Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Bajbajka--- co sie stalo?? nie przejmuj sie innymi, Wy jestescie najwazniejsi:) trzymaj sie, buziaki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam przyjaciolke ktora ma nieslubne dziecko czy jest mozliwosc zeby byla moim swiadkiem na koscielnym ?? Bajbajka a co sie stalo ? u mnie tez w sumie do dupy babxia rzadzi i decyduje kogo mam zaprosic w koncu to moj dzien i ja jestem najwazniejsza pomalu mi sie odechciewa...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniulka--- u mnie w rodzinie na slubie siostry byla podobna sytuacja, ksiadz powiedzial, ze swiadkiem moze byc kazdy, nawet nie musi to byc katolik, tyle tylko ze jesli na spowiedzi nie uzyska rozgrzeszenia to nie bedzie Twoja swiadkowa mogla przystapic do komuni, ale siwadkiem moze byc kazdy:) tak jest przynajmniej u nas w wielkopolsce, ale mysle ze powinno byc wszedzie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Właśnie wróciłam z urlopu i melduję swoją obecność :)))) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. właściwie nie ma o czym opowiadać, bo ze względu na nasze przedślubne odkładanie pieniążków i przeboje kredytowe, mogliśmy wyjechać tylko do lasu, do prawie teściów :) ale świeże powietrze i odrobina świętego spokoju czynią cuda :) Acha... i podpisałam umowę z zespołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Krusyna!!!!!!!!!!!! 🖐️ ja tez uwazam ze odpoczynek w miłym gronie i spokojnym miejscy czyni cuda :) fajnie że masz już zespół, my w piatek widzieliśmy się z kamerzystą i wiemy że to strzał w 10... poza tym mam już suknię :D heh ale się cieszę co tam u Ciebie? co z kredytem? gdzie mieszkanko znaleźliście? pisz!!!!!! my ostatnio znaleźliśmy jedno troszkę większe i może się skusimy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Broneczko :) się już normalnie za Tobą stęskniłam :) W kwestiach mieszkanka - jesteśmy w trakcie załatwiania formalności, umowę podpisujemy dopiero w przyszłym tygodniu, ale prezes mnie strasznie irytuje, bo dość niesolidny z niego gość!!! Całe szczęście, że przynajmniej domy dobrze buduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz do mnie na GG :) pogadamy co i jak bo na forum to wiadomo - nie o wszystkim się rozmawia ;) albo jeszcze lepiej umówimy się wreszcie na to piwoooooo bo jesień za pasem a my wciąż o suchym pyszczku :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kochane:) u mnie srednio,ale nie chce na forum o tym pisac:( w sprawach slubnych mamy umowy z zespołem, kamerzysta(wczoraj, i ten co ja chciałam:)), wlascicielem sali, kosciol zaklepany,ale jeszcze godzine ustalic. pleneru nie robimy, kuzyn Miska porobi nam fotki,zna sie na rzeczy:)ja chce studyjne za to,ale zobaczymy jak to wyjdzie. mówiłam u Miska w domu rodzicom,ze moznaby juz jakas czesc alkoholu skombinowac,ale oni zignorowali to co ja mowie:( a wrecz ich nic nie obchodzi,wiec....pal ich!tesciowa sie wtraca w to co jej nie dotyczy, tylko mnie:oa nie interesuje sie tym co powinna!:o no tak sprawy slubne sie przedstawiaja! od wrzesnie ide pilnowc poltorarocznego brzdaca:)ciesze sie, bo on jest taki slodziutki, i odrywa mnie od problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka uszka do góry 🌻 a ja melduję się z rana ------ szaro za oknem a w sercu maj, jak to pięknie być zakochaną ❤️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennn
