Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

"Już późno A nam ta noc nie daje spać Wysoka północ Cygańską drogą wiedzie nas Znów dzień przeminął Nie wszystkim jutro szczęście da Czerwone wino Będziemy pili aż do dna" szkoda ze MARII dziś nie ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry sen Kofta Jonasz Ładnie u ciebie Tyle książek Ty sam to wszystko czytasz? Jest to, co lubię "Mały książę" O! Jaka ładna płyta Leż, leż spokojnie Jutro wstaniesz Drobiazg Trzydzieści siedem dwa Zaraz opowiem Ci, kochanie Skąd przyszłam I kim jestem ja Ja jestem dobrym snem Życia mam tylko godzinę Będziesz pamiętał mnie Gdy minę Ja jestem dobrym snem W którym jest wszystko tak piękne Kochanie nie budź się Bo zniknę Tyle tu dymu Pokój tonie Otworzę zaraz okno A te koszule Na balkonie Na amen ci zamokną Leż, leż spokojnie Jutro wstaniesz Grypa Podgorączkowy dreszcz Mój czas się kończy Nie zostanę Nie mogę A dlaczego wiesz Ja jestem dobrym snem... Ja jestem dobrym snem Zasmucę cię i porzucę Dobranoc - tylko gdzie Schowałeś klucze? DOBRANOC.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Dobranoc !Wino wypiłam poczytałam, wszystkim życzę miłego weekendu👄 Pogaszę światła , ciesze się , ze jestescie, ze mogę do was zajrzeć i poczytać... A wiersz ostatni piękny taki cudowny.... Kolorowych snów...WBW jestescie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Utul główkę do poduszki, Niech opuszczą cię złe duszki, Niech twój sen się bajką stanie, I niech słodko trwa twe spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLara..
Ja wpadłam Wszystkim powiedzieć dobranoc... Piekłam biszkopt na torta dla wnuczki jutro skończy 19 lat... 55+5. dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLara..
czytałam Złota o twoim wypadku... Ciesze się , ze już lepiej... miłego wypoczynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Dobranoc !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Witam z rana i zapytuje czy winko smakowało? Bo mnie głowa boli troszkę po wczorajszym napitku... Ale kawa postawi mnie na nogi:-D ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
LUBIE TA MATYLDE ONA MI KOGOŚ BARDZO PRZYPOMINA:::ha ha ha ! POZDRAWIAM WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota50
🖐️ Dajmy się zaskoczyć miłości Nie kupujmy marzeń jak mebli, nie bądźmy zanadto przebiegli, nie wstydźmy się własnej nagości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Nie paktujmy z panem Bogiem, z panem diabłem, nie mówmy, że jest głupie, to co nagłe, zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo "ja", "ja", "ja"... Nie kupujmy nieba na kredyt, nie planujmy szczęścia ni biedy, nie grajmy w dwa życia jak w kości, tylko dajmy, dajmy, dajmy się zaskoczyć miłości. Niech przyjdzie zbyt nagle zdyszana, niech nie da dotrwać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: "Gore... gore, gore, gore..." Zamknijmy stare życie na klucz, na dwa, na trzy, wystarczy spuścić ze smyczy to słowo, jedno słowo: "my", "my", "my"... Niech przyjdzie znienacka zdyszana, niech nie da doczekać do rana, niech przyjdzie nie na czas, nie w porę, niech krzyknie: "Gore, gore, gore, gore!..." A.Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i ściskam mocno... Właśnie przyszłam z zakupów , kupiłam trochę nowalijek, masło, mleko, margarynę , 2 chleby , parę bułek , 1kg kiełbasy i 1,5 wołowinki bez kości na jutro i 100 pękła.... O matko, jakie te pieniądze niespore... zaparzyłam, kawę cappuccino:-D która ma ochotę napić się ze mną ....zapraszam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko , wiersz piękny.... 