Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość facet 32 lata

Jak namówić żonę na seks z kolegą

Polecane posty

Gość gość
Takimi i innymi chorobami możesz się zarazić u ginekologa gdy nie masz osoby bliskiej która pilnuje sterylności. By wziernik był świeżo rozpakowany ,po założeniu rękawiczek nic nie dotykał ginekolog w gabinecie itd..... Mamy prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów nawet w szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za dlugo swojej nie namawialem wystrczyla impreza troche drinkow i ujezdzala kolege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on
Gość66 jeżeli nie wierzysz to zapraszam do nas...pod warunkiem że masz coś tam w gaciach i nie zlejesz się przy wsadzaniu fiutka do cipki mojej żony. Żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66
Mnie k****y dające na prawo i lewo nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
"Ja i ona i on wczoraj Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Krytykuj jak chcesz a my z żoną będziemy nadal eksperymentować. Acha żona mi teraz mówi, że gdybyś wszedł w jej c*pkę to by$ zmienij zdanie. I nie wytrzymałbyś nawet parę sekund...i wiem co mówi uwierz mi!!!" x Ja bym z chęcią spróbował. Skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota, tylko naprawdę zdesperowana kobieta pójdzie do łóżka z kolegą męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i ona i on
daria.romaszewska@interia.pl jeżeli ktoś z was jest nie tylko gadułą. Czekamy z mężem. Tylko poważne emaile. Daria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66
Jak zwykle najbardziej aktywne w takich miejscach są pedały podszywające się pod laski. A frajerzy-desperaci-walikonie trzymają te swoje żałosne fiutki w swoich spoconych obleśnych łapach i jarają się zerwanymi z księżyca bajkami. Większość z tych "r****czy" laski w realu na oczy nie widziała. Siedzą tylko na zwyrolskich czatach i forach waląc żałośnie pogrążeni we własnym oderwanym od rzeczywistości świecie. Bo ich realny świat jest pusty i pozbawiony kolorów. Najczęściej to bezrobotni, otyli, obleśni i nieatrakcyjni dla nikogo zwyrole. Skazani na takie fora bo tylko dzięki takim miejscom mogą "zaistnieć" i spuścić się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnastówe
Nie wyobrażam sobie żeby ktoś przy mnie ruc/hał moja kobietę chciałbym np żeby do nas jakaś jej znajoma dołączyła wiem że się nie zgodzi na to nigdy ale z innym walić moją no ewentualnie jakby kolega z żonką się dołączyli to mógłbym na wymianę pójść ale tak za darmo dać wyru/chać żonę trzeba być nie/d***b)anym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze to moze nie normalne ale tez bym chcial zobaczyc zone z innym ewentualnie w.trojkacie ale nie wiem jak sie do tego zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że ja też bym tego chciał, ale żona nie chce nawet słyszeć o takiej zabawie, chociaż wiem że sypiała z innymi facetami ale przy mnie nie chce tego zrobić i nie mam na to sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66
Żona puszczała ci się z innymi i jeszcze jej nie kopnąłeś w dupę? Co z ciebie za facet? Ciota nie facet. Masz dziwwkę w domu to otwórz burdel. Żałosny frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też się pieprzy z innymi facetami, tylko z takimi których ja nie znam i oni mnie nie znają a przedmówca wcale nie musi być frajerem tylko pewnie ma z nią dzieci i nie chce rozbijać rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość66
Mieć dzieci z puszczającą się dziwwką to nie argument żeby z nią siedzieć. Jak się żona puszcza to się ją kopie w tą puszczalską duppę i koniec pieśni. Każdy normalny facet dba o swój wizerunek - jednym z elementów tego wizerunku jest żona. Faceci mogą się na nią napalać i walić gruchę do bólu fantazjując. Ale to TWOJA KOBIETA !!! I żaden z nich nie ma prawa jej dotknąć. Takie są zasady: żona jest nietykalna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2017 o 21:40, Gość gość napisał:

Byłam z chłopakiem na weselu bliskiej koleżanki oczywiście z noclegiem. Przeżyliśmy co innego niż wszyscy na weselu. Z pół godz przed północą gdy para szła się przebierać zostaliśmy dyskretnie zaproszeni do apartamentu młodej pary. Po przyjściu się okazało że już było kilka par oczywiście nie małżeństwa. Spytała nas mloda para czy chcemy zobaczyć ich seks. Chętnie zgodziliśmy się. Niedoszły do seksu grupowego lecz tylko młoda para się kochała. My mieliśmy pokój więc spytały nas tamte pary czy mogą skorzystać z pokoju. Odbył się seks grupowy lecz tylko w swoich parach.

Szkoda że młoda para nie chciała sexu grupowego ja bym chciał żeby w tą noc w Białej sukni dała się innym a ja z inną kobieta moja koleżanka 2 dni po ślubie poszła się ...,,, z innym facetem i ja mąż złapał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×