na 2009 jak najbardziej, teraz trzeba wczesniej wszystko ustalac jesli sie chce miec wymarzony slub, w lepszych lokalach maja terminy pozajmowane na 2 lata do przodu (paranoja). ja biore slub w maju 2009, a w kwietniu tego roku niemal wszystko bylo juz ustalone (lokal, kapela, dekoratorka), na pozniej mozna sobie zostawic takie drobne rzeczy jak fryzjer kosmetyczka ;-) ale uwazam ze jesli ktos nie ma wymagan to mozna wszystko zaaranzowac w blyskawicznym tempie, zreszta same wiecie jak to czasem w zyciu bywa, niektorym sie spieszy i wszystko sie znajduje w przeciagu miesiaca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak mówisz :) Mnie też to przeraziło że 1,5 roku przed muszę deklarować co i jak, salę zespół, fotografa i teraz niedawno czyli niecałe 10 m-cy przed weselem - kamerzystę. Ale jeśli ma to być jeden taki dzień w całym życiu, chyba warto zadbać by wszystko było dokładnie tak jak sobie wymarzymy. :) Którego maja ślubujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko - spróbuję Cię złapać na gg dziś wieczorem - i ustalimy piwkowy termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, no aj wam powiem ze z tymi terminami to masakra jest, my slub w sierpniu 2009, sale orkiestre i kucharki zaklepalismy w lutym i myslalm ze juz spokoj bedzie, teraz sie okazuje ze kamerzystow i dekoracje tez juz trzeba bo terminow brakuje:)) kto by pomyslal ze tyle ludzi sie chce chajtac:P, wczoraj podpisalismy umowe video-foto 4500zl , ceny zaczynaja mnie przerazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka-- glowa do gory, wszystko sie ulozy:) macie tego kamerzyste o ktorym pisalas z turkowic?? my wkoncu zdecydowalismy sie na innego, ale dzieki za namiary;) buziaki dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka🌼 :)staram sie. Enn🌼masz racje:) krusyna🌼 eliana🌼o zesz gdzie Ty masz taaakie ceny? no jakby moj tesc usłyszal cos takiego, to wtedy mogłby powiedziec ze drogo! nadina🌼tak ten z Turkowic, postawiłam na swoim i juz:) a Wy kogo macie?jak chcesz to na maila napisz:) Dziewczyny odezwijcie sie do mnie na gg, bo nie mam zadnej:( moj nr13890285:) buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Jak mnie dawno już tutaj nie było! Szok dosłownie! Ale śledzę Was na bieżąco. Witam nowe panny młode. Póki co u mnie się nic nie zmieniło w sprawach ślubno-weselnych. No poza tym, że dzisiaj byłam u mojego ortodonty i być może już nawet na tą gwiazdkę ściągnie mi mój aparacik (który nawiasem mówiąc zdążyłam bardzo polubić:P). A poza tym to w poniedziałek wreszcie jadę na wymarzone i upragnione wakacje - zaszywam się na tydzień gdzieś w Bieszczadach ;-))). Po prostu OPTYMIZM ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliana na pocieszenie powiem Ci że my płacimy 2400 za fotografa i ok 2000 za kamerzyste (2 od przygotowan do kosciola i 1 na wesele) - wiec nie wiem czy nie lepiej za 2200 miec obydwu na caly dzien... ehhh wydatki wydatki ale pamiatka bedzie cudowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja :) Broneczko nie dałam rady wczoraj Cię złapać, ale mam takie zamieszanie, że ból ;/ opowiem na \"żywo\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ceny niestety porazajace no ale Krakow niestety taki chyba juz jest:)) ale wiem ze napewno bede zadowolona z tych zdjec te fotoksiazki co teraz sa w modzie gosciu robi poprostu suuuuperowe:)) prawie sie wzruszylam jak ogladalam jednej pary:)) no a dobre jest to ze placimy dopiero przy odbiorze to moze z kopert cosik uzbierzemy:P wczoraj nakrecilismy juz dekoratorke sali i tu oszczednosc bo bierze tylko 700 zl:)) no i od dzis pozostal nam rowny rok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam o absolwencie albo sobieskim warto popytac w hurtowniach alkoholi bo niektore zgadzaja sie na kupno wiekszej ilosci zeby nie zabraklo , dostaje sie fakture i po weselu zwraca reszte :) ile wogole liczycie wodki i innych alkoholi na osobe ? milego dnioa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas tak sie liczy 0,5 litra na glowe (czyli na jednego goscia) bez wzgledu czy to kobieta czy mezczyzna;) na odchodne goscie tez dostaja u nas flaszke i ciasto, ja mam juz doswiadczenie, bo siostra w zeszlym roku brala slub;) i wodeczki jeszcze sie zostalo, milej soboty,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie zastanawiamy nad Finlandia lub Maximus,ale jeszcze nie wiemy do konac. oczywiscie beda jeszcze jakies wodeczki na bramy, przy butach i przy odwiedzinach przebieranców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×