Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytanieeeee

Jak często chodzicie do dentysty?

Polecane posty

Gość gość
no po ajonie to ja mam tak nadwrażliwe i bolące zęby, że dziękuję. nawet raz na kilka dni nie mogę jej używać, więc ja bym jej nie polecała każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze co pol roku do duo dental http://www.duodental.eu/ Zazwyczaj konczy sie tylko na przegladzie. Chociaz zastanawiam sie teraz nad wybieleniem zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie przyznaje ze chodze wtedy jak cos mnie boli;) i za kazdym razem sobie obiecuje, ze zaczne chodzic regularnie. Gabinet stomatologiczny barczewo http://medident-tabor.pl/ mnie zawsze ratuje w takich sytuacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się zwleka to jest gorzej nie ma co odwlekać, też tak miałam, że nie chodziłam za często do dentysty, ale odkąd zaczęłam do Bamedu chodzić jakoś udaje mi się regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda im bardziej się zwleka tym jest ciężej i trudniej się wybrać. Ja do dr Kosowskiej chodzę co pół roku. Nie wyobrażam sobie rzadziej, bo lubię mieć kontrolę nad tym co się dzieje z moimi zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też, co pół roku, dobrze, że z Bamedu dzwonią i przypominają, że to już pora na wizytę. Bo ja mam trochę kiepską pamięć i zdarza mi się zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w roku na kontrole, całe szczęście nigdy nie miałam większych problemów z zębami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiscie jest godny polecenia gabinet stomatologiczny. Mysle ze spokojnie mozna sie wybrac do niego w Krakowie, bo tutaj na pewno bedziecie mieć solidnie wyleczone zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do Galerii Uśmiechu ostatnio częściej, bo mam kilka rzeczy do zrobienia. A jeśli nie ma nic do zrobienia to też staram się chodzić do dentysty co pół roku na kontrolę i na usuwanie kamienia. Te zabiegi higienizacyjne też są bardzo ważne dla zdrowia naszych zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz na pół roku. Zęby myję ajoną bez fluoru. To mi pozwala przywrócić zębom normalność, wyglądają ładnie i zdrowo, są pozytywnie odmienione. I mam efekt w postaci ładnych zębów. Leczenie raz na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie najgorzej jest odkładać wizyty u dentysty. ja co pół roku odwiedzam Bamed i dzięki temu mam wszystko pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz na 5 lat,nie mam potrzeby częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profilaktycznie powinno się chodzić dwa razy do roku, ale przyznaje się bez bicia, że jak nic mnie nie boli to chodzę do mojego centrum stomatologicznego http://www.medidens.pl/ raz w roku, ewentualnie na jakieś zabiegi profilaktyczne typu piaskowanie, no to wtedy częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo że chodzę często do dentysty i mam zęby poleczone zdarzyło się 2 razy że miałam ropę w korzeniach mimo że ząb nie dziurawy i też wydałam kupę kasy na leczenie kanałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz chodzę częściej do gabinetu stomatologicznego http://www.popkoadam.pl/, bo jestem w trakcie leczenia zębów. Ale jak już się skończy, to myślę, że profilaktycznie raz, dwa razy w roku będę się tam pojawiać na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam stale problemy ale leczenie zębów jest za drogie chodzę tylko na fundusz wyrywać. Raz byłam na leczeniu bez znieczulenia bo nie miałam pieniędzy bolalo tak okropnie ze myślałam ze nie przeżyje i od tej pory omijam dentystów szerokim łukiem. Aha i ten naprawiony ząb i tak mi szlag trafił po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie ma potrzeby częściej to raz na pół roku chodze do dentysty w częstochowie http://stomatologiarodzinna.net/ To jest taki optymalny czas, zeby kontrolowac czy wszystko ok z zebami i dziaslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno, ale w moim przypadku chodzę częściej, bo miałam sporo różnych problemów, miałam zrobione różne zabiegi, o niektórych nawet nie miałam pojęcia. A teraz założyłam aparat, więc na pewno częściej niż raz na pół roku będę odwiedzać Galerię Uśmiechu, jeszcze chwila a się z całym personelem zaprzyjaźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dentysty odkąd nie palę chodzę raz w roku, jak się nic nie dzieje to tylko piaskowanie (spore ilości kawy robią swoje :P ) W styczniu miałam piaskowanie a teraz ukruszyła mi się plomba chyba jeszcze z podstawówki, także mogłam nawet zarejestrować dwa paragony w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów, teraz branża lekarska jest promowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam korzystac z usług dentystycznych w LuxMedzie. Tutaj jesli zdecydujecie sie na swój pakiet macie w nim własnie tez niektóre z zabiegów stomatologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się minimum raz na kwartal chodzic do dentysty, zeby sprawdzil czy wszystko jest ok, no chyba ze bedzie tak ze mnie cos zaczyna bolec to wtedy ide od razu do prywatnego bo z tym nfzem to pewnei trzeba czekac z pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde warto dodać do tego cos jeszcze- ze nie ma w LuxMedzie oczekiwania miesiącami na badania diagnostyczne. O to nie musicie sie martwic. Są one wykonywane niemal od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma świetne miejsce godne polecenia http://www.trident-lodz.pl/ To tak na marginesie, jesli szukacie stomatologa dla siebie w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze przyznac ze wcale nie czekałam długo na taka wizytę. Dla mnie to bez watpienia duzy plus, bo nie we wszystkich centrach medycznych jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×