Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Gość lmxx
z Górnego Śląska, a ty? kiedy twój dzień??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
I jak tam wasze przygotowania? Jak czytałam forum, to zauważyłam, że wszystkie tematy już chyba były poruszane, daty ślubu, pierwsza piosenka, suknie, nawet miejsce zamieszkania po ślubie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wiesz tematy jak tematy hehe ja akurat mam zalatwione wszystko czyli sala, orkiestra i kamerzyta i foto prócz księdzia. reszta pierdół gdzies za pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
O to widzę przygotowania pełną parą;) tylko pogratulować, pozdrawiam i do usłyszenia pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego hehe gratulować, jak zamówilam wszystko tak teraz siedze i nic nie mysle o ślubie od dobrych paru miesiecy. bedzie 2009 wtedy zaczne sie zastanawiac nad resztą :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
a jakie chcecie mieć obrączki? jakieś fikuśne czy coś prostego???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powim ci ze sie wam udalo . mysmy zaczeli dwa miesiace temu i fotograf orkiestra ciezko bylo pozajmowane terminy na dwa lata wczesniej . laski nie znacie zespolu feniks dance z piekar ? podpisalismy umowe pokazywali nam plytki i bylo wszystko ok ale zobaczylam wesele od kumpla gdzie byl ten zespol i srednio mi sie podoba jakbyscie ich znali to napiszcie cos o nich buziaki i odzywajcie sie czesciej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do obraczek to chcialam miec z malym brylancikiem ale w zlotniku powiedzieli mi ze takich obraczek nie mozna potem poszerzac ani zwezac wiec chyba zrezygnujemy i wezmiemy zlote z paseczkiem w srodku z bialego zlota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Znowu dawno nie pisałam, ale gwarantuję, że czytam Was na bieżąco. Niby kurcze wakacje, a ciągle mi czasu brakuje ;-). Ale przynajmniej wypoczęłam na dwutygodniowym wypadziku tu i tam :P. Było super! Ale wróciłam i znowu biorę się za sprawy ślubno-weselne. Najbliższe palny - wizyta u księdza i załatwienie nauk przedmałżeńskich oraz zmiana kamerzysty na tańszego, bo mój obecny trochę jednak zdziera kasę. A niby kolega i po znajomości Nam policzył. Znacie kogoś fajnego z dolnośląskiego? No i oczywiście witam serdecznie nowe przyszłe żonki ;-) Buziale dla Was wszystkich laski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiadz to jedna rzecz ktora nam zostala ;/ bierzemy slub w innej pafari niz nasza i jak poszlismy po zgodne to proboszcz zachowal sie okropnie zaczol sie wydzierac ze tu jest nasza parafia ze nikt tu nie bierze zadnych sakramentow tylko p o zgody przychodza pewnie mu zal ze on nie zarobi a nasza parafia budowana jest od 20 lat w srodku jest tynk nawet nie pomalowany jest zimno okropnie wogole nie ma duszy ten kosciol ;/ a schody sa wielgasne i niestety starsze osoby maja trudno zeby wejsc dlatego mamy w malej skromej parafii ale ksiadz wydaje sie tam spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
maniulkaa a chodzi o zespół z piekar śląskich?? mogę popytać ale nic nie obiecuję. Przede wszystkim witam dziewczyny!!! Co do obrączek to podobają mi się proste, płaskie ewentualnie z jakąś kreseczką, nacięciem i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lmxx tak chodzi o zespol z piekar slaskich bede wdzieczna za kazda wypowiedz jak graja spiewaja i jakie zabawy a co do obraczek to nie rozumiem przeciez mozna poszerzyc lub zmniejszyc w innym miejscu niz brylancik ale ja sie nie znam jak tak doradzili to ok bo bo potem zrobimy jak bedziemy mieli 0 lat i beda za male hihihihi slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole dziewczyny jakie kosmetyki polecacie na wesele zeby jakos wygladac i zeby co godzine nie trzeba bylo poprawiac makijazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
Witajcie kobietki:) jeżeli chodzi o kosmetyki, to używam podkładu max factor - jak dla mnie super!!!! cenie do powiek różne, aczolwiek nie mam jakiś super sprawdzonych - piszcie dziewczyny - może któraś z was ma coś nadzwyczajnego i niezwodnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o kosmetyki to zdam się na wizażystkę ;) jedynie chce mieć własny tusz do rzęs, bo na każdy inny jestem uczulona. no i wiem jedno - nie chce mieć tony tapety na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC Dziewczyny:) jesli jestesmy na etapie kosmetykow, to ja oczywiscie na makijaz chce isc do sprawdzonej kosmetyczki, ale mam nie za ladna cere.. chcialabym ukryc jakos na ten dzien wszystkie moje \"niedoskonalosci \" a z drugiej strony nie chce miec tony tapety na sobie, wiec nie wiem czy sie jakos uda zrobic jak pojde na probny to sie okaze.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) My bierzemy ślub 19.09.09. Jesteśmy z Lublina. Póki co mamy załatwione: salę 140zl/os zespół 2000zł kamerzystę 2400zł fotografa 650zł (po znajomości;)) jutro będę mieć już zaproszenia (wiem,że wcześnie, ale bardzo mi się podobały i były tanie, a nie wiem czy potem takie znajdę) wybrałam już model sukni - teraz tylko zaliczka i czekanie do przyszłego roku na przymiarki No i w kościele mamy już zaklepaną godzinę:) I to by było na tyle, pozdrawiam serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Zelka_86 my mamy tak: sala - 200zł /os orkiestra - 1800 zł foto - niecałe 1000 zł kamera - 1000 zł czas na księdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba;) hehe nie chcemy wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę, im szybciej załatwimy wszystko teraz tym mniej stresu przed ślubem:) Poza tym u mnie ciężko z terminami i sala na 160 os:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo kurcze hihi dużooo ludzików:) ja musze się zmieścić w 100 bo sala tylko do 100:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
Ale będziecie mieć duże wesele. mi liczymy, że powinniśmy się zmieścić w 50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata ma 5-cioro rodzeństwa, Mojego ojciec tak samo, a mama troje.. no i doliczcie do tego dzieci itd i wyjdzie..Żałuję tylko,że takie ograniczenia finansowe, bo mało znajomych mogę zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to ja sie dopisuje :) sala -190zł /os orkiestra - 110 zł / h foto - 800 zl kamera - 1200 zł te wydatki :P a co do makijazu to doszlam do wniosku ze kupie sobie dobre kosmetyki i kumpela mnie pomaluje a kosmetyki zostana na pozniej jeszcze :) pozdrawiam wszystkie prawie zonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiasz
Witam Mam pytanie czy posiada ktoś numer kontaktowy do zespołu Akord? I jeśli można o wasze opinie na temat tego zespołu jak również co byście polecili ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×