Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Halo dziewczynki - to znowu ja - kolejna \"weselna histeryczka\" ;) a do tego nudna jak dupa psa :) no bo ileż można o ślubie gadać, prawda??? szczególnie swoim! ;) Broneczka - Ty z 3miasta jesteś??? AAAAA!!!! Ja też :) Muszę się pochwalić - moje Kochanie wczoraj zadzwoniło i umówiło się z Panami z kilku zespołów :) (fakt - namiary załatwiłam ja i owe zespoły są już sprawdzone i nie ma znaczenia, który wybierzemy ;) ) ale, ale... leczy się, że się przejął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Krusyna mój T. miał to samo zadanie ja wybrałam zespoły a on dzwonił ;) Ważne, że też się udziela a nie tylko patrzy i przytakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna kobitka ---> Przecież nie chodzi o to, aby nasi panowie działali sami, ale jak troszkę się ślubno-weselnymi ustaleniami i załatwianiem zajmują, to od razu milej się robi :) No i widać, że im tak serio, serio zależy ;) Broneczka ---> z Gdyni nie jestem :) ale mieszkam tuż przy Gdańsku, a w Gdańsku pracuję :) chyba za dużo byłoby tych zbiegów okoliczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś salony masz otrzaskane? bo powiem Ci że ja tylko potrzebowałam Madonny żeby suknię przymierzyć i tak się złożyło że salon w trójmieście jest nie dość że w Gdyni to i na mojej dzielnicy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam rzecz jasna w Madonnie oraz w gdańskim salonie Lilea i kilku mniejszych... niestety większość sukienek w mniejszych salonikach jest w stylu bezowym :) czyli absolutnie nie moim... Oczywiście póki co robiłam tylko wstępne rozeznanie, a na prawdziwe łowy pojadę w wakacje :) wybiorę w końcu określony model i postaram się znaleźć go w komisie, na allegro itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zaangażowanie mojego M. tez polega tylko na naszych wspólnych spotkaniach ze wszytskimi, tzn. ja szukam, dzwonię, umawiam sie a on potem jedzie ze mną na spotkanie. mamy już salę, kościół, dj\'a i fotografa, teraz rozglądamy się za wódką i kamerzystą. czyli ja muszę zadzwoniić do pana do ktorego mam numer i umówic nas na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie powiem tak że mierzyłam swój model w Warszawie bo tu mieli podobny ale nie ten sam dokładnie. Na allegro już znalazłam i choć do slubu rok został to wiem że ten model wychodzi juz i cała kolekcja w tym roku więc musze się decydować szybciej :/ I już wiem ze laska z Łodzi sprzedaje ją dużo taniej a ja będe tam w czerwcu jak jeszcze będzie aktualne to podjade i przymierzę bo ma dokładnie takie wymiary jak ja :) Nawet mój N mówi żebym się nie zastanawiała bo skoro wiem ze to ta a on widzi że ja wiem :D ;) to nie ma co zwlekać by potem zostać tylko z wyborem innej a u nas fakt - same bezy w większości - na wystawach tylko takie widać a ja chcę "rybkę" więc muszę tylko skołować 1700 zł albo mniej jak się da stargować jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku ---> A gdybyś dała nr tel twemu prawie mężowi i powiedziała mu, że jeśli tego nie załatwi, to wesele będzie bezalkoholowe??? a na wszelki wypadek poszukaj innego namiaru na jakąś hurtownię i umów się tam na spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, to w takim razie faktycznie nie masz na co czekać :) Ja też widziałam dwa ogłoszonka - oba ze Szczecina - z moimi faworytami, ale jeszcze czekam...zresztą one będą do odbioru i tak dopiero w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krusyna - ale mnie to nie denerwuje że on tego nie szuka ;) nie przeszkadza mi to, ważne że jak ja coś znajdę to potem już razem oglądamy, decydujemy, rozważamy :) poza tym ja w pracy mogę trochę pobuszować po necie i coś powypatrywać a on nie. więc jest luzik :) kurcze dziewczyny ale wam fajnie że juz macie sukienki upatrzone, ja jeszcze nie widziałam tej \"mojej\"... jakoś w wakacje zaczne jeździć po salonach, mam nadzieję że znajdę taką na widok której oczy mi wyjdą na wierzch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was prośbę - możecie sprawdzić z działa mój suwaczek? o mi jakieś błędy co chwila wyskakują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas ---> aaaa... :) w takim razie luzik :) cofam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio mi powiedział , że trzeba coś wymyśleć, żeby się ulotnić z wesela bo on nie lubi tańczyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale As :) hihi.. ulotnić się z własnego wesela :) hihi... w sumie to całkiem dobry pomysł, ale obawiam się, że ktoś to może zauważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyta ciekawość:) jesteśmy w tym samym wieku:) a jaki miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój N niebardzo lubi tańczyć na weselach ale powiedział że bedzie tańczył całą noc i spróbuje ze wszystkimi kobietami z wesela ( a w sumie gości mamy 180 więc trochę ich będzie) :D no i chcemy iść na kurs tańca towarzyskiego przed ślubem ;) ulotnić się z własnego wesela? hehe dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas ja mam nadzieje że N tak tylko sobie gada:) i na kurs stanowczo pójdziemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj D tez nie lubi tanczyc i nie wiem jak to bedzie!tez mu sie marzy ucieczka:D ale na kurs i tak go zaciagne,chocby sila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w Klubie Bajbajka;) bedziemy sie informowac o postępach naszych kocurkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×