Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

spokojnie Andrzejku , doswiadczyłam na kafeterii pewnych nieprzyjemnych sytuacji i wszem i wobec wielu rzeczy nie napiszę, zatem prosze Ciebie o zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee o nie pieknych , słow nigdy za dużo wszak sam Bóg nakazał kochaj bliźniego swego jak siebie samego 👄❤️ Andrzejku dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiore cie własnie tam Zabiore Cię...wlasnie tam... Gdzie jutra słodki smak Zabiorę Cię...własnie tam Gdzie słonce dla nas wschodzi Zabiorę Cię...własnie tam, Gdzie wolniej płynie czas Zabiorę Cię...własnie tam Gdzie szczęściu nic nie grozi Dość mam już pustych dni I swiąt których nie było Między nami jest coś Nie zaprzeczaj mi Tyle mogę Ci dać Solą życia jest miłość Boisz się wielkich słow To nie wstyd.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mi niebo a ja będę tęczą Kolorów wstęgą co dnia Pozwól być blisko i świecić dla Ciebie Na zawsze będę w Tobie Ty we mnie i my w nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie moje usta, dla Ciebie moje ręce I oczy dzięki Tobie widzące coraz więcej. Dla Ciebie moje myśli, dla Ciebie moje słowa, Którymi swoje serce chcę Tobie ofiarował. Dla Ciebie wszystkie kwiaty z mej wyobraźni pól I serce, co bez Ciebie nie zagra żadnej z ról

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez powiem WBW ! DOBRANOC👄 To co przeczytałam było bardzo piękne:) Prosta kobieto 👄 Wesołku ❤️ Zazdroszczę wam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Ale tu się działo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×