Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 WESOLOWSKI
Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
Ka艣ka ! dla ciebie zostawiam dwa... Smacznego! No i nie smu膰 si臋 dziewczyno , nie warto si臋 smuci膰:) Jeste艣 m艂oda i pi臋kna...馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 WESOLOWSKI
A WBW 呕YCZ臉 MI艁EGO I S艁ONECZNEGO WEEKENDU I u mnie b臋dzie dzisiaj jak to teraz si臋 m贸wi :classic_cool:ha ha ha !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochani przeczyta艂am i przykro mi si臋 zrobi艂o , ze nasza ma艂a z艂o艣nica zostaje w oazie samotna... Kasiu ja mam ogr贸dek przy domu to ci wieczorkiem co艣 pysznego podrzuc臋.... Zachowuj si臋 grzecznie , poczytaj sobie co艣 weso艂ego a czas zleci ... Zatem do wieczorka....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A wam kochani , r贸wnie偶 偶ycz臋 Pilego weekendu, przer贸偶nych pyszno艣ci i smacznego trunku:-D I czujcie si臋 jak za Kr贸la SASA :-D Jedzcie pijcie i popuszczajcie pasa:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tamara53
Co nowego oazie? My艣la艂am , ze ja pierwsza si臋 wpisze , ze wszyscy ju偶 wybyli :) A tu tyle bywalc贸w oaz臋 odwiedzi艂o:) Ho ho ho !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tamara53
A ja upiek艂am dro偶d偶贸wk臋 z kraszank膮....I zostawiam kawa艂ek , dla tych co tu jeszcze wpadn膮...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tamara53
Milej soboty kochani !!! Wpadn臋 wieczorem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tamara53
Pami臋tajcie o ogrodach Bluszczem ku oknom Kwiatem w samotno艣膰 Poszumem traw Drzewem co stoi Uspokojeniem W艣r贸d tylu spraw Pami臋tajcie o ogrodach Przecie偶 stamt膮d przyszli艣cie W 偶ar epoki u偶ycz膮 wam ch艂odu Tylko drzewa, tylko li艣cie Pami臋tajcie o ogrodach Czy tak trudno by膰 poet膮 W 偶ar epoki nie u偶yczy wam ch艂odu 呕aden schron, 偶aden beton Kropl膮 pami臋ci Nici膮 paj臋cz膮 Zapachem bzu Wiesz ju偶 na pewno 艢wie偶o艣ci膮 rzewn膮 To w艂a艣nie tu Pami臋tajcie o ogrodach Przecie偶 stamt膮d przyszli艣cie W 偶ar epoki u偶ycz膮 wam ch艂odu Tylko drzewa, tylko li艣cie Pami臋tajcie o ogrodach Czy tak trudno by膰 poet膮 W 偶ar epoki nie u偶yczy wam ch艂odu 呕aden schron, 偶aden beton I dok膮d uciec W za ciasnym bucie Gdy twardy bruk S膮 gdzie艣 daleko Przejrzyste rzeki I mamy XX wiek Pami臋tajcie o ogrodach Przecie偶 stamt膮d przyszli艣cie W 偶ar epoki u偶ycz膮 wam ch艂odu Tylko drzewa, tylko li艣cie Pami臋tajcie o ogrodach Czy tak trudno by膰 poet膮 W 偶ar epoki nie u偶yczy wam ch艂odu 呕aden schron, 偶aden beton

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Pycha to ciacho! Tamaro:) Zjad艂am kawa艂eczek...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 FIrcyk w zalotach..
Staruchy do ko艣cio艂a....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Ty sam staruch...................Wariat...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To ja dziewczyny Witam WBW! zapomnia艂am swoje has艂o i tak na pr贸b臋 klikn臋艂am... I jak widzicie si臋 uda艂o...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jestem ca艂y czas u c贸rci , ma艂偶onek tez jest tu ze mn膮 ... m艂odzi kupili sobie mieszkanko... 5 pokoi dwie kuchnie letnia i zimowa... Ale roboty tez jest du偶o.. Maz z zi臋ciem wszystko remontuj膮 a ja gotuje i pilnuje dzieci a przy okazji troszk臋 dorabiam bo pilnuje 2 dzieciaczk贸w c贸rci kole偶anki i tez par臋 groszy zawsze wpada...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Niestety nic jeszcze nie czyta艂am. nie mam czasu na kompa , ale my艣l臋 , ze kiedy艣 wszystko nadrobi臋... Pozdrawiam was serdecznie i 偶ycz臋 s艂onecznych dni i mi艂ego weekendu.. mo偶e uda mi asie teraz troszk臋 cz臋艣ciej wpada膰 do was wieczorkiem... ca艂uj臋 馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wpad艂am na chwile do Kasi I co widz臋:) jaka niespodzianka , nasz granacik si臋 pokaza艂:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj mila kole偶anko , tak t臋sknili艣my za tob膮...馃憚 Ciesze si臋 , ze si臋 wszystko u ciebie dobrze uk艂ada i prosz臋 wpadaj do nas cho膰 od czasu do czasu馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak sie dziewczyny porozje偶d偶a艂y po 艣wiecie, ze t臋skno mi bez nich,,,, dobrze , ze do oazy wpadaj膮 coraz cz臋艣ciej nowe kole偶anki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kasiu, a co z toba czy spisz? Przynios艂am ci gor膮cego szasz艂yka m臋偶a specjalno艣ci:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cicha samotna
Poznajecie mnie to ja ! samotna i cicha ... Juz go艣ci艂am u was:)I milo wspominam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Cicha samotna
Ale nick贸w waszych sobie nie przypominam... skleroza...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaska..
Jana!!! dzi臋kuje szasz艂yki wspaniale! masz dobre serce i bardzo ci臋 lubi臋 馃憚 Przepraszam , ze by艂am nie mila....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×