60...., ja tez uwielbiam ta piosence , jest naprawdę super, właśnie jej słucham:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ogrodku Dorota Gellner Wyszłam sobie do ogródka, może spotkam krasnoludka? Może w cieniu pod drzewami siedzi z dziećmi i wnukami? O! Coś rusza się pod krzakiem! Eee.. to jakiś ptak z pisklakiem. Ptak z pisklakiem, pisklak z ptakiem, biegną szybko za robakiem. Przeleciało coś nad płotem! Czy to krasnal samolotem? Nie! To ważka. Strasznie wielka! Przezroczyste ma skrzydełka. Oj! Za drzewem ktoś tak stuka. Pewnie krasnal wnuków szuka. Nie! To dzięcioł dziobem pukał i niechcący mnie oszukał. Kto tak pędzi w stronę norki? Czyżby krasnal z wielkim workiem? Nie! To przecież mysia norka, a przed norka mysz. Bez worka. Co tak brzęczy? Czy to mucha? Czy też krasnal radia słucha? Przeszukałam pół ogródka, nie znalazłam krasnoludka. Ale może, kto to wie, krasnoludek znajdzie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w naszej klasie , tam nic nowego... Wiec spadam obiadek gotować.....pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapominaja
👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Babcia na wiosnę Niebo włożyło turban obłoczny z jaskółką, Jabłonie stoją w wielkich kapeluszach z kwiatów Szeptania-pogłaskania lecą z pyłem kwiatów Omijając twarz moją jako liść pożółkłą. Lipy stroją się w jedwab zielony i nowy, Jak biżuteria szczęścia płoną sznury kwiatów Pocałunki żeglują na muzyce kwiatów Mijając moją szyję w szaliku włóczkowym. Zamknę najszczelniej serce przed śpiewem słowika I pójdę przez gąszcz kwitnień, rozkwitów, kwiatów, Przez chmury całowanych, kołysanych kwiatów, Nie śmiąc przypiąć do piersi fijołka czy storczyka. Pod modną parasolką świat w śmiechu się trzęsie. Patrzy zabójczym okiem zza bukietu kwiatów, Ma we krwi wszystkie wonie, wszystkie gwiazdy światów, I ma mnie, jak bezwiedną, zimną łzę na rzęsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asnyk Adam Ciche wzgórze Znam ja jedno piękne wzgórze. Na nim kwitną przy figurze Przeźroczyste polne róże. Boża męka pochylona Patrzy z ciszą i spokojem. W świat wyciąga swe ramiona Ponad ziemskim krwawym znojem. Jak tam słodko, jak tam błogo: Nie dotknięte bólem, trwogą Serca w niebo płynąć mogą. Tęsknych dumań nic nie zmąci. Cichnie ludzkiej głos boleści... Chyba wietrzyk listkiem trąci. Lekko, śpiewnie zaszeleści. Kiedy słońce z nieba schodzi W swojej złotem tkanej lodzi. W purpurowych fal powodzi. To nad wzgórkiem twarz swą zniża, Pożegnalnym blaskiem strzela I całuje stopy krzyża, Święte stopy Zbawiciela. Pod tym krzyżem w pierwszej wiośnie Z polną różą, co tam rośnie, Wyglądałem w świat radośnie: Pod tym krzyżem w ranek jasny Na mogile kwiaty rwałem, Z tego wzgórza zagon własny Raz na zawsze pożegnałem. Więc choć lat już przeszło tyle, Myślą wracam w dawne chwile Siąść pod krzyżem na mogile. Chcę usłyszeć znów o zmroku Pieśń nabożną tego ludu, Co się modląc ze łzą w oku Oczekuje zawsze cudu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Mile koleżanki! nie mogłam do oazy wejść...Czyżby ktoś zakluczył drzwi?.ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Witam, witam! może mnie się uda te drzwi otworzyć.... ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
yes! yes ! Yes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Poszły konie po betonie:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbigniew....
c*pka wygląda jak rana cięta i byc moze to skojarzenie powoduje ze mezczyźni jako wojownicy ratujac przed śmiercia z wykrwawienia kobiete lubią cipuchnę tak bardzo lizac i pielegnowac swym jezykiem ,moc tej pielęgnacji zwieksza fakt ze z tej samej cipuchny wyszlismy na świat takze stanowi ona dla nas swego rodzaju "drzwi do przygody" jaką jest życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
O prosze i nowa strona jest...Huraaaaaaaaaaaaa 389 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×