Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Samotny 60
hahaha! dziewczyny co wy języki chcecie połamać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Próbowałem i się na pierwszym zdaniu wyłożyłem...:-D czuje się już dobrze , tylko sen wchodzi mi na oczy 😴 Jestem śpiący i zmęczony... miłych snów idę do łózka:-D Do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi kochani witam Was wieczorkiem i pozdrawiam wszystkich serdecznie👄🖐️ właśnie pije kieliszeczek postawiony przez Wybałuszoną, zdania czytałam Jasiowi i śmialiśmy się do rozpuku:-D Myślę , ze na kielonka zasłużyłam...:P Byłam dziś u koleżanki z babińca, dostała biedna zapalenie oskrzeli i leży w łóżeczku... Zrobiłam jej podstawowe zakupy, bo zadzwoniła do mnie z prośbą... Dobrze , ze przyjechała do niej jej córka, wzięła wolne i do końca tygodnia będzie mamą..Ciesze się z takiego rozwiązania , bo to byłoby na mojej głowie ...codziennie musiałabym jeździć do niej... Myślę, ze do poniedziałku będzie już na nogach, w każdym bądź razie życzę jej tego całym sercem:) Ja po niedzieli będę robiła świąteczne porządki, może będzie ładniej na dworze ... dziś pada i wieje jak licho...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?Ja myślę , ze to coś jest w powietrzu , ze czlowiek ostatnio chodzi taki śpiący...Ooooooooo! mój Janusz jak nigdy pochrapuje w fotelu z pilotem w reku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez będę uciekała do łazienki " popachniec "...obiło mi się to słowo o uszy , kiedyś na innym topiku jedna z koleżanek zawsze używała tego, sympatycznego słówka... Zycze miłego wieczoru i kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!👄 Milo tak was poczytać i odpocząć w oazie :) Każda z Was ma swój styl i każda jest dla mnie osóbką bardzo wartościową... Wszystkie nowe koleżanki są zawsze w oazie mile widziane i serdecznie witane..buźka dla was dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
kochani poczytałam ,posmialam się, poezja przepiękna, fotki super kawały i żarty :classic_cool: Coraz bardziej lubię tu wpadać,,,, A nawet tylko po to,,, żeby sobie poprawić nastrój...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
U nas komputer często i gęsto okopują dzieci wiec ja z niego korzystam jak ich nie ma , albo jak już śpią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
MILE PANIE POZDRAWIAM I CAŁUJĘ RACZKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Wieczorowa pora najlepiej w łóżeczko . wiem , wiem , dopijam piwko i łóżeczko mam naprzeciwko:-D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Czerwone wino Znają nas knajpki i koty w zaułkach letnią nocą lubimy włóczyć się. Zgubić nas łatwo i łatwo odszukać śmiech przed nami biegnie i gitary dźwięk. Refren I: Już późno a nam się wcale nie chce spać głęboka północ zegarów graniem wita nas. Znów dzień przeminął - dał może mniej niż pragnął dać. Czerwone wino będziemy sączyć aż po brzask. Nasze piosenki zbierane z ulicy mają wszystko co nam przynosi dzień: szczyptę radości i kroplę goryczy łzy miłości lub zawodu cień. Refren I. Refren II: Już późno a nam ta noc nie daje spać głęboka północ cygańską drogą wiedzie nas. Znów dzień przeminął - nie wszystkim jutro szczęście da. Czerwone wino będziemy sączyć aż po brzask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
Jasiek 64:-D hehehe napił się dziadek słodkiego winka gonił babkę w kolo kominka hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
Wpadam do was, bo tu wdeche Topik , można się tez pośmiać... Dobranoc wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Pozdrawiam 👄 czytałam , piękne wiersze ...dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Pozdrawiam 👄 czytałam , piękne wiersze! ...dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkie bez wyjątku i życzę miłego czwartku.... Teraz u mnie się troszeczkę wypogodziło i słoneczko patrzyi na świat:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztany już maja paki, ile to uroków co roku dostarczają nam pory roku, a nawet miesiące...Kazdy miesiąc daje nam tyle doznań... Nic tylko się radować...Ja dziś się tak radowałam gniota upiekłam :( Nie mam reki do drożdżowego ciasta....a bardzo je lubię... Dziewczyny skrobnijcie jakiegoś dobrego przepisa na dobra drożdżówkę... proszę...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoneczko Słoneczko późno dzisiaj wstało I w takim bardzo złym humorze, I świecić też mu się nie chciało, Bo mówi, że zimno na dworze. Lecz gdy piosenkę usłyszało, To się tak bardzo ucieszyło, Zza wielkiej chmury zaraz wyszło I nam radośnie zaświeciło. Słoneczko nasze, rozchmurz buzie, Bo nie do twarzy ci w tej chmurze, Słoneczko nasze, rozchmurz się, Maszerować z tobą będzie lżej! Słoneczko nasze rozchmurz pyska, Bo nie do twarzy ci w chmurzyskach, Słoneczko nasze, rozchmurz się, Maszerować z tobą będzie lżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dary wiosny Jestem wiosna, zielona wiosna. Kiedy nadchodzę, to świąteczne dary w koszyku przynoszę. To jest zając, tu palemka, tu kurczaczek z barankiem mieszka. A na końcu pisaneczki: białe, żółte, malowane na talerzu układane, te dary świąteczne dziś tu przynoszę. I bajeczkę o nich dziś Wam opowiem. Oto zając, smutny zając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha!!! UWAGA ! dziś Głośne IMIENINY BOZENY KRYSTYNY :) Przyznawać się mi tu zaraz, która z was Bożenka a która Krystynka będzie Okazja do balowania... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla imienniczek👄 Wszystko o czym marzysz by Wam się spełniło, a wszystko czego pragniecie by waszym było. Zdrowie niech wam dopisuje, a powodzenie darami obsypuje ..👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×