Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Nowa50
dzięki! Ale wystarczy mi kawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
wiesz , muszę teraz po świętach , troszkę pofolgować ze słodkim mam cukier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Oj biedulko, tak to musisz na siebie uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Jaka u ciebie pogoda? u nas zimno i mroczno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
U nas tez bardzo podobna i tak ma być do czwartku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pamelo, dzięki za kawę dopiłam i spadam bo musze do sklepu po chlebek... 👄 Pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
No to pa , ja tez pójdę obejrzeć mój nagrany film... Milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was dziewczyny milutko 👄 Ja tez pije kawkę poranna i piorę , tego prana sterta przed świętami , teraz znowu dwie pralki się nazbierało...:-D dobrze ze żarełka jeszcze zostało , ze dziś nie muszę tez gotować... Wiec zrobiłam sobie trzecie święto:-D Popiorę , poczytam, filmy pooglądam i polezę sobie bo coś noga mnie drze , pewnie od wysokich obcasów bo w święta byłam elegancka..:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za oknem zima znowu pada śnieżek... ładnie jak tak biało na dworze tylko to już za późno , my czekamy na prawdziwa wiosnę , kwiaty , piasek , słonce i morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Juz wszyscy wyjechali ... właśnie teraz pożegnaliśmy dzieci... święta spędziliśmy jak nigdy wesoło , bo było dwóch małych urwisów.... Jak zaczęli szukać zająca to śmiechu było co niemiara....:-D I choć pochodzę z malej rodziny to wcale gwar mi nie przeszkadza.. Odwrotnie ....Pamiętam jak zawsze zazdrościłam koleżankom , ze u nich tak w domach wesoło , bo maja więcej rodzeństwa... Troszkę się u nas pustawo zrobiło , po ich wyjeździe ... Pod koniec kwietnia my pojedziemy do Warszawy bo Janusza synowa będzie świętować czterdziestkę...I już zapraszali nas całym sercem ...Cieszy mnie to , ze Jaska rodzina zaakceptowała mnie a wnuki mówią do mnie babciu... Naprawdę widzę , ze nie jestem im obojętną... Po zatem kochani na druga środę u mnie babiniec z czego ciesze się ogromnie... Bedziemy miały sobie co do opowiadania, prawie każda moja koleżanka gościła na święta u siebie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie 👄 Teraz przestało padać, wiec pójdziemy troszkę na spacer :) spalić kalorie....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Witam po świętach wszystkich milutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Pozdrawiam serdecznie !!! Dobrze , ze już po świętach , bo czlowiek by przytył... Smakuje wszystko , siedzi się tylko i je... A ile można? . trzeba dbać o linie , nieprawdaż koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Teraz tylko pośpiewać sobie można...hahaha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Zegarmistrz światła A kiedy przyjdzie także po mnie zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie to będę jasny i gotowy Spłyną przeze mnie dni na przestrzał zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę i pójdę, nie wiem gdzie na zawsze Tadeusz Woźniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Mi³oœæ w Portofino Jest d³ugie lato w Portofino i du¿o goœci z wszystkich stron i strumieniami plynie wino tu w Portofino przez cala noc. Dla wszystkich dziewczyn z Portofino wystarczy w samochodach miejsc i ka¿da bêdzie mieæ na kino tu w Portofino, gdy lato jest. Tamtego roku w Portofino skoñczy³am dziewiêtnaœcie lat a nie wiedzia³am ¿e jest mi³oœæ tu w Portofino - no bo jak? Jest tyle dziewczyn w Portofino a zobaczy³eœ w³aœnie mnie Pomarañczowy ksiê¿yc p³yn¹³ gdy w Portofino mówi³am... nie. We mgle zginê³o Portofino w zaroœlach ostro krzykn¹³ ptak W zatoce ksiê¿yc siê rozp³yn¹³ Gdy w Portofino szepta³am tak...tak. Ty mia³eœ zostaæ w Portofino do miasta ju¿ wys³a³eœ list z moimi w morze mi¹³eœ p³yn¹æ Tu z Portofino