Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Bajbajka1986 ----- ja jestem z Turku.....super ze jest tu ktos z bliska;) jak juz wspomnialam ja mam slub 10.10.2009, narazie mam sale, orkiestre i szukam kamerzysty, ale jak widze wasze przygotowania dziewczyny to zaczynam sie bac ze jestem tak daleko w tyle, chociaz my dopiero od 3 tygodni mamy sale...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina 🌼ja jestem z Kaczuszek,hehe:)mozesz mi powiedziec,gdzie masz wesele,tzn.ktora sala?ja mam w Slodkowie. nie martw sie moje przygotowanie sa tez na niskim poziomie.nad kamerzysta sie zastanawiamy,may dwoch na uwadze. a robisz zdjecia w plenerz,ale te w sukni slubnej?bo ja nie wiem jak to rozegrac i gdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 --- o prosze jaki ten swiat maly:) fajnie ze jestesmy z jednego miejsca:) ja tez chcialam slub w slodkowie w asie,ale tam niestety oczekuje sie na sale 2 lata,a dla nas to bylo zbyt dlugo.. wiec wybralismy nowa sale na trasie na kalisz powstala taka ladna sala, moze znasz??a jaki zespol macie? ja tez nie wiem jak rozegrac ta sprawe z fotografem, bo jesli sesja plenerowa po slubie w inny dzien to pranie sukni, makijaz fryzjer...wszystko to od nowa??sama nie wiem co zrobic, a jak inne dziewczyny? Ja nie mieszkam juz w Turku, ale slub mam w rodzinnych stronach wiadomo;) wiec nie jestem na miejscu i trudno mi zalatwiac te wszystkie sprawy.. pozdrawiam i milego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina - my mamy ślub na 17 i żeby właśnie jeszcze raz się nie szykować do zdjęć to plener mamy rano w dzień slubu - fotografem jest nasz znajomy mieszkający w pobliżu więc plener będziemy mieli w naszej okolicy więc powinniśmy spokojnie się ze wszystkim wyrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my prawdopodobnie na 16 ślub. ale w czerwcu dzień jest tez długii więc spokojnie wyrobimy sie z plenerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina 🌼 od lutego nie ma mnie w kraju,wiec niestety nie wiem o jaka sale Ci chodzi:(jakos nie kojarze,zebym cos widziala.no my w Asie zamawialismy w grudniu 2007,ale juz wtedy niewiele terminow bylo wolnych. A zespol mamy (zawsze myle nazwe)Aston(ale nie jestem pewna,bo sa inne zespoly z podobna nazwa i sie mi kreci:o)W kazdym badz razie maja dwie wokalistki_Monike i jeszcze jedna laske.U nas bedzie tylko jedna,bo Monika to kuzynka,wiec bedzie gosciem.Chlopaki ladnie graja.A nad plenerem mysllam jechac do Kalisza do parku,bo u nas nie ma gdzie:(ale jeszcze nie wiem. dziubas 29 🌼najpierw musze ustalic z ksiezulkiem godz.slubu,ale pewnie tez cos kolo tego,wiec moze zrobimy tak,jak Ty:) madzianietka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten zespol Aston:) slyszalam ze fajnie graja, my mamy effective band,slyszelismy jak graja, podobalo nam sie,wiec mysle ze bezie ok:) a macie jakiegos kamerzyste i fotografa na oku???dziewczyny ja bylam u ksiedza 3 tygodnie temu w dniu w ktorym znalezlismy sale na pazdziernika i ksiadz zaproponowal mi tylko 2 wolne godziny na slub, a reszta od 14.30 byly juz zajete!!! bylam bardzo zaskoczona ze nawet u ksiedza jest takie oblezenie, ale jest to najladniejszy Kosciol u nas w miescie wiec to moze dla tego.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadina 🌼hmmm,nie znam Waszego zespolu:(Aston dlatego,ze oczywiscie ladnie graja i nie biora jakiejs wygorowanej sumki:) a kamerzysta-tu mamy problem,bo ja bardziej preferuje Bociana(kamerowal moja studnowke,wesel kuzynki mojego D),bo wiem jak pracuje itd.Z kolei moj D.woli (kurcze znowu mi nazwisko wylecialo:o)Janek(napisze do Miska i ci pozniej podam:)) .z nim pracowal mojego D.brat,ale ja nie jestem zbytnio za nim.musze zobaczyc co proponuje itd. a fotografa w ogole nie mam pojecia jakiego wziac:oMiska kuzyn robi swietne fotki,wiec pewnie na weselu on sie tym zajmi i w kosciele tez,ale do sesji,to nie wiem.a Ty masz kogos na oku? a co do ksiedza,to dopiero pojedziemy w lipcu,jak wroce.ale nie wiem czy bedziemy slubowac w mojej(naszej) parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem:)Grabowski.mial kiedys wypozyczalnie kaset wideo. i proponuje niezla cena,ale nie wiem czy to nie po znajomosci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość October Night
