Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witam, właśnie wyszłam z wanny, i pije miętową herbatkę... Dzień Kobiet spędziłam wspaniale i o dziwo nie czuje się zmęczoną... Szkoda ze w młodości nie miałam takich wspaniałych dni:-D Mama mówiła \" Co się odwlecze, to nie uciecze\" może cios w tym jest...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłaniec z kwiatami tez mnie rano odwiedził, ale niestety nie był tak młody i przystojny... Tylko całkiem równy gość...hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OL, piękna ta piosenka, często słucham jej z siostra... Więcej wpisów nie czytałam nadrobię jutro:) Tak pobieżnie przeleciałam i milo mi się zrobiło , ze wpadli w tym dniu nasi panowie naturalnie z kwiatami:)👄jestescie super:classic_cool: Słysze, ze wola mnie Jasiek:) umyje mu plecy:-D był dziś takim kochanym dżentelmenem, ze ho ho ! Dobranoc kochani życzę WBW kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
wpadłam was odwiedzić , właśnie przyszłam z imprezy:-D Pozdrawiam wszystkich gorąco👄Oaza jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Witam Was🖐️:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Kochani chy wy kaca leczycie ? ja już prawie dwie godziny pracuje:-D Oj leniuszki jedne:)hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Moja córka dziś namawia nas by kupić jej kotka lub pieska ... skarżyła się , ze czuje się taka sama...jak ja jestem w pracy... Wiem . ze zwierzak w domu to straszny obowiązek , zwłaszcza psiak a na kota mąż się nie zgadza.... I mam problem...???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Dzika różyczko!przytulam do Zapominaj ko ! Witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
A wszystkich pozostałych nieobecnych i obecnych👄 Spadam , bo ja tu pracuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie !!! Ostatnio nie mam czasu do oazy wpadać, bo odnawiamy mieszkanie i robota złota tylko dzionek krótki...Hi hi hi ! Widzę tyle kwiatków, jestescie szczęściary ja wczoraj dostałam tylko trzy piękne czerwone róże:) Ale lepszy rydz jak nic ... Prawda? Milej niedzieli życzę wszystkim paniom i panom...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzec Miesiąc marzec tak się maże jak niegrzeczne dzieci. To kroplami deszczu kapie to znów słońcem świeci. Wiatr swawolnik, czasem jeszcze garścią śniegu rzuci, ale wszyscy dobrze wiedzą, że zima nie wróci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Enkoo 👄 OL, znam to wahania tez kiedyś borykałam się z tym problemem... I w końcu dzieci wygrały, cóż mogłam zrobić.... zresztą uważam , ze w domu którym są zwierzaki lepiej się wiedzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzika różo👄 Zapominajko, pamiętam twój piękny wiersz... Święto i po święcie i po ptakach ha ha ha ! I" Bierz się babo do roboty":-D nieprawdaż? Wszystko co dobre szybko się kończy....Ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka już rola kobiet , może nie wszystkich , ale moja:) Zaraz przygotuje kolacje bo jemy tak po 18 tej... Potem troszkę poczytam , bo na to muszę choć godzinę czasu znaleźć... zobaczę co dziś w TV i dzień na boku... Tylko tak naprawdę ciesze się bardzo , ze ma to cel i mam dla kogo to jeszcze robić.. Wczoraj spędziłam cudowny dzień i to pewnie daje mi tyle siły, by cały rok się weselić, bo warto czekać jeśli się jest docenianą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedno jest w życiu szczęście, kochać i być kochanym."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie istnieje coś takiego, jak pogoń za szczęściem, istnieje natomiast odkrywanie radości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szczęście jest jak świeca, dmuchasz, chuchasz - gaśnie. Jeśli dbasz o cudze szczęście, Twoje błyszczy jaśniej ". Przyznacie, ze mądre te aforyzmy o szczęściu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przyszła do mojego ogródka prawdziwa wiosna... Kwitną już nie tylko krokusy, ale zakwitły już żonkile i wczesne tulipany Mają tam takie zacisze i w słonku tak cudownie wyglądają .. Czułam zapach wiosny i przez chwile byłam małą dziewczynką:) Pamiętam jak rwałam kwiaty z naszego ogrodu na\" Dzień matki \"A tatko mi na to przyzwalał:) miałam wtedy 5 a może 6 latek... W każdym bądź razie było to ponad pół wieku temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesław Niemen Czas jak rzeka Gdzie modra rzeka niesie wody swe, tam słońca blask ujżałem pierwszy raz, nad brzegiem jej spędziłem tyle chwil, że dziś bez rzeki smutno mi, tam każdy dzień to skarb dziś mój jedyny skarb. Choć czas jak rzeka jak rzeka płynie, unosząc w przeszłość tamte dni, choć czas jak rzeka jak rzeka płynie, unosząc w przeszłość tamte dni, Do dni dzieciństwa wraca moja myśl, w marzeniach moich żyje rzeka ta, tak bardzo chciałbym być nad brzegiem jej więc niech wspomnienie dalej trwa tam każdy dzień to skarb dziś mój jedyny skarb. Choć czas jak rzeka jak rzeka płynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta piosenkę tez mogę słuchać na okrągło:.. ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ - Wojciech Gąsowski ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ, I ZAPOMNIANYCH ŚCIEŻEK ŚLAD. FLOTYLLE CHMUR Z NAD LASÓW PŁYNĄ, WĘDROWNE PTAKI GONI WIATR. A DALEJ WIDZISZ JUŻ HORYZONT, DO NAS Z ODLEGŁYCH WRACA STRON. I TO JUŻ WIECZÓR NAD SOLINĄ, I CISZA KTÓRA ZNA MÓJ DOM. NAD RZEKĄ NOC,W ULICZCE ZNÓW, LICZY OGNIKI GWIAZD. UŚMIECHNIJ SIĘ,NA PEWNO TU, WRÓCISZ NIE JEDEN RAZ. ZIELONE WZGÓRZA NAD SOLINĄ, OKRYWA SZARYM PŁASZCZEM MROK. NIE ŻEGNAJ SIĘ,CHOĆ LATO MINIE, SPOTKAMY SIĘ TU,ZNÓW ZA ROK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Hallo! Pozdrawiam... Piękne te piosenki wiosenko ja tez je lubię zanucić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
I na mnie przyszedł czas cala niedziele przeleżałem w łóżku... Moze za szybko wskoczyłem w wiosenne klamoty... I porostu grypa na całego, katar, kaszel, zawalone gardło, angina tez się doczepiła ...Jednym słowem rozłożyłem się na łopatki ... Jutro rano jadę do lekarza, może będę musiał jakimś antybiotykiem to rozpędzić? Pierwszej pomocy środki mam z apteki mi na telefon dostarczono ... Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku , pije herbatę z miodem i cytrynka... A wczoraj było piwko, winko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Ale net wariuje :-D To Ci DIABLIK nie chce wpuszczać, a to nasza oaza... ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Czesc samotny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Witaj koleżanko , tylko nie tak szturmisz by mi głowę urwało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Hi hi jesteś, myślałam żeś już w łożu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Nasz rycerzu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×