Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 60 siatka
A kwiatuszki na znak WIOSNY ok? 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Z okazji wieczoru i mego dobrego humoru 偶ycz臋 Wam nocki udanej bardzo smacznie przespanej sn贸w s艂odziusie艅kich i mieciusiej podusi .... 艣nijcie o mnie to znaczy o wiosence:-D DOBRANOC

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OL
Dobranoc Wiosenko 馃憚 Dobranoc kochani馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Pozdrowka dla WBW!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzie艅 dobry! Dopiero wr贸ci艂am, by艂am zrobi膰 monografie naczeka艂am si臋 od 10. do 13.00 my艣la艂am , ze zwariuje , dopiero odpoczywam przy kawie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi艣 nie b臋d臋 robi艂a zdanego obiadu, boli mnie g艂owa i chce mi si臋 spa膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pogoda okropna pada deszcz i mocno wieje... Kiedy wyjrzy do nas te upragnione s艂onko ? Pozdrawiam i 偶ycz臋 mi艂ego nastroju , bo ja go dzi艣 nie mam:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Niesmiala
Pozdrawiam wszystkich 馃憚鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Niesmiala
p://www.youtube.com/watch?v=8MyVTsKMBWk&mode=related&search=

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Niesmiala
p://www.youtube.com/watch?v=8MyVTsKMBWk&mode=related&search=

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLSKI
Pozdrawiam wszystkie mile panie!!! 偶ycz臋 mi艂ego dnia i du偶o s艂onka:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny, zimno i mokro , nigdzie si臋 nie chce z domu wyj艣膰 ... Cholewka kiedy to weselej na dworze b臋dzie, ju偶 ta 艣pi膮ca pogoda zbrzyd艂a...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jestem jak Ci podpici m臋偶czy藕ni , wiecznie sp贸藕nieni. Dziecku kupi膮 zabawk臋 w kiosku, ma艂偶once - pomi臋ty go藕dzik. To im zabrano prawo jazdy na szcz臋sne dwa plus dwa, (chocia偶 ko艅czyli kursa), to im zburzono stare poczciwe dworce i zbudowano szklane klatki na ludzi, to oni skacz膮 z trzynastych pi臋ter g艂ow膮 w d贸艂 na ma艂e piwko. A. OSIECKA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
馃憚Witam! Zaczarowana kr贸lewna Zaczarowana kr贸lewna W mirtowym lasku drzemie; U n贸g jej lutnia 艣piewna Zsun臋艂a si臋 na ziemi臋. Niedoko艅czona piosneczka U艣miechem l艣ni na twarzy; Dr偶膮 jeszcze jej usteczka, O czym艣 rozkosznie marzy. Marzy o jednym z rycerzy, 呕e ida膰 prze odm臋ty, Do st贸p jej tu przybie偶y I przerwie sen zakl臋ty. Lecz rycerz, co walczy艂 dla niej, Ten m臋stwo swe przecenia艂. ZAb艂膮ka艂 si臋 w otch艂ani... I zw膮tpi艂... i skamienia艂. Adam Asnyk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
B艂awatek Jaki to ch艂opiec niedobry Tak mnie wci膮偶 zbywa niegrzecznie! Musz臋 si臋 gniewa膰 na niego, Gniewa膰 koniecznie. Niedawno wyrwa艂 mi z r臋ki Zerwany w polu b艂awatek, I przypi膮艂 sobie do piersi Skradziony kwiatek. I jeszcze 偶artowa艂 ze mnie, Gdym si臋 偶ali艂a na psot臋, Bo m贸wi艂, 偶e ma co艣 wi臋cej Ukra艣膰 ochot臋. 偶e oczy moje pi臋kniejsze Ni藕li ten kwiatek niebieski, 偶e chce pi膰 ros臋 z b艂awatk贸w, A z oczu 艂ezki. I m贸wi艂 dalej niegrzeczny, 偶e mnie rodzicom ukradnie, Tak straszy膰 kogo, doprawdy 偶e to nie艂adnie. Chcia艂abym gniewa膰 si臋 bardzo! Nie widzie膰 wi臋cej... ach! trudno, Wiem, 偶e mnie samej bez niego By艂oby nudno Ale go musz臋 ukara膰, Podstpu na to u偶yj臋: B臋d臋 umy艣lnie p艂aka艂a - Niech 艂ezki pije! Adam Asnyk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Nowa50
Abdykacja Sukienk臋 mia艂a w paseczki Perkalikow膮, We w艂osach polne kwiateczki, Twarzyczk臋 zawsze r贸偶ow膮; Nie by艂o pi臋kniejszej dzieweczki - Daj臋 wam s艂owo. By艂a doprawdy kr贸lewn膮 Cudownych kraj贸w, I mia艂a orkiestr臋 艣piewn膮 W kr贸lestwie z艂otych gaj贸w, I armi臋 kwiat贸w powiewn膮, Brzegiem ruczaj贸w. Gdy zbrojna ruszy艂a w pole, Wraz z wojskiem swoim, Wszystko spe艂nia艂o jej wol臋: S艂yn臋艂a w 艣wiecie podbojem, I mnie zabra艂a w niewoli Nad jasnym zdrojem. Mia艂a na swoje rozkazy Nadziemskie moce, Poranki s艂odkiej ekstazy, Rajskich po偶膮da艅 owoce, Gwia藕dzistych sfer krajobrazy, Wiosenne noce. Nie wiem, dlaczego z艂o偶y艂a Ber艂o liliowe, I na koronki zmieni艂a Swoje korony t臋czowe. Wiem, 偶e Arkadia straci艂a Swoj膮 kr贸low臋. Dzi艣 tylko... wielk膮 jest dam膮, Strojn膮 bez miary, Ma pa艂ac z herbem nad bram膮, Kaprysy spe艂nia m膮偶 stary, Ale ju偶 nie jest t膮 sam膮, Znik艂y, ach! czary. I cho膰 kr贸luje na balu W ka偶dym salonie, Zna膰 na niej cie艅 偶alu... I marzy, wspieraj膮c skronie, O swej sukience z perkalu I polnych kwiat贸w koronie. Adam Asnyk

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kole偶anki i koledzy witam was wszystkich i pozdrawiam serdecznie... Pogoda nie sprzyja specjalnie spacerom , wiec jest czas na zaleg艂膮 lektur臋... Ja zaraz zabieram si臋 do czytania :-D 偶ycz臋 mi艂ego wieczoru.鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×