Hey, Dziewczyny, ja mam do Was jedno pytanie? Biorę ślub, tzn. chciałabym 10.10.2009 i wczoraj byłam u księdza, aby zabukować sobie tą datę, a On mi na to, że jeszcze za wcześnie i że mam przyjść w październiku???!!! A Wy? macie już zarezerwowane daty w Kościołach? bo nic z tego nie kumam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie ciągłe zamieszanie... Broneczka, wypalić, to ja się już jakiś czas temu wypaliłam, teraz zaczynam tu po prostu wegetować! Dostałam propozycję pracy - pod koniec miesiąca mam spotkanie z babeczką, która ma mi przedstawić, co i jak :) no... zobaczymy... na razie zaciskam zęby i robię swoje. Przepraszam, że o ślubie i przygotowaniach nie piszę, ale na razie nawet nie mam czasu na załatwianie czegokolwiek, więc i nowinek ślubnych u mnie brak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madzianietka :) Dlatego też wyszłam z założenia, że więcej Was poczytam, a mniej się będę udzielała ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie u ksiedza juz w maju bylo mnostwo terminow pozajmowanych,ale to pewnie zalezy od parafi Bajbajka--ja nie wiem co z kamerzysta i fotografem??nie ma jeszcze i nie za bardzo mam czas szukac,ale musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ja:) nuda dzisiaj taka w pracy, ze zasypiam na siedząco:):) Ratuje się kawką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w firmie informatycznej. W sumie to robię wszystko. Obsługa klienta, wystawianie faktur, windykacja należności...itp.:) Czasem jest tak, ze mam taki kołowrotek, że nie wiem w co ręce włożyć najpierw a czasem są takie dni jak dzisiaj....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula - ja mam podobnie - też w sumie jestem od wszystkiego ;) i raz jest tak że wszystko musi być na już/teraz i nawet nie mam kiedy zjeść przez cały dzień a kiedy indziej się wynuuuuuudzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula ja pomagam mojemu w firmie komputerowej, dopiero zaczynamy hehe jestem po pierwszym wystawieniu faktury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja wam powiem co dziś załatwilam ze spraw ślubnych: wreszcie odmówilam orkiestrze z którą mialam podpisaną umowe:) zdobylam sie na odwage:) oczywiscie musieli zapytac czemu rezygnuje i ja musialam palnąć głupote że sie rozmyślilam i robimy u Pana młodego 100 km stąd:) i nie chce ciągnąć orkiestry ze soba:) a on i tak pomyslal ze pewnie któreś z nas zrezygnowalo ze ślubu hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zaliczka przepadła?? Mój też pracuje na swoim, zajmuje się księgowością...rodzinne to mają ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, udalo mi sie przeczytac czesc Waszych stron, znalazłam tabele do ktorej sie dopisuje;)mysle ze jest top najnowsza tabela bo dosyc szczegolowo przegladalam te strony Stysia84- 06.06.2009 Katowice Polzonka- 16.05.2009 Krusyna - 23.05.2009/Trójmiasto Annaa20-23.05.2009/Szczecin Madzianietka - 6.06.2009 /Świdnica Śląska Teoria - 06.06.2009 Limonka - 06.06.2009 Sylwia86-86 - 13.06.2009 ZłotaRybka - 13.06.2009 karins - 13.06.2009 Cait - 20.06.2009--------------> Mikołów uk girl- 20.06.2009 Bajagaga - 27.06.2009 Broneczka - 27.06.2009 ----> Trójmiasto / ślub w Wałbrzychu Ewuska86 (lucky me) - 27 .06. 2009 Peienka - 25.07.2009 / //// Ruda Śląska Sunflowerka - 08.08.2009 / Czeladź k.Katowic Sweet Cat - 08.08.2009 Blumisss - 8.08.2009 dagaa - 08.08.2009 / Bielsko-Biała MGwiazdka86 - 09.08.2009 / Katowice Katowiczankaa - 15.08.2009 / Katowice dziubas 29 - 15.08.2009 / Józefów (przy Warszawie) Czarna IwI - 22.08.2009 Ewa182 - 22.08.2009 Patula - 22.08.2009 fruttella - 29.08.2009 Eliana - 29.08.2009 / Kraków Mercury - 29.08.2009 Katowice Myszencja 23 - 05.09.2009 Ponga - 05.09.2009 margaretka1510- 05.09.2009 Kalisz Taka jedna kobitka - 12.09.2009/ Wodzisław Śl. anti - 19.09.2009 misiaczkoala - 26.09.2009 Bajbajka1986 - 03.10.2009/Turek Nadina - 10.10.2009/Turek Fionaa21 - 10.10.2009 smerfetka23 - 17.10.2009 Katowice Wrotka85 - 17.10.2009 / Oława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Normalnie przerażona jestem Waszymi cichymi dniami ;-). Czemu nic nie piszecie? Buziale dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×