Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Babiniec udał się bardzo, ale opisze wam wszystko wieczorem.... Teraz nie mam czasu idę do sąsiadki na kawusie,zapraszała mnie rano jak się spotkałyśmy na zakupach...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Witam wszystkie dziewczyny! pozdrawiam i życzę miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
ZAGADKA :P Jedzie autobus, w którym jest 10 pasażerów. Na pierwszym przystanku wysiada 7 osób, a wsiada 6. Na drugim wsiada 15, a wysiada osiem, na następnym wsiada 7, wysiada 3. Na następnym wysiada 5, a wsiada 1, na następnym wysiada 3, a wsiada 9 osób. A teraz przypatrzcie się po raz ostatni ... Zaraz będzie pytanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
ILE BYŁO PRZYSTANKÓW? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesolowski
Wpadnę wieczorem....pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
Faceci są jak:-D Papier toaletowy-kleją się do każdego tyłka 2. Telefon komórkowy-albo zajęci albo nie kontaktują 3. Wc-albo zasrani albo zajęci 4. Wino-cieszą ale krótko 5. Miejsce parkingowe-albo zajęci albo niepełnosprawni 6. Koty-pokazują się tylko wtedy, gdy postawisz jedzenie 7. Batonik-słodki i pierwsze co robi, to dobiera ci się do bioder 8. Horoskop-codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli 9. Strumyk-miło popatrzec, ale trzeba pamietać, że nie każdy jest odpowiednio bystry. 10. Pogoda-trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić aby ich zmienić. 11. Kosiarka-jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji 12. Obligacje rządowe-tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał 13. Gwoździe-stuknięci 14. Lizaki-słodcy i kleją się do wszystkiego 15. Plemniki-tylko jeden na milion staje się człowiekiem 16. Szuflady-jak nie trzaśniesz to się nie zamkną 17. Burak cukrowy-słodki, ale to nadal burak 18. Zepsute radio-nadają dopóki nie walniesz 19. Ptaki-zawsze się w coś pakują 20. Kosmici-nigdy ich nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
Jak nazywa się emeryt pod prysznicem? - Wapno gaszone. he he he !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////
Jaka jest różnica między pogodą a kelnerem? - Pogoda nie zawsze dopisuje, a kelner - zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio do taty: - Tato, umiesz podpisywać się z zamkniętymi oczami? - Nie wiem, musiałbym spróbować. A czemu pytasz? - Bo trzeba podpisać mój dzienniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Witam WBW! Dzisiejszy dzień spędziłam w ogrodzie .... A było co robić i jutro jak nie będzie padać to z mężem pojedziemy po śniadaniu... Kocham prace w ogrodzie to mnie wycisza i uspakaja:-D Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów , wpadnę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS...
Dziewczynki pozdrawiam 👄 chłopaków tez👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!!! Nie miałam czasu wpaść do was wcześniej .... Pozdrawiam WBW i dzięki za współczucie... Musze Wam napisać , ze obyło się bez doktora i ja już czuje się znacznie lepiej... Wczoraj jeszcze ze dwa razy robiłam octowe kompresy... Rano zostałam w domu choć opuchlizna była już mniejsza, przystojniak przywiózł mi z apteki żel na opuchnięte i ociężałe nogi naśmiałam się z niego , bo kilka takich maści i zeli mi kupił...W poniedziałek oddam to do zwrotu, bo ja tego przez 2 lata nie zużyje...:-D Siniak wychodzi na prawej ręce taki jak pieść , tylko patrzeć jak się tęczowo za kolorowi a kolanko tez już zaschło i strupek się zrobi :-)jak za czasów dzieciństwa... Tak wypadki chodzą po ludziach ... Dobrze , ze to wszystko tylko tak się zakończyło... Miałam dziś duże pranie, bo pościel octem śmierdziała jak licho... Dobrze , ze mamy weekend to się należycie wykuruje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro ! Tak milo mi się zrobiło na sercu po przeczytaniu twojego wpisu, ale tak naprawdę to zasługa wszystkich pan , panów i takich kobiet jak ja i ty ...Po prostu WBW :) którzy tu wpadają i się udzielają...