Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Wpadłam pożegnać się i zyczyc Wam Wesolych Świat Wielkanocnych i smacznego jajka... U nas plany się zmieniły i rano wyjeżdżam rano z dziećmi do teściów , małżonek przyjedzie rano w sobotę... może to i lepiej , ze będziemy święta jak zwykle spędzać u rodziców... U nas tez zima powróciła... Szkoda . ale co zrobić aura płata nam figle.-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzy...Koleżanka Wirtualna WBW kolegom i koleżankom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciii czy juz wszyscy śpią? pozdrawiam WBW 🌼 Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwy tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie nikt już nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie zło ci wyrządzają. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Zycze WBW Wesolych i szczęśliwych świąt... O 02:15 mam odlot... lecę do rodzinnych stron...:) Wielkanoc ( N.K.R., Debiuty amatorskie ) popatrz w zachwycie na bazie w rozkwicie jak maleńkie główki listeczków pąkówki jak śmieją się mile do słońca żonkile jak pięknem zachwycają i cieszą zabawą całe rzesze gwarne ptaszków co szukają ziarna jak budzą się inne zwierzęta chcąc powitać Wiosnę, Święta jak Zajączek Wielkanocny niesie dar od Pani Wiosny i gdzie spojrzysz wszędzie w koło jest radośnie, jest wesoło - co za cuda czyni Wiosna w każdym nuta jest radosna - patrzę, patrzę pełna zachwytu jak wszystko pięknieje od świtu do świtu Spijcie słodko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam WBW ! Piekę biszkopt na dużego torta...:-D deszcz pada mokro i zimno.. Pracujcie pracusie bo i ja nie mam czasu.... Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Twardowski Jan Bo widzisz tu są tacy, którzy się kochają i muszą się spotkać aby się ominąć bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszą do siebie listy gorące i zimne rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało są inni, co się nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął byliby doskonali lecz wad im zabrakło Bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają - to znaczy już wiedzą miłości się nie szuka - jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie moga byc razem jak bażanty, co nigdy nie chodzą parami Można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie Nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Dlaczego Twardowski Jan Nie wierzysz w siebie większego od siebie w śmierć mniejszą od śmierci w to że można zachorować na grzech w to że samotność jest zła jeżeli się przed nią ucieka w to ze czas krzyczy na całe gardło ale go nie słyszysz albo udajesz Greka siedzisz smutny jak Stańczyk w Hołdzie pruskim oparty na flecie nie wierzysz w nic ale dlaczego się boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pomyśl Twardowski Jan Pomyśl czy przyszło ci kiedy do głowy że błękit jest czasem siny czasem granatowy bywa jak lazur lub jak kraska modry cieszą się święci w niebie na dole pies z pieskiem że nawet niebo nie bywa niebieskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Życie Twardowski Jan życie nie dokończone gdy oczy ci zamkną i zapalą świecę miłość spełnioną i nieudaną płacz przed jedzeniem między mądrością i zabawą Bożej powierzam opiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Poezja jest balsamem duszy,,,, Ja czytając te cudowne wiersze się wyciszam , a tak się przed chwilka zdenerwowałam... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach szczęścia Tuwim Julian Wtedy paloną kawą pachniało w kredensie A zimne, świeże mleko, jak lody, wanilią. Kiedy się, mrużąc oczy, orzeszynę trzęsie, Po gałęziach w olśnieniu pędzi liści milion. Żywiołem zachłyśnięty, zziajany w rozpędzie, Ileś pokrzyw posiekał, ile traw stratował! A kijem obtłukując szyszki i żołędzie Ileżeś mil po drzewach małpio przecwałował! I wszystko to w ognistej pamięci dziś błyska. Ciska się małe, szybkie, gorąco, daleko... I szczęście pachnie kawą. I chłoniesz je z bliska. A chłód w pokoju sączy waniliowe mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
