Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pozdrawiam ! Pisze z pracy! Zrobiłam sobie przerwę bo się z wszystkim szybko uwinęłam:-D OL, tak biedne te bociany tyle kilosów zrobiły a tu żabek niet , ale miejmy nadzieje , ze się ociepli...I ptaki poczują się w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciunia100
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko...
Pozdrawiam milutko wszystkie panie i wysyłam promyki słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko...
Słoneczko Słoneczko późno dzisiaj wstało I w takim bardzo złym humorze, I świecić też mu się nie chciało, Bo mówi, że zimno na dworze. Lecz gdy piosenkę usłyszało, To się tak bardzo ucieszyło, Zza wielkiej chmury zaraz wyszło I nam radośnie zaświeciło. Słoneczko nasze, rozchmurz buzie, Bo nie do twarzy ci w tej chmurze, Słoneczko nasze, rozchmurz się, Maszerować z tobą będzie lżej! Słoneczko nasze rozchmurz pyska, Bo nie do twarzy ci w chmurzyskach, Słoneczko nasze, rozchmurz się, Maszerować z tobą będzie lżej! Powrót do spisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko...
CZTERY PORY ROKU Gdy się wiosna zazieleni w wiązce słonecznych promieni chcę po łące tylko brykać słuchać cykania świerszczyka kiedy latem słońce praży lubię bawić się na plaży lubię wtedy biec po piasku albo grzyby zbierać w lasku lubię październik i wrzesień kiedy czuć w powietrzu jesień leci wtedy z mojej głowy milion myśli kolorowych lubię kiedy białą zimą świat okryty jest pierzyną mogę z wysokiego brzegu saneczkami gnać po śniegu.. Anna Wojdecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego weekendu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Własne dostałam zaproszenie z naszej klasy od mojej koleżanki , którą siedziała ze mną w jednej ławce 8 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Milo mi powitać was wszystkich ! Piękne fotki i wiersze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Po dłuższej rozmowie z małżonkiem zdecydowaliśmy odnowić mieszkanie i to teraz w kwietniu:) Małżonek będzie miał tydzień zaległego urlopu to wtedy zabierzemy się za to... A od poniedziałku będziemy skopywać materiały potrzebne do remontu... Nawet nie wiecie jak się ciesze , bo te prace miały być wykonane kosztem letniego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
- Cały mój świat Znowu w dłoni mam cały mój świat Jesteś Ty w nim, a tuż obok ja Ciało moje przytulasz do ust Ja ze szczęścia chcę liczyć do stu W duszy mej jest radość i lęk Porzuć myśli złe, choć tu i przytul mnie Sama dobrze już wiem, wiesz i Ty Że choć czasem są te szare dni Nic nie może już rozdzielić nas Kochanie zamknij drzwi i odlećmy do gwiazd I tylko czasem ktoś zapyta mnie Czy wierzę w to Może to sen? I tylko czasem ktoś zapyta mnie Czy wierzę w to Nie, to nie sen Znowu w dłoni mam cały mój świat Choć to dziwne zupełnie bez wad A w nim jesteś niebem i piekłem, jak nikt A tak, Ty potrafisz taki naprawdę być Wszystko to ma swe miejsce i czas Porzuć myśli złe, choć tu i przytul mnie Sama dobrze już wiem, wiesz i Ty Jak ważne są te jasne dni Bicie serca, co dźwięczy i gra Kochanie, zróbmy coś, by zostało już tak I tylko czasem ktoś zapyta mnie Czy wierzę w to Może to sen? I tylko czasem ktoś zapyta mnie Czy wierzę w to Nie, to nie sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Pozdrawiam ciebie Pamelko i wszystkich bywalców oazy:) Czuje się troszkę lepiej , choć kaszel mi nie daje spokoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
witaj mila koleżanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
u mnie trzeba tez odnowić kuchnie w tym roku... Syn pomoże nam tez w czasie urlopu... Wskakuje do łózka bo mi coś po nogach ciągnie... Bawcie się dobrze , przyjemnego wieczorku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
I net dziś mulasty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Odpoczywaj nieśmiała i trzymaj się cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Ja tez już wezmę się za prasowanie... Koszul się po świętach nazbierało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to pech...
Pamelo! maluj dom:-D Wiosna się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
miłego i przyjemnego wieczorku 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana 60 siatko! Wspaniała ta muzyka , ale z ciebie prawdziwa aparatka... Wszystkiego się doszukasz i jak szybko tego do oazy naszukasz...:-D I to dzisiejsze babcie ho ho ho !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wpadnę na parę minut do naszej klasy :) Ciekawa jestem :-D Co tam działo się dziś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×