by dokuczać i mścić się , ze Alisaria jest z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Mari! dlaczego tak złościsz się o nico:-D Ja nigdy bym ciebie o coś tak podłego nie podejrzewał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam malenkie dolki, kiedy ciut poczulam sie zazdrosna :) ze do Alisari nawet maile pisujesz ,ale bez przesady przeszlo mi szybko jestem powazna kobieta cz bylam tam pod czarnym nickiem? dzisiaj? dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
jeżeli uważasz rozmowę ta za irytującą to proszę skończmy już te wywody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Ach, głuptasku! Wiesz, ze ona mieszka na zachodzie... a ja mailem sprawę z tym otwarciem mojej no wiesz sprawy ... Spytałem ja tylko o adres dokładny firmy jej miasta nie miusialem tam ekstra jechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Czy naprawdę cos troszeczkę do mnie czujesz serce ty moje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof Krawczyk » Szybki pocałunek Mmm całuj mnie tak szybko, jak ty umiesz, tak, jak wiatr, dotykaj moich ust... Chociaż dzisiaj nie ma gwiazd na niebie, co się dzieje - sam już nie wiem? Ty całujesz szybko - to nie błąd! I z tobą ciemna noc jaśnieje, świt, jak serce, promienieje, mogę tylko mieć nadzieję na kolejny raz. Mmm całuj mnie! Nie traćmy nawet chwili, nie mów nic, bo tu nie trzeba słów. Wolę być przy tobie w taką noc, bo wiem na pewno, że z radością pocałujesz szybko - to nie błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
No uciekaj już spać ptaszynko, bo jutro pewnie musisz rano wstać ? Piękny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
CUDOWNE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
No maleńka Mari!!! Słyszysz co do ciebie mowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cóż przyznać musze , ze zaniedbałam nawet kwiaty doniczkowe bylam na takim topiku kwiaty doniczkowe i zapomialam o tych kobietkach , ale .... mila przyczyna zatrzymala mnie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dobranoc emuzyka.pl » teksty piosenek » Sumptuastic » Kołysanka tekst piosenki Kołysanka - Sumptuastic Kołysanka [ Slow Version ] Wieczorami sobie myślę, kiedy jestem tylko sam, Kiedy nie ma Ciebie przy mnie, Jak Ci wytłumaczyć mam? Jak zamienić wszystko w słowa? Wiesz to takie trudne jest, Powiedz cicho mi na ucho, Czym dla ciebie miłość jest Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo ...... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij – śnij Wieczorami sobie myślę, kiedy jestem tylko sam, Kiedy nie ma Ciebie przy mnie, Jak Ci wytłumaczyć mam? Jak zamienić wszystko w słowa? Wiesz to takie trudne jest, Powiedz cicho mi na ucho, Czym dla ciebie miłość jest A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij – śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////////////
Dobranoc Wszystkim miły Oazowiczkom! I miłym solenizantkom... artykuł ten pochodzi z archiwum i dotyczy młodości, ale jak widać i panie dojrzale maja z tym problem:-D ważne sprawy :: co zrobić, gdy... Złość piękności szkodzi Człowiek jako istota ludzka potrafi zachwycać, olśniewać, zdumiewać. Jedną z jego cech jest wewnętrzne piękno, które sprawia, że dostrzegamy w nim spokój, harmonię, równowagę. Ale to piękno może być przytłumione przez nasze negatywne emocje takie jak złość, zazdrość czy zawiść ON BĘDZIE MÓJ Nie wszyscy potrafią zaakceptować szczęście i sukces innych osób. Zazdrościmy bliźnim dobrych ocen, fajnych rodziców, przystojnych chłopaków. Wściekamy się, gdy wszystko im wychodzi, a tymczasem my zostajemy w tyle. Jesteśmy szarzy, nudni i przeciętni. Pożądamy ich rzeczy, cech, znajomych. Chcemy, by ich szczęście było naszym udziałem. Zapominamy, że jesteśmy kowalami własnego losu. Marta bardzo chciała chodzić z Kubą. Szkopuł jednak w tym, że Kuba był chłopakiem Agnieszki. Na dodatek wyglądało na to, że ich związek ma się bardzo dobrze. Agę i Kubę często widywano razem. Byli uśmiechnięci i zadowoleni. Marty to jednak nie odstraszało. Postanowiła postawić na własne szczęście i rozbić związek Kuby i Agi. Zaczęła robić podchody do Kuby, flirtować z nim i oczerniać Agnieszkę. Wymyślała na nią różne bzdury, aby Kuba się do niej zniechęcił. Gdy doszło do wspólnej rozmowy, sprawa skończyła się wielką kłótnią. Kuba i Agnieszka powiedzieli, że nie chcą więcej widzieć Marty na oczy, rozmawiać z nią, ani mieć z nią nic do czynienia. W ich oczach Marta była spalona jako przyjaciółka, koleżanka czy też dziewczyna. Przewrotność losu okazała się dla Marty bardziej przykra. Okazało się, że Agnieszka i Kuba dwa miesiące wcześniej umówili się, że zostają tylko przyjaciółmi, bo Kubie podobała się Marta i w przyszłości chciał z nią właśnie chodzić. Po całej sprawie jednak powiedział, że z tak fałszywą, nieszczerą i obrzydliwą dziewczyną nie chce mieć nic