Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Starsza 65
Sorry! nie mogłam do was wejść:::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Wesołku !frak pasuje jak ulał wyglądasz szczuplej , muzę schudłeś?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witam serdecznie WBW! Ciężko dostać się do oazy , wiec spróbuję wysłać sprawdzana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witam serdecznie WBW! Ciężko dostać się do oazy , wiec spróbuję wysłać sprawdzana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janna. W
Ciężko z tym wejściem dlatego nie będę się rozpisywała...I już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
🖐️ Ciasto upiekłam, bardzo szkoda, ze nie mam kamery, bo bym wam zrobiła fotkę a było by się czym pochwalić... Wyrosło cudownie , pulchniuteńkie a ten olej myślę , ze świeżość daje ... Przyznam , ze jeszcze nigdy mi nie wyszło takie wspaniale ciasto... I kruszonka wspaniała , kruchuteńka... Juz pól blachy nie ma :-D Ale i dla was zostawiam parę kawałeczków... Jeszcze raz Jarzębinko bardzo dziękuje za ten wspaniały przepis... jeśli będziecie miały jakieś ciekawe babcine przepisy bardzo proszę podajcie w oazie ...Człowiek cale życie się uczy... A nasze babcie wiedziały co dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
IDZIE WIOSNA 1. Płynie Wisła płynie, po polskiej krainie, A niech sobie płynie, ja pójdę piechotą. La la la la, idzie wiosna, idzie wiosna, La la la la, dłuższe dnie, dłuższe dnie, La la la la, kwiatki rosną, kwiatki rosną La la la la, ale głupie nie /no/. 2. Na wysokim dębie gruchają gołębie, A jeden nie grucha, bo to był wiewiórek. 3. Stokrotki na polach już się cieszą dzieci, Bo dla nich jest wiosna dla nas refren trzeci. 4. Jadą goście jadą koło mego sadu, Do mnie nie dojadą, bo ja tu nie mieszkam. 5. Przeminęła zima słychać świergot ptaka, Ładna to piosenka ale byle jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
IŚĆ W STRONĘ SŁOŃCA 1. Iść, ciągle iść w stronę słońca w stronę słońca, aż po horyzontu kres. Iść, ciągle iść tak do końca, witać jeden przebudzony właśnie dzień. Wciąż witać go Jak nadziei dobry znak, Z ufnością tą, z jaką pierwsza jasność odśpiewuje ptak. 2. Iść, ciągle być w tej podróży, którą ludzie prozaicznie zwą. Iść, zawsze iść jak najdłużej, Za plecami mieć nadciągającą noc. Z najprostszych słów, swój poranny składać wiersz, w kolorach dwóch raz zobaczyć to co niewidzialne jest 3. Iść, ciągle iść, trafiać celnie zawiany piaskiem prawdy szlak. Być, sobą być, niepodzielnie Oczami dziecka mierzyć świat. Iść, ciągle iść, w stronę słońca W stronę słońca, aż po horyzontu kres. / 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
miłego wieczorku dla wszystkich!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie !:) WOW! Ale tu ciastem pachnie, pozwolicie , ze tez poszukam i skopiuje ten fantastyczny przepis... Bardzo lubię domowe wypieki...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko odnośnie twojej wypowiedzi...Popieram i zgadzam się z tobą ... Ja tez uważam , ze można poznać przyjaźń wirtualna, tylko trzeba na nią poczekać i zasłużyć swoim postępowaniem... Na topikach jest dużo miłych i sympatycznych kobiet , ale jeszcze więcej takich co do życia, po paru wpisach chciały by wejść z butami... Jak wiemy nic na sile i na kopy..."Bo co za dużo to nie zdrowo "[chodzi o ilość bliższych znajomości] Dlatego myślę , ze nad taka wizualną przyjaźnią trzeba się najpierw dobrze zastanowić , by się nie poparzyć , co mnie się bardzo dawno temu zdarzyło....-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , ale nie można wkleić tego linku o którym myślałam... Zycze miłego WEEKENDU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Dobry wieczór!całuje raczki miłym paniom ... I pozdrawiam wieczorowa pora...:) Ciasto smakuje wyśmienicie dziękuję.