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymborska Wisława, Niektórzy lubią poezję Niektórzy- czyli nie wszyscy. Nawet nie większość wszystkich ale mniejszość. Nie licząc szkół, gdzie się musi, i samych poetów, będzie tych osób chyba dwie na tysiąc. Lubią- ale lubi się także rosół z makaronem, lubi się komplementy i kolor niebieski, lubi się stary szalik, lubi się stawiać na swoim, lubi sie głaskać psa. Poezje- tylko co to takiego poezja. Niejedna chwiejna odpowiedź na to pytanie już padła. A ja nie wiem i nie wiem i trzymam się tego jak zbawiennej poręczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc👄 ********** Miłosz Czesław, Kraina poezji Do tej krainy idź ścieżkami tonów, Z których się rodzą spokojne muzyki, Granicą dźwięków jeszcze niespełnionych, Zaczętych tylko. Jeżeli w noc czerwcową się rozlegnie Brzęk, chrabąszcz w strunę u skrzypiec uderzy Albo kot po klawiszach pazurkiem przebiegnie, Możesz im wierzyć - Idź, nim umilkną. Do tej krainy - w Trzech Króli, wieczorem, Gdy na kominie jasny ogień bucha I rzędy rondli miedzianych oświetla, A na ulicy śnieżnej tuż za domem Huczy basetla. Ledwo usypiasz, już przy tobie staje Elf mały, z baśni zimowej norweskiej, A wtedy miga niby baj po ścianie Płomyk niebieski. Stąpacie cicho, żeby nie obudzić Rodziców, którzy śpią w dębowym łożu, 1- w lot kominem! w ciemny świat i czar Białego mrozu. Lot, lot. Noc w górze cicha i gwiaździsta, W szronach na dole prześwituje sioło I nagle wiosna. Na różowych listkach Księżyca koło. Do tej krainy - lecz jakąż jest ona, Wybudowana gdzieś na zgasłych łonach, Pożar ognistym mieczem wejścia strzeże, Umarły gil ćwierka u jej bram, Siedzą z głową na rękach polegli żołnierze, Na miast ruinie rzędy lisich jam I mlecz, i wrzos na zapomnianych schronach. Tam śnieżna góra jest pienistą falą, Co trwa sekundę na równinie mórz. Nim w głąb upadnie, gdzie się perły palą, Trzmiel z tulipana strząśnie żółty kurz. Nim nowa fala, księżycem zwabiona, Klęknie i czoło powoli podźwignie, Tysiąclecie ludzkie jedno skona, A trzmiel w kielichu tulipana zniknie. Do tej krainy przyjmij zaproszenie, Nie pytaj, jak się dziś ona nazywa, Wiesz, przez jak gorzkie tam idzie się ciernie. Czy jest szczęśliwa? Nie wiem, czy szczęśliwa. Jak pióro strzały, która pierś przebiła, Drga, błyszczy w słońcu i barwy przybiera - Z bólem na zawsze ta ziemia złączona I tylko smutek jej bramy otwiera. Jeżeliś klęski zaznał, dosiągł lat Dojrzałych, patrząc na gruzy i zgliszcza, I spustoszyła myśli twe jak wiatr Litość najczystsza, Jeżeliś nie chciał mówić odtąd nic, Bo zapytałeś - po co, czy to warto Straszliwy posąg, skamieniały krzyż Ubierać farbą, To wiedz, że ona blisko, żeś jest tuż. I jeśli mówisz: żegnaj mi na wieki - Witaj odpowie echo z ziemskich puszcz, Wstydliwa czułość obmyje powieki I każde dawne pożegnania słowo Jest jak świtania dalekiego wstążka, Rosa o brzasku, czeremchy gałązka, A gdyś opłakał ją - ona przed tobą. ************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×