Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
Agnieszka.Osiecka Ta nadzieja... Co mnie zabija, to nadzieja, jej wątły krzyk i śpiew, i szept, - ściga mnie po wsiach, knajpach, kniejach, wzywa na szlaki szczęść i bied. Gdybym umiała - choć w niedzielę - jak starzec, co nie pragnie już, na ławce zasiąść po kościele, i nie śnić snów, nie wróżyć wróżb... Gdybym umiała się zatoczyć jak pijak, co pod auto wlazł, zabłądzić, zemdleć, zamknąć oczy, zapomnieć tamten brzeg i las... Gdybym umiała, choćby w kinie, gdy serce nagły przetnie ból, pomyśleć sobie: "Nic to, minie... Przed nami jeszcze tyle ról"... Gdybym umiała, choć dla sportu, wśród naszych dawnych, ślicznych plaż nie drętwieć jak na sali tortur, dlatego że ten brzeg - nie nasz? ... Gdybym umiała... Lecz nie umiem... A w końcu to zwyczajna rzecz... Choć widzę jeden - dwa w rozumie. Nadziejo, Chmuro, nie idź precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Dobranoc:) zaraz jadę pracować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała, przytulam do serca❤️ jak widzisz nie tylko ty masz gorszy dzień... Ja dziś chodzę jak podminowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Dziewczynki i chłopcy 👄 może jutro będzie lepszy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
TU JEST MOJE MIEJSCE Nie jestem typem koczownika. Nie noszę się z taką potrzebą. Tu każdy człowiek jest filarem co podtrzymuje moje niebo. Mam grunt stabilny pod nogami. Bliźni mnie raczą dobrym słowem wiernie czuwając, by to niebo nie zawaliło się na głowę. Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
DZIĘKUJĘ WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wysokich bez wyjątku!!! W poniedziałek już wracam do Polski.... Hura !!! Misja spełniona:-D Juz tęskniłam za domem no i oczywiście za wami i oaza \"Ciszy i spokoju\" A tego naprawdę potrzeba mi ostatnio... ciesze się tez na prace w ogrodzie i na wylegiwanie się na świeżym słoneczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pozdrawiam Was wszystkie milutko i wysyłam słoneczko bo dziś tu świeci od rana... Nieśmiała 👄 i wbw👄 Jesteście :classic_cool: Mam pilny wyjazd ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ !!!Złota nareszcie 👄 👄 👄 Musiałam wycmokać dawno nie widziana koleżankę:) Nieśmiała👄 ❤️ I WBW👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Marek Rymkiewicz - Wiosenny wierszyk dla Jasia i Ani Pomiernych Wierszyk o czymkolwiek - że gdzieś deszczyk pada Jeż wiewiórce baśnie opowiada Wiewiórka go słucha ale mu nie wierzy Inna baśń wiewiórki a inna baśń jeży Kto jest jeżem nie zna wiewiórczego losu Z tego jest w istnieniu troszeczkę chaosu Leszczyno! leszczyno! gdy wiewiórka zaśnie Ty opowiesz dzieciom swoje ciemne baśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rano leżał śnieg , teraz na przemian świeci słonce i popaduje deszcz... A ja ugotowałam duży gar rosołku i idę odlać makaron:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nieśmiałą , Złotą, Sarę , Kasiunie , OL i WBW 👄 Kasiu Wcale się nie dziwie , bo ja tez bardzo lubię piosenki tego wspaniałego piosenkarza i bardzo dziękuję , ze nam te piosenki wklejasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam lepszy humor i po południu wybrałam się na dłuższy spacerek...Byłam sama bo Janusz pracował i jeszcze będzie zajęty, wiec ja zaraz po kolacji wezmę się za prasowano , a później czytanko i jemu zwolnię komputer...Teraz mój chłopak coś pitrasi na kolacje bo to jego kolej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staff Leopold A gdy ujrzymy sie znowu... Kiedyś po długich latach ujrzymy się znowu. Łódź moja będzie w przystań wracała z połowu Pereł, po które rozkaz twój na burz szaleństwo Wyprawił mnie. Żądałaś, by niebezpieczeństwo Było próbą miłości mej, a twym okupem. W zachód różowy łódź ma wracać będzie z łupem. Gdy na wód senność zaczną od skał padać cienie, A morze będzie ciche jak moje znużenie. Wiosło złożę i zwinę żagiel, jak tęsknotę U progu ukojenia. Fale miekkie, złote Nieść mnie będą spokojnie, jak blade godziny, Na których szczęście płynie w wspomnienia krainy. Na brzegu czekać będziesz. A gdy dotknę ziemi, Milczenie będzie naszym powitaniem. Niemi Popatrzymy na skarbów morzu wzięty przepych Zgasłym spojrzeniem oczu od bujnych łez ślepych. Pójdziem, a ty nie spytasz o moje przygody, Gdy na twojego domu wchodzić będziem schody. Aż kiedy w twym ogrodzie pod ciemnymi drzewy Usiądziem chłodząc skronie letnimi powiewy, Choć nie wyrzeknę słowa brzmiącego wyrzutem, Uczujesz nagle w sercu boleśnie ukłutem Żal obłędny, szalony lęk, jak zawrót głowy, Żeś pierwszy lot mych tęsknot na mozół jałowy Skazała, na tych marnych nam skarbów szukania, I przeklniesz dzień, gdym słuchał twego rozkazania, Choć nie zgadniesz, że jutro opuszczę twe progi: Bom, błądząc, nad cię błędne swe pokochał drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
Pozdrawiam wszystkich:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
Cos necik się psuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pozdrawiam wszystkich w oazie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Na otwarcie stronki zostawię Wam serduszka ok? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×