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Agnieszka Osiecka - Ballada o dobrej żonie Gdy pachnie już maciejka i noc zarzuca sieć, jak dobrze główkę swej dziewczyny przy swojej głowie mieć. I wszyscy przyjaciele, koledzy, bracia żon gadają po kościele: Ale sobie, ale sobie, ale sobie, ale sobie dobrą żonę wziął! Gdy żabi chór nam śpiewa i świerszcz zaczyna grać, jak dobrze obok swej dziewczyny do rana słodko spać. I wszyscy przyjaciele i brat i swat i teść gadają po kościele: Jak to dobrze, jak to dobrze, jak to dobrze, jak to dobrze taką żonę mieć! Gdy nocą lubi padać a rankiem lubi mżyć, jak dobrze obok swej dziewczyny do rana pięknie śnić. I wszyscy przyjaciele, i podchorążych wódz gadają po kościele: Żeby tak się, żeby tak się, żeby tak się, żeby tak się tak ożenić móc! Gdy człek się zestarzeje i śmierci zacznie bać, jak dobrze ci ze swą dziewczyną tak ręka w rękę spać, jak dobrze ci ze swą dziewczyną tak ręka w rękę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Agnieszka Osiecka - Dookoła noc się stała Dookoła noc się stała, księżyc się rozgościł, jeszcze ci nie powiedziałam wszystkich słów miłości. Jeszcze z tobą nie zdążyłam na najdalsze gwiazdy, jeszcze ci nie wymyśliłam najpiękniejszej nazwy. Ale teraz z moich ramion zrobię ci kołyskę, niech cię, miły, nie poranią leśne trawy niskie. A ty śpij, a ty śpij, zanurz się w noc ciemną, a ty śnij, a ty śnij, śnij, że jesteś ze mną. Jeszcze cię nie porównałam, jak porównać trzeba, jeszcze ci nie przychyliłam ziemi ani nieba. Jeszcze z tobą nie obiegłam wszystkich mórz i jezior, jeszcze ci nie uwierzyłam, tak, jak ludzie wierzą. Ale teraz z moich ramion zrobię ci kołyskę, niech cię, miły, nie poranią leśne trawy niskie. A ty śpij, a ty śpij, zanurz się w noc ciemną, a ty śnij, a ty śnij, śnij, że jesteś ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Zycze przyjemnego wieczorku :) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam !!! Ciesze się Nieśmiała , ze ci dobre ciasto wyszło , u mnie tez chłopaki to ciasto wsuwają jeszcze dżemem truskawkowym smarują...hi hi hi ! A ja się ciesze , ze mam takich urwisów kochanych i tak im dogadzam:-D Pamiętacie to powiedzenie , tylko troszkę zmienię ... DOBRA MAMA TYM SIĘ CHLUBI , ZE GOTUJE CO DZIECKO LUB.:-D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś głowa boli :( mam migrenę...I nic mi się nie chce... życzę WbW! Kolorowych snów i pamiętajcie o zegarkach:-D Jonasz Kofta - Pamiętajcie o ogrodach Bluszczem ku oknom Kwiatem w samotność Poszumem traw Drzewem co stoi Uspokojeniem Wśród tylu spraw Pamiętajcie o ogrodach Przecież stamtąd przyszliście W żar epoki użyczą wam chłodu Tylko drzewa, tylko liście Pamiętajcie o ogrodach Czy tak trudno być poetą W żar epoki nie użyczy wam chłodu Żaden schron, żaden beton Kroplą pamięci Nicią pajęczą Zapachem bzu Wiesz już na pewno Świeżością rzewną To właśnie tu Pamiętajcie o ogrodach Przecież stamtąd przyszliście W żar epoki użyczą wam chłodu Tylko drzewa, tylko liście Pamiętajcie o ogrodach Czy tak trudno być poetą W żar epoki nie użyczy wam chłodu Żaden schron, żaden beton I dokąd uciec W za ciasnym bucie Gdy twardy bruk Są gdzieś daleko Przejrzyste rzeki I mamy XX wiek Pamiętajcie o ogrodach Przecież stamtąd przyszliście W żar epoki użyczą wam chłodu Tylko drzewa, tylko liście Pamiętajcie o ogrodach Czy tak trudno być poetą W żar epoki nie użyczy wam chłodu Żaden schron, żaden beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Saro ! piękna ta piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
dobranoc Sarko👄 Dobranoc WbW! Nie mam tez dziś czasu by pobyć z Wami.... Do jutra👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może banalne ale ... Są w życiu chwile, które na zawsze w pamięci zostają i choć czas przemija one nie mijają i są osoby, które raz poznane bywają w życiu niezapomniane. Andrzejku jaki Ty elegant w czerni ho ho !!!!👄❤️ DOBRANOC wszystkim oazowiczom 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×