i wróciæ dziœ. Wiedzieli ludzie w Portofino ze do wesela dzieñ czy dwa Gadali z jaka dumna min¹ przez Portofino bede sz³a. Lecz wyjecha³eœ z Portofino na drodze zosta³ ¿ó³ty kurz nie moge œmiaæ sie w nos dziewczynom a w Portofino jest jesieñ ju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Beata Siedem dziewcząt z "Albatrosa" - Tyś jedyna, Dziś pozostał mi po Tobie smutek, żal. Miałaś wtedy siedemnaście lat dziewczyno, W Augustowie pierwszy raz ujrzałem Cię. A na imię miałaś właśnie Beata, Piękne imię, musisz przyznać miła ma. Zabierałem ją co dzień na fregatę, By miłością swą upajała mnie. Minął dzionek, słońce zaszło za jeziorem I fregaty kontur ukrył się za mgłą. Na fregacie byliśmy wciąż sami, A na brzegu ktoś nucił piosnkę tą: Już od dawna Ciebie nie widziałem, Tak mi smutno jest bez Ciebie, tak mi źle, Ale myślę, że kiedyś się spotkamy, W Augustowie, nad Neckiem, w białe dnie. Te wspomnienia w mej pamięci pozostaną I na zawsze w swoim sercu schowam je, Bo ja jestem Beatko zakochany, Pragnę z Tobą jeszcze spotkać się. Bo ja jestem Beatko zakochany Pragnę z Tobą jeszcze spotkać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Pozdrawiam 👄 🖐️ Ja jeszcze świętuję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Dobry wieczór! Sowieta spędziliśmy milo ... Jestem troszkę zachrypnięta i boli mnie gardło:) Ale to nic poważnego... Pozdrawiam Was wszystkich bez wyjątku... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
"P R Z E K W I T N Ą B Z Y" I. BYŁO TO W MAJU POD DRZEWAMI BZY POCHYLIŁY SIĘ NAD NAMI PRZY USTACH CZUŁEM USTA TWOJE SZEPT SŁYSZAŁEM - JA SIĘ BOJĘ NIE WIEM CZY BAŁA SIĘ ROZSTANIA NIE WIEM - MILOŚCI,CZY ROZSTANIA REF. PRZEKWITNĄ BZY , A MIŁOŚĆ NASZA ZWIĘDNIE W ŚWIAT ODEJDZIESZ OBOJĘTNIE MNIE POZOSTAWISZ TYLKO ŁZY II. ZDARZA SIĘ W ŻYCIU JAKAŚ TROSKA PIOSENKA MIŁOŚĆ LUB MIŁOSTKA I ZNÓW JAK KIEDYŚ POD DRZEWAMI BZY ZNÓW POCHYLĄ SIĘ NAD NAMI WEŻ MNIE - PROSIŁAŚ TAK CICHUTKO WEŻ MNIE,TWA MIŁOŚĆTAK TRWA KRÓTKO REF. PRZEKWITNĄ BZY ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
"W CZAPLINKU NA RYNKU" W Czaplinku na rynku Chłopców rozdawali Późno żem tam poszła Starego mi dali *2 Posła ja se poszła Za starego osła Stary będzie robił *2 A ja będę rosła Stary będzie robił Na kawałek chleba A ja będę rosła *2 Do samego nieba Poszła do starego I zrobić musiała Jeszcze od starego *2 Kijem dostała Marysiu, Marysiu Cóż ci było potem Lepiej było kochać Pokrzywy pod płotem *2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!! Wyspane, najedzone , napite. zdrowe , chore , wszystkie bez wyjątku pozdrawiam i życzę miłego wieczorku...:-D U nas już spokój na całego , aż troszkę szkoda, ze czas tak szybko zleciał i wszystko wraca do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawa jestem co tam z Wanilka, z Granatem i innymi dziewczynami , których w oazie brak.? mimo to pozdrawianym je również cieplutko i życzę miłych i słonecznych dni ... Tylko jak narazie u nas zimno, mokro , śnieg i mróz nocami... Juz tęsknie , zresztą jak wszyscy za działką i praca w ogrodzie... Pa pa !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka cisza w ogrodzie... - Bolesław Leśmian Taka cisza w ogrodzie, że się jej nie oprze Żaden szelest, co chętnie taje w niej i ginie. Czerwieniata wiewiórka skacze po sośninie, Żółty motyl się chwieje na złotawym koprze. Z własnej woli, ze śpiewnym u celu łoskotem Z jabłoni na murawę spada jabłko białe, Łamiąc w drodze kolejno gałęzie spróchniałe, Co w ślad za nim - spóźnione - opadają potem. Chwytasz owoc, zanurzasz w nim zęby na zwiady I podajesz mym ustom z miłosnym pośpiechem, A ja gryzę i chłonę twoich zębów ślady, Zębów, które niezwłocznie odsłaniasz ze śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam na kawie , która pachnie wanilia i czekolada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
O proszę stronka tez otwarta to dostawie , jaja czekoladowe z likierem o przeróżnych smakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×