Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 60 siatka
A kwiatuszki na znak WIOSNY ok? 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji wieczoru i mego dobrego humoru życzę Wam nocki udanej bardzo smacznie przespanej snów słodziusieńkich i mieciusiej podusi .... śnijcie o mnie to znaczy o wiosence:-D DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Dobranoc Wiosenko 👄 Dobranoc kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60
Pozdrowka dla WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Dopiero wróciłam, byłam zrobić monografie naczekałam się od 10. do 13.00 myślałam , ze zwariuje , dopiero odpoczywam przy kawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda okropna pada deszcz i mocno wieje... Kiedy wyjrzy do nas te upragnione słonko ? Pozdrawiam i życzę miłego nastroju , bo ja go dziś nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pozdrawiam wszystkich 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
p://www.youtube.com/watch?v=8MyVTsKMBWk&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
p://www.youtube.com/watch?v=8MyVTsKMBWk&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLSKI
Pozdrawiam wszystkie mile panie!!! życzę miłego dnia i dużo słonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zimno i mokro , nigdzie się nie chce z domu wyjść ... Cholewka kiedy to weselej na dworze będzie, już ta śpiąca pogoda zbrzydła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jak Ci podpici mężczyźni , wiecznie spóźnieni. Dziecku kupią zabawkę w kiosku, małżonce - pomięty goździk. To im zabrano prawo jazdy na szczęsne dwa plus dwa, (chociaż kończyli kursa), to im zburzono stare poczciwe dworce i zbudowano szklane klatki na ludzi, to oni skaczą z trzynastych pięter głową w dół na małe piwko. A. OSIECKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
👄Witam! Zaczarowana królewna Zaczarowana królewna W mirtowym lasku drzemie; U nóg jej lutnia śpiewna Zsunęła się na ziemię. Niedokończona piosneczka Uśmiechem lśni na twarzy; Drżą jeszcze jej usteczka, O czymś rozkosznie marzy. Marzy o jednym z rycerzy, Że idać prze odmęty, Do stóp jej tu przybieży I przerwie sen zaklęty. Lecz rycerz, co walczył dla niej, Ten męstwo swe przeceniał. ZAbłąkał się w otchłani... I zwątpił... i skamieniał. Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Bławatek Jaki to chłopiec niedobry Tak mnie wciąż zbywa niegrzecznie! Muszę się gniewać na niego, Gniewać koniecznie. Niedawno wyrwał mi z ręki Zerwany w polu bławatek, I przypiął sobie do piersi Skradziony kwiatek. I jeszcze żartował ze mnie, Gdym się żaliła na psotę, Bo mówił, że ma coś więcej Ukraść ochotę. że oczy moje piękniejsze Niźli ten kwiatek niebieski, że chce pić rosę z bławatków, A z oczu łezki. I mówił dalej niegrzeczny, że mnie rodzicom ukradnie, Tak straszyć kogo, doprawdy że to nieładnie. Chciałabym gniewać się bardzo! Nie widzieć więcej... ach! trudno, Wiem, że mnie samej bez niego Byłoby nudno Ale go muszę ukarać, Podstpu na to użyję: Będę umyślnie płakała - Niech łezki pije! Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Abdykacja Sukienkę miała w paseczki Perkalikową, We włosach polne kwiateczki, Twarzyczkę zawsze różową; Nie było piękniejszej dzieweczki - Daję wam słowo. Była doprawdy królewną Cudownych krajów, I miała orkiestrę śpiewną W królestwie złotych gajów, I armię kwiatów powiewną, Brzegiem ruczajów. Gdy zbrojna ruszyła w pole, Wraz z wojskiem swoim, Wszystko spełniało jej wolę: Słynęła w świecie podbojem, I mnie zabrała w niewoli Nad jasnym zdrojem. Miała na swoje rozkazy Nadziemskie moce, Poranki słodkiej ekstazy, Rajskich pożądań owoce, Gwiaździstych sfer krajobrazy, Wiosenne noce. Nie wiem, dlaczego złożyła Berło liliowe, I na koronki zmieniła Swoje korony tęczowe. Wiem, że Arkadia straciła Swoją królowę. Dziś tylko... wielką jest damą, Strojną bez miary, Ma pałac z herbem nad bramą, Kaprysy spełnia mąż stary, Ale już nie jest tą samą, Znikły, ach! czary. I choć króluje na balu W każdym salonie, Znać na niej cień żalu... I marzy, wspierając skronie, O swej sukience z perkalu I polnych kwiatów koronie. Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki i koledzy witam was wszystkich i pozdrawiam serdecznie... Pogoda nie sprzyja specjalnie spacerom , wiec jest czas na zaległą lekturę... Ja zaraz zabieram się do czytania :-D życzę miłego wieczoru.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×