Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Musze was kiedyś poczytać bo ostatnio nie jestem w temacie... Przyznaje więcej czasu spędzam w naszej Klasie:-D Odnalazłem , tyle kumpli t technikum , jeden nawet mieszał blisko mnie od 15 lat i nie umieliśmy się znaleźć:) dzięki naszej klasie odnalazłem szkolna miłość i rozmawialiśmy parę razy , ona jest od 3 lat wdowa....Poczułem się znowu młody i piękny...HA HA HA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spicie już pewnie wiec i ja się przytulę do poduszki... Jutro rano chce wpaść do fryzjera, bo wieczorek mam zajęty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARII👄 O tobie tez pamiętam... Sumptuastic - Kołysanka Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwież tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Oho ho ! piękne te kołysanki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Przyszłam niedawno i wpadłam do was tylko się pożegnać :-D Bo polubiłam ten topik i was wszystkich... Zycze milej i spokojnej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
Do podusi glowke zloz,Swoje sliczne oczka zmruz.Skonczyl sie meczacy dzien,Niech juz przyjdzie nowy sen.Gwiazdy oczka Ci puszczaja,Moje buzki przesylaja!DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
ładna:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamaa
jestem już zmęczona posłucham jutro DOBRANOC.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha.
DOBRANOC❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dobranoc wpadłam tylko pogasić światła . a piosenki Super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Zycze WBW MIŁEGO WEEKENDU i miłych snów👄🌼❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziś kopiłam sobie komputer i szukam odpowiedniego topiku... myślę , te tu jest więcej pan w moim wieku i może uda mi się tu zadomowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////
Wpadaj do nas Sabino! Dobranoc WbW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 57
Bla bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy lubicie ptaki
:-D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak tu milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zabek72.wrzuta.pl/audio/pXFdLdaxs0/czerwone_gitary_-_ciagle_pada http://nikonklub.pl/images/zdjecia/deszcz.jpg 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=436078 🌻 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=435998 ❤️ http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=435709 ************************************************************************ WIOSNA taka kapryśna - chwiejno - wiejna niestała w jeziorkach kocich oczu odbija się gorączką stokrotkową mozaiką pisze różowe wyznania wiatr wabi kawą z pobliskiej kawiarni zieloną łączką... a tam panowie i panie pomiędzy rzęsy drgnieniem - a filiżanką cienką siedzą i- marzą o figlach na trawie trzymając w palcach-drewienko ************************************************************************** Spokojność Zbudzić się, zerwać, uchylić firanek, Wyjrzeć w kwietniowy, błękitny poranek, Gdzie tylko wierzby kwitnące się złocą I tylko brzozy białym pniem migocą - A na toń niebios, wiosenną i bladą, Fijoletową sieć gałązek kładą... Obejść kasztany, których pąki, lśniące Nowymi soki, łowią chciwie słońce I główki śmiało w przestrzeń prą błękitną, Czując, że jutro w śnieżną kiść zakwitną... Chodzić po słońcu - powoli - jak we śnie, Wokoło sadu, gdzie kwitną czereśnie, U węgła domu przystanąć - posłuchać, Bo już gołębie zaczynają gruchać I wilga gwiżdże w południe nad sadem, Gdy owad w trawie goni się z owadem. A w wieczór, kiedy gwiazdy wyjdą z toni Błękitnej, słowik pieśń swą ślubną dzwoni, Dziwiąc się wielkiej księżycowej łodzi, Co z białym żaglem na Ocean wschodzi. Słuchać tej pieśni, która pierś rozpiera Ogromnej ziemi i w niebie zamiera, Ginąć w tej woni sadów i błękicie. Pić to wokoło budzące się życie I czuć z wszechświatem, nie pragnąc dla siebie Serca na ziemi ni gwiazdy na niebie Nic nie zamarzyć, nie kochać, nie żądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
Witam milo wszystkie panie :) Dzika różyczko! Wspaniale są twoje wpisy , jesteś sprytna dziewczyną i pewnie bardzo młodą ... Bo tylko młodzież tak świetnie radzi sobie z kompem...ja przyznaje się bez bicia mam jeszcze duże braki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×