Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny 60
ha h a ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dlaczego rycerzyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
wypij lepiej na gardło mleko z miodem i masłem.... Ale tylko wtedy jak nie masz gorączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Znam to mama mi zawsze dawała to jak bylem chory... Sek w tym , ze mam gorączkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wiesz , wybacz ale idę do łózka:-D Wezmę tabletkę i w kimono ... Podobno najlepszym lekarstwem jest sen... Do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
OK! Zdrowiej nam szybko wesołku ...Dobranoc👄 w czółko jak od mamy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku! dużo zdrowia , a rano wal do lekarza... W naszym wieku z przeziębieniem to nie wesoło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Dobry wieczór! Milo , ze mnie pamiętacie, teraz mam mało czasu bo pracuje dodatkowo dorabiam , biorę zlecenia jeszcze do domu, by jakoś związać koniec z końcem...żarełko drożeje z dnia na dzień , a jak jeszcze coś nawali tak jak mnie ostatnio pralka a za miesiąc lodówka... Jakby się zmówiły to wszystkie oszczędności na urlop prysły jak kamfora...:-D Co zrobić trzeba jakoś straty nadrobić... Lubie oazę lubię was dziewczyny i chłopaki...,,, jestescie super WBW:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
życzę miłego wieczorku i słonecznego nowego tygodnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Witajcie Oazowicze!!! Pozdrawiam i życzę kolorowych snów WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho, ho, ho , ale tu się dziś działo tyle wpisów , ze sil nie starcza i czasu na czytanie.:):P Juz po 22 muszę się kłaść bo zaspie rano do doktorów... wpadłam tylko wam zameldować , ze byłam w gościnie u brata , bratowa zaprosiła nas na wałówkę, którą przywiozła od swojej mamy z spod Częstochowy ... Tam było świniobicie i kiełbaska swojska, kaszanka , salceson,,, no mowie wam, wspaniale wyroby a jak pachnie... Dostaliśmy tez pęto kiełbasy i kiszkę do domu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę , ze samotny zabolał !!! życzę Ci wesołku szybkiego powrozu do zdrowia... Pozdrawiam wszystkie mile koleżanki nowe i te starsze :-D miłych snów życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁKU!!! "Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz..." Lecz jak już zdrowie przywrócą Tobie, każdy się dowie, o tym sposobie. PRAWDA? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grypa dopadła Cię? Nie martw się, to ma swe zalety... Całymi dniami czytaj gazety, oglądaj talk-showy i telenowele, nauczysz się i pośmiejesz wiele. Jedz dużo i niech wszystko robią za Ciebie, przecież musisz oszczędzać siebie! Na nogi staniesz szybciutko, do pracy wrócisz raniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wam na dobranoc życzę WBW:) Życzę Wam słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, i w sercu zawsze zielonej wiosny! DOBRANOC KOLEDZY I KOLEŻANKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie WBW !!! Ja jak zwykle późna porą... Rozmawiałam z koleżanką z Naszej klasy Alą I dowiedziałam się strasznej rzeczy ... A mianowicie, ze nasza wspólna koleżanka Grażynka zmarła 25 lutego... miała zaawansowaną cukrzyce ...To była piękną dziewczyna i taki okaz zdrowia... mój Boże jakie , to wszystko smutne... Zycze miłych snów... Pewnie nie będę mogla długo zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sza cicho sza czas na ciszę niech Księżyc do snu cię ukołysze, bo kiedy noc ciemna zapada on piękne baśnie opowiada, marzenia wtedy sie spełniają i troski w dal odsuwają; myśli są wolne niczym wiatr i okrążają cały świat,a wiec już wtul sie w swa podusie i zamknij znudzone oczka swe bo myśli piękne,tajemnicze okrążają łóżeczko twe.A wiec spij i wypoczywaj bo jutro nastanie nowy dzień:*...:*i kto wie...może wtedy spełni się ten najpiękniejszy sen:* dodał(a): Maksymilian Sławecki POGASZĘ ŚWIATŁA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
Szkoda Nie wyszedł mi ten teledysk.... Chciałam pozdrowić Was wszystkich ta piękna piosenka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
Hura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ❤️ http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=428596 ❤️ http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=428620 🌼 http://uzytkownik.wrzuta.pl/audio/s9rTf4ELMG/motylem_jestem_-_irena_jarocka 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 \"Czy mogę wejść?\" Puk, puk Boże! To ja twoja wierna niewierna. Gdy coś chce - jak pies skomplę pod drzwiami, Gdy nie prosi o nic zapomina ześ jest, Czasem wielbi Cię jak susza deszcz, Czasem nienawidzi jak wroga. Patrzy w niebo i śmieje się głośno, To znów płacze i przeklina Twój świat. Przechodzi obojętnie obok Ciebie, Albo lezy krzyżem przed Tobą. Kocha cię zawsze! A nienawidzi tylko wtedy, gdy jej źle. Puk, puk Boże! Czy moge wejść? ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ wiosenne,promienne pozrdowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
Jakie to wszystko piękne Kochana dzika różyczko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×