wspólnego. Jak widać intryganctwo nie popłaca. O ile lepiej Marta wyszłaby na tych znajomościach, gdyby od razu przyznała się, że Kuba jej się podoba. Czasem nie trzeba rywalizować. Wystarczy trochę pozytywnego nastawienia, aby wśród osób, które uważamy za wrogów czy rywali znaleźć przyjaciół. Przy odrobinie szczerości i dobrej woli Marta mogła zyskać i chłopaka, i dobrą koleżankę. CO TY ZROBISZ? W życiu zdarza się wiele sytuacji, w których nasz charakter wystawiony jest na próbę. Zaczynamy zazdrościć innym, gdy lepiej im się powodzi. Czasem jednak warto przyznać się przed sobą do tych uczuć, które w nas siedzą i powodują, że gorzkniejemy od środka, obwiniając świat, że inni mają lepiej. Kinga miała mnóstwo fajnych ciuchów. Jej rodzice byli dosyć zamożni, więc kupowali jej modne ubrania, drogie kosmetyki, eleganckie buty. I trzeba przyznać, że Kinga wyglądała w nich rewelacyjnie. Burzyło to spokój ducha Iwony, która chciała być w klasie najlepiej ubrana, najładniejsza, najmodniejsza. Jej rodziców jednak nie było stać na takie rzeczy, jakie miała Kinga. Dlatego Iwona wpadła na pomysł, że będzie obmawiała koleżankę, aby zniszczyć jej dobry wizerunek, a wtedy nikt nie zauważy w co jest ubrana. I tak zaczęła robić. Komentowała wszystkie gafy czy potknięcia Kingi. Gdy Kinga dostała gorszą ocenę Iwona to komentowała. Można więc było usłyszeć wypowiedzi Iwony w stylu: "Nie zawsze wystarczy dobry wygląd. Czasem trzeba mieć jeszcze trochę oleju w głowie. Ale nie wymagajmy za wiele". Sytuacja między dziewczynami poprawiła się, gdy któregoś dnia Kinga nie wytrzymała i zaczęła wymyślać Iwonie. Powiedziała jej żeby się od niej w końcu odczepiła, bo przecież nic złego jej nie zrobiła. I w ogóle nie wie czemu ona jej tak nie cierpi. Dopiero po tygodniu Iwona zdobyła się na odwagę i powiedziała Kindze prawdę. Potrafiła przełamać się i przeprosić. Tamta rozmowa była początkiem wielkiej przyjaźni. Dzisiaj Kinga i Iwona to papużki nierozłączki. Co więcej, Kinga bardzo często pożycza swoje ciuchy Iwonie. Te, których tak jej zazdrościła. Gdyby jednak nie chęć przyznania się do prawdy i zapanowania nad swoimi negatywnymi emocjami, dziewczyny pewnie nie dogadałyby się do dziś. A ile w Tobie jest negatywnych uczuć" Czasem pewnie też zdarza Ci się obmawiać kogoś, plotkować na jego temat tylko dlatego, że ten ktoś jest lepszy, mądrzejszy, fajniejszy niż Ty. I nie chodzi o to, że tak nie można. Zrozum, że taka postawa się nie opłaca. Twoje złe emocje mogą powrócić do Ciebie i skrzywdzić Cię bardziej niż możesz to sobie wyobrazić. TO JA MIAŁAM BYĆ NAJLEPSZA Iza była najlepszą uczennicą w klasie. Była. Do momentu aż do klasy nie przeniósł się Tomek. To on okazał się orłem ze wszystkich przedmiotów, a Iza spadła na drugą pozycję. Nauczyciele już nie mówili, że najlepsza praca, najlepsze wypracowanie, najlepszy rysunek to jej dzieło, ale dzieło Tomka. Dlatego Iza rozpuściła plotkę, która obiegła całą szkołę, że rodzice Tomka przekupują nauczycieli i dlatego Tomek ma takie dobre oceny. Plotka szybko dotarł do dyrekcji szkoły. Zaczęto ustalać kto jest jej nadawcą, bo było to poważne oskarżenie. Sprawa zrobiła się bardzo nieprzyjemna. Włączono w nią rodziców, zrobiono specjalne zebranie, aby wyjaśnić sytuację. Możecie sobie wyobrazić, ile wstydu najadła się Iza, gdy publicznie musiała przeprosić Tomka i jego rodziców. Wtedy przyrzekła sobie, że nigdy w życiu nie dopuści do podsycania w sobie takiej zawiści. Po tym zdarzeniu nikt nie chciał z Izą rozmawiać. Przez długi czas musiała udowodniać, że zasługuje na to, aby jej jeszcze raz zaufać i dać szansę. Życie nie zawsze jest łatwe i proste. Czasem trzeba dokonywać trudnych wyborów. Rezygnować z egoizmu. To od ciebie zależy, czy potrafisz czasem zrezygnować z siebie. Nikt Cię do tego nie zmusi. Pamiętaj jednak, że warto to robić. Pokaż światu piękną stronę siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna panienka
Gość Sniezna panienka
Na dworze nie ma zimy, ale za to u nas: Zimowa bajka A biały gędźbiarz zimy gra.,. W lodowe sople Dzwoni, aż w sen rozpieścił okrąg leśnej głuszy... Padają kwiaty śniegu i jak szklane krople Spadają dźwięki w biały zachwyt naszej duszy... Leopold Staff Zawsze, gdy widze takie widoki uciekam od rzeczywistosci i wkraczam w basniowe krainy, gdzie swiat bywa czasami okrutny, ale gdzie nie ma wlasciwie zadnych niespodzianek... Dobro bowiem zawsze zwyciezy zlo, ksiezniczka zawsze odnajdzie swojego ksiecia, rycerz zabije smoka i wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie... Dobrze, ze czasami jest troche mrozu, ktory uszczypnie w policzek i przywola do rzeczywistosci... Wtedy mozna pomyslec, co warto byloby przeniesc z takiej basni do realnego zycia, aby szczesliwiej zyc... http://tajga123.republika.pl/images/zamek.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×