Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !!! Drobny deszczyk popaduje i trochę się ochłodziło! Ale nie ma co narzekać bo cały dzień był u nas piękny... Zycze miłego wieczorku WbW !I słonecznych dni długiego weekendu! Tu jutro dzieci moje pracują.:-D zresztą ja tez:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicha samotna
dobry wieczór kochani! Uśmiałam się z tych modnych babć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicha samotna
Brigitte Bardot także pamiętam:) Miałam takie grube zeszyty w czasach młodości i tam wklejałam znanych i lubianych aktorów i aktorki.... Brigitte Bardot!to piękna kobieta...W sercu zawsze cicho jej zazdrościłam ... Ja takie zwykle małe, chude , brzydkie kaczątko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicha samotna
Oj, były to piękne czasy:) I tak szybko minęły... Dzisiejszy dzień spędziłam u znajomej koleżanki... Posiedziałyśmy na balkonie, wypiłyśmy kawę ,ja przyniosłam ciasto i dzień jak co dzień zleciał... Jutro jak nie będzie padać pójdziemy do parku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicha samotna
Poczytam jeszcze troszkę , pomodlę się , wymyje i położę się spać:) Dobranoc , miłych snów życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara 53
wpadłam powiedzieć dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Jak próżnować to próżnować! I ja dziś słodko leniuchuje:-D Tylko pralka na chodzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
szkoda , ze słoneczko nie świeci bo bym wyszła gdzieś się powałęsać , ale jakoś tak mi zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
No i stronka otwarta , wiec postawie lody waniliowe polane karmelem:) Nieraz lubię dodać podniebieniu...hi hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witam! Co to się dziś działo nie mogłam wejść na topik:( Zrobiłam kawę jeszcze gorąca może się ktoś ze mną napije ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała, ja dziś wymyłam okna...Słonko nie świeci wiec tak mi się ślicznie poczyściły... Wiesz troszkę gimnastyki mi się przydało, bo mam takie ostatnio przy kompie zasiedziałe kości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie WbW! Dzieciaki mnie wykończyli bawiliśmy się w ciuciubabkę:-D Teraz dałam im kredki i kartki i malują wiosnę... A babcia troszku odsapnie.-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie , ze się tak do tej dziatwy przyzwyczaiłam , ze trudno mi będzie wracać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was gorąco i życzę wszystkiego dobrego w weekendowy odpoczynek:-D O 14.30 będzie obiad a na deser lody... Oj już na to drugie dzieci nie mogą się doczekać... Ala ja nie popuszczam najpierw talerze muszą być puste:-D Pa kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Cześć ! Jestem , w końcu przyjechałam od rodziny:) wszędzie dobrze , ale w domu najlepiej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Teraz wezmę loda z karmelem i poczytam co tu się nowego działo!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×