witajcie{usta] Witajcie kochane dziewczynki! Szczęściem może być każdy uśmiech, każdy dobry uczynek, nowy dzień, nowa wiadomość, dobra ocena, przyjaciel, spełnione marzenie . . . a moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Dla wszystkich bez wyjątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Jan Twardowski Podziękowanie Dziękuję Ci że nie jest wszystko tylko białe albo czarne za to że są krowy łaciate bladożółta psia trawka kijanka od spodu oliwkowozielona dzięcioły pstre z czerwoną plamą pod ogonem pstrągi szaroniebieskie brunatnofioletowa wilcza jagoda złoto co się godzi z każdym kolorem i nie przyjmuje cienia policzki piegowate dzioby nie tylko krótkie albo długie przecież gile mają grube a dudki krzywe za to że niestałość spełnia swe zadanie i ci co tak kochają że bronią błędów tylko my chcemy być wciąż albo albo i jesteśmy na złość stale w kratkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Hallo! Pozdrawiam! piękne wiersze .. Jak powiedziała Wiosenka ! Spieszcie się panie powoli... ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prawie świątecznie WBW Nowa miłość Osiecka Agnieszka Nie wierzę w to, że wszystko było już, pozwólcie mi na jeszcze parę róż: Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz! Nie pragnę wciąż królewną z bajki być, lecz serca dzwon niech nie przestaje bić. Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz ! Nie pragnę wciąż królewną z bajki być, lecz serca dzwon niech nie przestaje bić. Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz! W tę nową miłość pobiegłabym tak, jak rusza w drogę księżyc i ptak, tę nową miłość umiałabym wziąć, tak jak się bierze rumianki do rąk. Nie wierzę w to, że prześnił się mój czas, pozwólcie mi na jeszcze parę gwiazd: Jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz! Jeszcze tylko raz usłyszeć szalony serca głos, a potem - wielką ciszę, a potem - noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie życzy Marek.M..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdę do siebie Osiecka Agnieszka Zobaczysz, jeszcze z tego wybrnę, nie będzie dziury w niebie, pamięć - jak szybę - wytrę... Niech no tylko przyjdę do siebie. Wystarczy jedna chwilka, wystarczy jeden gest, a przyjdę, przyjdę do siebie... Lecz gdzie to? Gdzie to jest? Zobaczysz, zajdę ja daleko - we włosach złoty grzebień... dłonie, jak białe mleko... Niech no tylko przyjdę do siebie. W jesieni lustrze bladym zastygnie strużka łez, i przyjdę, przyjdę do siebie... Lecz gdzie to? Gdzie to jest? Zobaczysz, jeszcze mnie zawołasz, jaj ja wołałam ciebie... Przerwiesz daleki wojaż, za hamulec szarpniesz w potrzebie... Wystarczy jedno słowo, wystarczy jeden gest, i przyjdę, przyjdę do ciebie Lecz kto to? Kto to jest? WESOŁYCH , ZDROWYCH I UDANYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 🌼 ❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Wesołego Królika Co Po Stole Bryka , Spokoju świętego I Czasu Wolnego , Życia Zabawnego W Jaja Bogatego I W Ogóle wszystkiego Kurcze Najlepszego...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Prosta kobieto to piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOSKI
Ja bardzo lubię takie piękne wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj przepieknie malowanych Swiat radosnych rozesmianych.W poniedzialek kubel wody Szczescia zdrowia oraz zgody Wesolego Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Witam wesoło dziewczynki i panowie:-D Pomimo, ze pogoda marcowa płata nam figle to nie ma większego znaczenia na mój wspaniały nastrój..... Juz upiekłam duży biszkopt i jak nigdy udał mi się cudownie taki piękny równiutki... Jeszcze dziś upiekę babę puchową... Zgadzam się z tym , ze wiersze są balsamem na dusze , ja tez bardzo chętnie je czytam i się wewnętrznie uspakajam... Milo, ze można tu na chwilkę wpaść i poczytać was troszkę ... Ciesze się bardzo , ze trafiłam właśnie tutaj do tej wspanialej oazy ciszy i spokoju...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMELKA 55
Zauważyłyście , ze już i ja mordki roześmiane robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×