Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ja was lubie
Wiosenko , mam pytanko... czy ty pochodzisz z Opola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Właśnie jadę tam w maju może byśmy się spotkały?...Tak bardzo cię lubię... Pamiętam cię z piateczkowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytam wprost... Czy ty jesteś Iskiereczka? Wybacz ,ale coś mi się wydaje... A zresztą zostawmy ten temat... Niestety kochana ja mieszkam blisko Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Sorry ! musiałam się pomylić... nie gniewaj się proszę...Znam iskiereczkę , ale nią nie jestem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spotkać byśmy się mogły jeśli masz GG... to podam ci mój e- mail...Ok!!! Zorbie to innym razem , bo Jasiek ciągnie mnie do łózka👄 Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Dobrze Wiosenko ,z wielka przyjemnością porozmawiałabym z tobą w realu👄 skontaktujemy się jeszcze.. Pozdrawiam Was WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
Co jest z tym netem chodzi jak żółw:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
Miałam udany dzień dzisiaj, Byla przepiękna pogoda. Po raz pierwszy w tym roku byłam w ogródku w samej koszulce!!!!!!!!!!!!!!!! Mam tez troszkę zaczerwieniona ramiona ...Ja zawsze opalam się na raka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
Widze , ze działo się tu dzisiaj , oj działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
I mile twarze widzę , ale jedna niemiłą tez zauważyłam ... zresztą sama robi w kolo siebie tyle szumu...A może już wyniosła się z oazy na dobre?..... I dobrze by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Witaj Dorotko ja wpadłam pogasić światełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
65... witaj ... już późno a jutro do pracy ;) to już pogaś te światełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Dorotko!!! nie chciałam ci przeszkodzić , nie gniewaj się proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
Ach !!! kochana nie ma sprawy, już się prawie kładłam:) Zycze Wam i Ci kochana miłych i pogodnych snów👄 Dobranoc!!! ................................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
No to dobranoc DOROTKO👄 Dobranoc Kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie są rodzaje kobiet? 1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał. 2. Damy - temu damy, tamtemu damy. 3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. 4. Złote rybki - rypią się jak złoto. 5. Słomiane - rżną się, jak sieczka. 6. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem. 7. Dziecinne - co do rączki, to do buzi. 8. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej. 9. Partyjne - przyjmują wszystkich członków. 10. Domatorki - byle komu, aby w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie kelner, jakie wino poleciłby pan do tego dania: wytrawne czy półwytrawne? - Pan jest z tą damą , która właśnie wychodziła do toalety?Owszem.Poleciłbym wódkę. -------------------------------------------------------- -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna babka spotyka dziewczynę , która jakiś czas temu pracowała u niej jako gosposia. -Ech, żałuję że przestałam u pani pracować!- wzdycha dziewczyna. -A co, niezadowolona jesteś z nowego miejsca? -Oczywiście że tak! -Więcej obowiązków? -O wiele, u pani był raj! -No, ale napewno więcej pieniędzy? -A gdzie tam! -A jak z urlopem? - Nie ma żadnego urlopu! -To gdzie pani pracuje? -Nigdzie, za mąż wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc WBW!!! Juz jestem senny!!! Maryla Rodowicz - Ludzkie gadanie Tekst piosenki: Gdzie diabeł "dobranoc" mówi do ciotki, gdzie w cichej niezgodzie przyszło nam żyć, na piecu gdzieś mieszkają plotki, wychodzą na świat, gdy chce im się pić... Niewiele im trzeba - żywią się nami, szczęśliwą miłością, płaczem i snem. Zwyczajnie - ot, przychodzą drzwiami, pospieszne jak dym i lotne jak cień. Gadu, gadu, gadu, gadu, gadu, gadu nocą, Baju, baju, baju, baju, baju, baju w dzień Gdzie wdowa do wdówki mówi: "kochana", gdzie kot w rękawiczkach czeka na mysz, gdzie każdy ptak zna swego pana, tam wiedzą, co jesz, co pijesz, z kim śpisz... Gdy noc na miasteczko spada jak sowa, splatają się ręce takich jak my i strzeże nas księżyca owal, by żaden zły wilk nie pukał do drzwi. A potem siadamy tuż przy kominku i długo gadamy, że to, że sio tak samo jak ten tłum na rynku, jak ten tłum, pleciemy - co, kto, kto kiedy, gdzie kto... Gadu, gadu, gadu, gadu, gadu, gadu nocą, Baju, baju, baju, baju, baju, baju w dzień ........................................................................:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Nareszcie bloga cisza....-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Nareszcie oddycham.... jestem w oazie na wagarach... A co tam trzeba od szkoły odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
tra la la la... jak tu zieloniutko i pięknie deszczyk wszystko zrosił-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×